Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

przepraszam jarulku-dziekuje za wszystko .....zegnajcie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 mlekovitka

mlekovitka

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 235 postów

Napisano 10 styczeń 2004 - 15:15

homosapiens-czlowiek rozomny
bestia o sto twarzach
kameleon posrod ssakow
jako jedyny
potrafi z usmiechem na twarzy
wbic noz prosto w serce
aby po chwili ze zbolala mina
szlochac nad twym grobem
zaden lis nie dorowna mu sprytem
zaden lew nie potrafi rozszarpac ofiary bez rozlewu krwi
to domena tego gatunku
czlowiek bestia-ktora zyje na wolnosci
bez kaganca bez tabliczki:UWAGA ZLY CZLOWIEK

..... :-D :D .....
(Jako moderator tegoż działu pozwoliłam sobie na usunięcie dalszej części postu ...)
  • 0
hmm ...ja tu bylam,na czatku i forum"grzeszylam"...az ..w koncu sie zmylam..16.01.2005r ;D

#2 rrybka

rrybka

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 729 postów

Napisano 10 styczeń 2004 - 16:03

Nie wierzę w złych ludzi droga Mlekowitko. (cmok) Złe bywają czasami sytuacje i to one sprawiają, iż zachowujemy się też różnie i nie zawsze możemy byc dumni ze swoich zachowań. Jesteśmy tylko ludźmi...
Mlekowitko IPON to nie tylko czat i nie jedna osoba, czy dwie - nie stawiaj proszę wszystkiego na jedną szalę. Z kimś się nie dogadałaś, zraniliście się wzajemnie - swoimi odczuciami możecie wymienić się w mailach.
Ten dział jest przeznaczony na spełnianie zyczeń :-D :D - i dzisiaj ja sobie życzę, byście kochani nieporozumienia rozwiązywali poza forum :-D :D
Pożegnań nie znoszę i dlatego też w swoim dziale ich nie przyjmuję...

Mlekowitko czekam na następny wiersz :D :-D - z IPONu nie jest łatwo zrezygnować (cmok) Trzymaj się kochana (cmok)
  • 0
rrybka nigdy nie tonie

#3 mlekovitka

mlekovitka

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 235 postów

Napisano 10 styczeń 2004 - 16:56

:P
  • 0
hmm ...ja tu bylam,na czatku i forum"grzeszylam"...az ..w koncu sie zmylam..16.01.2005r ;D

#4 basiak

basiak

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów

Napisano 10 styczeń 2004 - 17:11

Mlekovitko, powiedz mi kto Cie tu nie lubi - będzie miał ze mną do czynienia, a rożki mam, że ho, ho - jakem zodiakalny baranek. :evil: ;)
A Tobie mlekovitko dedykuję wierszyk:

Mrówki, krówki i baranek,
Tygrys i hipopotamek,
Liski, myszki oraz bobry,
Życzą Ci przyjaciół dobrych :-P

Uśmiechnij się :-D (cmok)
  • 0

#5 mlekovitka

mlekovitka

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 235 postów

Napisano 10 styczeń 2004 - 18:27

:-D
  • 0
hmm ...ja tu bylam,na czatku i forum"grzeszylam"...az ..w koncu sie zmylam..16.01.2005r ;D

#6 Kasiaczek

Kasiaczek

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 10 styczeń 2004 - 18:36

Mlekovitka oj widze ze cos jest nie tak, w sumie nie jestem w temacie i wiem ze dobrze sie nie znamy... Ale na IPOnie na czacie brakuje ciebie mi bardzo... A Jarule to moj braciszek(oczywiscie nie prawdziwy) ale jest... chciala bym wiedziec o co chodzi i jakos pomoc. Ale Mlekovitka wracaj na czat bo jak nie to cie kopne :!: :twisted:

Pozdrawiam

Kasiaczek
  • 0
Szczęściem może być każdy uśmiech,
każdy dobry uczynek, nowy dzień,
nowa wiadomość, dobra ocena,
przyjaciel, spełnione marzenie . . .
a moim szczęściem jest to, że żyję wśród Was !!!

#7 basiak

basiak

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów

Napisano 10 styczeń 2004 - 18:48

Mlekovito, mi też kiedyś się wydawało, że mnie niektóre osoby nie lubią. Bardzo mi było przykro z tego powodu, ale mimo to wystawiałam swoje różki, gotowe do ubodzenia. Trwało to dopóki ja sama nie pozwoliłam się lubić. Wszystko się zmieniło, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki i dziś wiem, że jeśli sama kogoś lubię, to sympatia jest mi zawsze odwzajemniona.
Spróbuj tego, daj się po prostu lubić. :-D
  • 0

#8 Slonko32

Slonko32

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 124 postów

Napisano 10 styczeń 2004 - 18:53

Mliczko Kochane!!!
Wierz mi wiem co czujesz...ale BŁAGAM!!! Nie opuszczaj Nas ,proszę...Piszę Nas bo zapewne jest wiele osób,które dażą Cię sympatią i nietylko ja do nich należę.Wracaj na czata,ponieważ bez Ciebie nie będzie on już taki sam. :( :( :( Proszę...wróć,wszystko sie jakoś ułoży.Nie odwracaj się od Słonka...
Sciskam mooooooooooooocno!!!Pamiętaj że jestem!
  • 0
CzAsEm SłoŃcE,cZaSeM dEsZcZ

#9 rrybka

rrybka

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 729 postów

Napisano 10 styczeń 2004 - 21:57

Oj moi kochani - każdy z nas chciałby być osobą lubianą przez wszystkich, ale tak się nie da...
Jestem na IPONie, bo lubię tu być, uwielbiam czuć tę atmosferę... dzisiaj nie zastanawiam się czy jestem tu lubiana czy tez nie( to nie ma sensu). Jak znam zycie, jeszcze się taki nie narodził, który wszystkim by dogodził :-D :D
Tak kochana Mlekowitko jest z Tobą, tak jest ze mną i tak tez jest z wieloma innymi - są ludzie, którzy nas lubią takimi jakimi jesteśmy, lubią nas z naszymi wadami i naszymi zaletami, lubią nas za coś, ale nade wszystko lubią nas pomimo naszych niedoskonałości... są też tacy, których draznimy i choćbysmy nie wiem jak starały się nie deptac im po palcach oni nasze słowa odbiorą na opak...
Takie jest zycie - nikt nigdy nie obiecywał, że to nasze zycie będzie łatwe :-D :D nawet w neciku nie jest ono łatwiejsze. W neciku o wzajemne zrozumienie jest chyba znacznie trudniej niż w realu.
Mlekowitko masz tu przyjaciół, albo przynajmniej grono zyczliwych Ci osób - a zatem pozostań z nami. Wybór jednak nalezy do Ciebie... Kiedyś też nawet kilkakrotnie odchodziłam z IPONu, ale po pewnym czasie bardzo mi go brakowało iiii po długich rozmyslaniach doszłam do wniosku, ze IPON jest ponad wzajemnymi animozjami - tu zawsze znajdzie się ktoś dla mnie zyczliwy. Nie liczę na wielką sympatię skierowaną w moją stronę ze wszystkich iponowskich serduszek, ale wystarczy tych kilka zyczliwych by zawsze tu powracać. Jestem tu nade wszystko dla siebie - bo lubię tu być. Jeśli zdarzy się, że komuś pomogę - hmmm cieszę się. Ale wiem, że na pewno nie jestem idealnym partnerem do dyskusji dla wszystkich - tak to już jest. :-D :D
Zastanów się Mlekowitko - czy warto rezygnować, skoro tyle zyczliwości wokół???
(cmok) :-D (cmok)
  • 0
rrybka nigdy nie tonie

#10 mlekovitka

mlekovitka

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 235 postów

Napisano 10 styczeń 2004 - 22:29

dziekuje wam -------kochani jestescie! jutro cos wiecej napisze bo tak sie zryczalam ze leb mi peka!ale zostane bo mardi mnie chce dafy,slonko ,kasia jje,anetka rybka basiak,mis sara.....spotkalam sie ze zrozomieniem.i jestem wam wdzieczna!uciekalam bo myslalam ze nikt mnie tu nie zrozumie.....ale mile sie rozczarowalam
obiecuje sobie jednak nie mieszac milosci i przyjemnosci a wiec ipon pozostanie moja samotnia....a milosc hm moze czai sie obok mnie?bardzo was lubie moje iponki....i pamietajcie gdyby mlekovitka zaczynala sie zakochiwac flirtowac walnijcie mnie w leb..... ;) papa
  • 0
hmm ...ja tu bylam,na czatku i forum"grzeszylam"...az ..w koncu sie zmylam..16.01.2005r ;D

#11 basiak

basiak

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów

Napisano 10 styczeń 2004 - 22:41

Ja pierwsza przełożę Cię przez kolano ;) :lol: :D
  • 0

#12 Pinky

Pinky

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 227 postów

Napisano 11 styczeń 2004 - 02:58

Zostan prosze.
  • 0
Nie nauczono mnie paciorka, nigdy nie byłem u spowiedzi.
Więc od czupryny do rozporka, niejeden diabeł we mnie siedzi.

#13 basiak

basiak

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów

Napisano 11 styczeń 2004 - 10:19

Tak sobie myślę - jak to bywa w życiu, obie strony musiały się przyczynić prawdopodobnie do konfliktu, tylko żadna nie potrafi się do tego przyznać, chociaż zwykłe słowo przepraszam zawsze pokazuje tę rozsądniejszą i mądrzejszą stronę i potrafi zażegnać każdy spór. Nie można się dać ponieść emocjom, one wszystko psują. (pain)
W związku z tym przypomniał mi się dowcip, opowiedziany kiedyś przez jednego z Golców: wina leży zawsze po obu stronach: po stronie żony i teściowej. My tu wszyscy występujemy w roli tej teściowej, murem za Mlekovitką. A co z Jarule, zapomnieliśmy o nim? :?
  • 0

#14 rrybka

rrybka

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 729 postów

Napisano 11 styczeń 2004 - 11:40

Wczytaj się Basiaczku dobrze w słowa wyżej napisane - przynajmniej mnie nie obchodzi czyja jest wina, nie obchodzi mnie konflikt (to jest ich sprawa i sami na gg lub w mailach mogą się dogadac, przegadać sprawę albo i nie... ich wola). Wydaje mi się, że nikt dotychczas nie wypowiadał się na temat racji i winy - powtarzam, to nie jest nasza sprawa; ten dział jest działem zyczeń ...
Moim zyczeniem było, by Mlekowitka przemyslała sprawę raz jeszcze i jak widzę, ku mojej wielkiej uciesze, ona to uczyniła. :-D :D

Nikt tu Jarulka nie oskarżał i myslę, ze on jako "stary" bywaleć IPONu wie, że ma tutaj równiez grono życzliwych sobie osób.
(cmok) Buziaczki dla Wszystkich :D :-D
  • 0
rrybka nigdy nie tonie

#15 basiak

basiak

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów

Napisano 11 styczeń 2004 - 12:51

Czytam Rrybeńko wszystko dokładnie, tylko odniosłam wrażenie, że skupiamy się tylko na Mlekovitce, pomijajac Jarule na zasadzie "nieobecni nie maja racji". :?
A skoro to tylko dział życzeń, to życzę Mlekovitce i Jarule, aby się pogodzili, bo szkoda czasu i zdrowia na wszelkie spory i osobiste zadrażnienia. Mam nadzieję, że w tym wzgledzie nie tylko Rrybka czaruje, ale my wszyscy trzymamy na nich kciuki. (ok)
  • 0

#16 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3594 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 11 styczeń 2004 - 15:39

Po pierwsze: nie zauważyłem aby ktokolwiek oskarżał tu Jarula o cokolwiek.

Po drugie: nikt, podkreślam nikt nie dał nam prawa do orzekania, kto jest winien a kto nie.

Pragnę jedynie zauważyć, że wszelkie nieporozumienia, zainteresowani powinni rozwiązać pomiędzy sobą, natomiast odejście z IPON, nie jest żadnym rozwiązaniem.
I to byłoby wszystko co mam do powiedzenia na ten temat.
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#17 rrybka

rrybka

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 729 postów

Napisano 11 styczeń 2004 - 17:59

Dziękuję Bolciu :D :-D :D i (cmok) (w polika oczywiście)
  • 0
rrybka nigdy nie tonie

#18 basiak

basiak

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów

Napisano 11 styczeń 2004 - 18:23

Po pierwsze: nie zauważyłem aby ktokolwiek oskarżał tu Jarula o cokolwiek.

Po drugie: nikt, podkreślam nikt nie dał nam prawa do orzekania, kto jest winien a kto nie.


Przeczytałam jeszcze raz wszystkie posty i również nie widzę, aby tu ktoś chciał kogokolwiek oskarżać, a tym bardziej, aby miał zamiar orzekać o czyjejś winie. :? :-D
  • 0

#19 mlekovitka

mlekovitka

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 235 postów

Napisano 11 styczeń 2004 - 22:58

tu nie chodzi juz jarulka i omnie------my te sprawe juz dawno wyjasnilismy i bylo ok...on nawet mial jakies tam swoje plany po sylwku....a ja mu zycze jak najlepiej chodzi o to ze niekturzy wtykaja nos w nieswoje sprawy..powinnam to byla skwitowac to nie twoja sprawa ,zajmij sie soba zmylilo mnie to ze ta osoba mowila w imieniu ogolu bo mowila my a ze traf chcial ze ja jestem osobą impulsywna z tad cala afera.dziekuje wam za wsparcie,cieple slowa...a teraz zjmijmy sie juz innym tematem moje kofane ponki.... :lol: nap wiecie ze sars znow atakuje???????????
  • 0
hmm ...ja tu bylam,na czatku i forum"grzeszylam"...az ..w koncu sie zmylam..16.01.2005r ;D

#20 Nilfheim

Nilfheim

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 513 postów

Napisano 12 styczeń 2004 - 11:00

Mlekovitka musi zostac !!! Jak takie faaaajne kobiety przez jakies głupoty zaczna znikac z Iponu to ja tez se pojde stad :P :P :P
  • 0
Bestia najgorsza zna trochę litości , lecz ja jej nie znam , więc nie jestem bestią.

Youth's like diamonds in the sun
And diamonds are forever


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych