Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Logowanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pietro45

Pietro45

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 31 maj 2013 - 19:44

Witam . Mam pytanie - jak mam się zalogować do randek Ipon skoro opcja przypominania nie działa i nie ma też tam żadnego linku kontaktowego
  • 0

#2 Gość_kuba_*

Gość_kuba_*
  • Gość

Napisano 31 maj 2013 - 20:03

By dostać się na Randki masz dwie możliwości:
1. Na stronie randek masz po lewej stronie okienka do wpisania swojego nicka jak i hasła. Pod spodem masz także link do przywrócenia hasła. Jeśli nie pamiętasz, zawsze możesz z tego skorzystać. Wpisujesz maila podanego przy rejestracji, po czym w przeciągu paru minut na ten mail powinien przyjść nowe hasło. Jeśli taki mail nie przyszedł, sprawdź swoją pocztę, czy w folderze SPAM nie znajduje się ten mail. Postępuj zgodnie z informacjami w tym mailu.

2. Logujesz się na forum IPON, i klikając w link Randki przenosisz się tam jako osoba zalogowana. 

Jeśli nie widzisz swojego profilu na randkach, możesz być jeszcze osobą czekających na akceptację swojego profilu.

Pozdrawiam 


  • 0

#3 Pietro45

Pietro45

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 01 czerwiec 2013 - 06:33

Logowanie
  • 0

#4 Pietro45

Pietro45

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 01 czerwiec 2013 - 06:38

Wiem jak się logować . Chodzi mi o to że nie działa poprawnie opcja przypominania hasła . Podałem e-mail którego użyłem do rejestracji i dostałem nowe hasło . Potwierdziłem , ale to hasło nie działa ! Jest komunikat że nie jest poprawne ! Jestem pewny że dobrze je wpisuje . Próbowałem nawet z innego komputera , bez skutku . Co mam w takiej sytuacji zrobić ??
  • 0

#5 Gość_DaFFy_*

Gość_DaFFy_*
  • Gość

Napisano 01 czerwiec 2013 - 18:53

Jeśli zalezy Ci na czasie to zgłoś tu http://www.ipon.pl/pomoc/


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych