Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Przystawka do wózka inwalidzkiego - elektroniczna?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 huehuehue98

huehuehue98

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 19 maj 2013 - 14:27

Witam serdecznie! Może na początku się przedstawię, mam na imię Klaudia, mam 15 lat i choruję na wrodzoną łamliwość kości. Chodzi, o to, że poruszam się na wózku inwalidzkim i ostatnio na trafiłam na takie o to akcesorium do wózka inwalidzkiego:  http://www.gtmmobil....ia/gtm-tracker/,  znalazlam sporo zdjęć, filmów i bardzo mi się to podoba, ponieważ mogłabym sobie pojeździć, wybawić się :D Jednak natrafiłam również na coś takiego i jeszcze bardziej się zachwyciłam:

 

I moje pytanie do Was to czy nie wiedzą państwo może, gdzie mogłabym takie cacko kupić? I za ile mniej więcej? Czekam na odpowiedź! :)


  • 0

#2 marcin_torowski

marcin_torowski

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 65 postów

Napisano 19 maj 2013 - 17:03

Po pierwsze: nie elektroniczna, a elektryczna jak już. Po drugie: czy nie obejdzie się bez wspomagania elektrycznego? Bo to znacząco podnosi cenę i wagę przystawki. No i po trzecie: użyłaś google?

 

W opisie filmu jest kontakt:


  • 0

#3 huehuehue98

huehuehue98

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 19 maj 2013 - 19:00

Po pierwsze: nie elektroniczna, a elektryczna jak już. Po drugie: czy nie obejdzie się bez wspomagania elektrycznego? Bo to znacząco podnosi cenę i wagę przystawki. No i po trzecie: użyłaś google?

 

W opisie filmu jest kontakt:

Dziękuję za odpowiedź. 


  • 0

#4 Trybik

Trybik

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 656 postów

Napisano 20 maj 2013 - 12:08

W przypadku łamliwości kości wydaje mi się, że przystawka elektryczna jest jak najbardziej uzasadniona. Zapewne podnosi koszty, ale chyba żadna przyjemność połamać się przy mniejszym czy większym wysiłku.

 

To tylko takie moje spostrzeżenie.


  • 0

... największym wrogiem wolnego człowieka jest system ...



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych