Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Reha-Pol/Vermeiren Escape AV - Części

Escape Części Reha-Pol Vermeiren

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Gucio85

Gucio85

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 04 maj 2013 - 18:46

Witam,

 

Mój pierwszy post na tym forum i od razu z konkretnym pytaniem :)

 

O co chodzi, wózek to produkcja Reha-Pol (teraz Vermeiren) model Escape AV. Ma już ładnych parę lat, zimą wymienianych było trochę elementów (koła przód z łożyskami, koła tył z ośkami bo stare miały inny rozmiar i szybkozłączka już się zużyła, siedzisko i hamulce). wszystko było by ok, ale parę dni temu zauważyłem, że jeden hamulec nie odbija... przyczyna? Pękła sprężynka w niespełna półrocznym hamulcu... Nie mam za bardzo ochoty iść do tego sklepu gdzie te części były kupione bo czas oczekiwania na wszystkie elementy przekroczył czas wymagany na realizację zamówienia wg umowy z PFRON o chyba 2 miesiące i mam ich po prostu dość :D

 

W poprzednich hamulcach niestety sprężynek nie ma - przerdzewiały i się rozpadły. Czy ktoś może dać jakiś namiar na sklep gdzie takie sprężynki można dostać? Podobno hamulce są "standardowe". Ewentualnie cały hamulec...

 

 

I druga sprawa tak przy okazji.

Zaciekawiły mnie opony Schwalbe Marathon Plus

[Link-Reklama więc usuwam}

Szukałem w sklepach internetowych i nie znalazłem. Pisałem do oficjalnego dystrybutora w polsce:

SCHWALBE-Distribution partner in Poland: trans.gif

[Adres,telefon i strona www usunięte-kryptoreklama (regulamin 1.2 j.)

Moderator.]

 

nie otrzymałem żadnej odpowiedzi...Czy ktoś może ma takie? Jakieś opinie? I gdzie dostać? Bo w "moim" sklepie krzyczeli chyba 300/szt...

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi :)


Użytkownik kaska_zaborze edytował ten post 04 maj 2013 - 21:30

  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych