Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Prosze o pomoc ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 agusia640

agusia640

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów
  • Skąd:Pomorskie okolice Człuchowa

Napisano 06 kwiecień 2013 - 14:50

witam czy wie ktos na czym polega promlem ze nie mozna zaakceptowac zaproszenia od znajonych bo umnie nie da rady za kazdym razem jak chcem zaakceptowac to pisze ze nie moge wykonac tej czynności
  • 0

#2 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3586 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 06 kwiecień 2013 - 15:27

Twój post, jakkolwiek pełen ekspresji, zawierał minimalną ilość informacji. Ponieważ nie posiadam szklanej kuli, a kawę pijam tylko rozpuszczalną (więc z fusów nie powróżę) proszę o informację w jakiej dokładnie części portalu chcesz akceptować zaproszenie? Na forum czy w randkach?

 

P.S. Znaki interpunkcyjne to naprawdę wspaniały wynalazek. Dlatego proponuję abyś zaczęła ich używać, bo w chwili obecnej nie da się czytać tego co napiszesz...


  • 3

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#3 modli

modli

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 kwiecień 2013 - 21:40

witam czy wie ktos na czym polega promlem ze nie mozna zaakceptowac zaproszenia od znajonych bo umnie nie da rady za kazdym razem jak chcem zaakceptowac to pisze ze nie moge wykonac tej czynności

Witam,

chciałabym prosić Was o pomoć. Wiszę, jako niezaakaceptowana a próbuję się skontaktować z osobą: rybak21. Błagam przekażcie mu, że modli czeka na kontakt....On będzie wiedział o co chodzi. Krótka informacja, proszę....

 

Pozdrawiam

modli


  • 0

#4 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3586 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 21 kwiecień 2013 - 13:18

Teraz już wisisz jako zaakceptowana, możesz więc napisać do niego sama. Już wczoraj wieczorem Twoja randka została "klepnięta" ;) Pozdrawiam
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#5 majka29

majka29

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 02 czerwiec 2013 - 12:48

Witam mam pytanko czemu nie mogę nikogo przyjąć do swoich znajomych. Mam informację że nie mam jakiś uprawnień. Jak je otrzymać? Nie mogę również wysyłać prywatnych wiadomości. Proszę o pomoc. Pozdrawiam


  • 0

#6 CZARNYANIOL

CZARNYANIOL

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 451 postów

Napisano 02 czerwiec 2013 - 14:12

Majka29 podejrzewam, że pytasz o profil na randkach. Sprawdziłam i Twojej randki jeszcze nie widać  a więc czeka na akceptację.Musisz poczekać aż admin ją " klepnie".


Użytkownik CZARNYANIOL edytował ten post 02 czerwiec 2013 - 14:14

  • 1
Błogosławiony ten, co nie ma nic do powiedzenia, a pomimo to milczy.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych