Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Ośrodek Złoty Łan Lądek Zdrój


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 bogda48

bogda48

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 143 postów

Napisano 23 marzec 2013 - 16:07

Czy był ktoś na turnusie rehabilitacyjnym w Lądku Zdrój?Jak tam jest? Proszę o opinie


Użytkownik bogda48 edytował ten post 24 marzec 2013 - 10:04

  • 0

#2 tomaszek

tomaszek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Skąd:wyspa Wolin

Napisano 23 marzec 2013 - 20:04

Moja mama była w złotym łanie w ladku zdroju, stary ośrodek ale przerobiony , jest w każdym pokoju łazienka, ale budynek jest położony na dosyć wysokim wzgórzu, proszę sie starać o pokoje nie od strony lasu ponieważ pokoje od strony lasu są ciemnie. Wyżywienie w ośrodku jest bardzo dobre baza zabiegowa też zabiegi sa po 3-4 dziennie.
Są organizowane wycieczki, zimą tam nie radzę jechać ponieważ pod tą górkę jest ciężko dojśc, ale jest busik na ośrodku i często dowozi ludzi do centrum miasta choc do centrum nie jest daleko. Okolica ładna
Mama tam była w roku 2009, a więc dośc dawno, jak tam jest treraz trudno powiedzieć
  • 0
Eunuch i krytyk z jednej są parafi....obaj wiedzą jak trzeba-żaden nie potrafi. (Boy-Zeleński)

#3 iwa372

iwa372

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 157 postów
  • Skąd:Środek Polski

Napisano 15 maj 2013 - 16:26

Niedługo się tam wybieram.Czytałam opinie tych którzy już tam byli i dlatego wybrałam ten Ośrodek "Złoty Łan"

Jak wrócę pod koniec czerwca napiszę jak tam naprawdę jest.


  • 0
Iwa 372
Tylko dla miłości nie ma przeszkód.(M.Gogol)

#4 ameliaa

ameliaa

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 96 postów

Napisano 04 czerwiec 2013 - 12:03

Niedługo się tam wybieram.Czytałam opinie tych którzy już tam byli i dlatego wybrałam ten Ośrodek "Złoty Łan"

Jak wrócę pod koniec czerwca napiszę jak tam naprawdę jest.

napisz koniecznie, bo też się tam wybieram ale w sierpniu:)


  • 0
'Ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną, cała reszta jest wynikiem tego ,że ją wybrałam...'

#5 iwa372

iwa372

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 157 postów
  • Skąd:Środek Polski

Napisano 14 lipiec 2013 - 11:47

Ośrodek stoi na górce więc jest raczej przeznaczony dla tych którzy mają dobrą kondycję,ale tym o trochę słabszej 

kondycji pomaga sympatyczny pan Marek podwożąc ich busem.

Jedzenie jest bardzo smaczne.Poza tym mają wspaniałą masażystkę oraz panią prowadzącą gimnastykę.

Medal przyznałabym pani Eli która która organizowała nam wolny czas.Nie było kiedy się nudzić.

Byliśmy na wycieczce w Kłodzku Międzygórzu Pradze.Organizowała często wieczorki.

Było Super!! Poznałam fajnych ludzi.

Jeżeli chodzi o opiekę medyczną to lekarz jest tylko pierwszego dnia turnusu.

Pielęgniarka natomiast do czasu kiedy skończą się zabiegi.

Pokoje na średnim poziomie ale telewizor w każdym pokoju jest  tylko czajnika nie ma to jeden minus.

Polecam ten Ośrodek bo bardzo miła obsługa i miła pani kierownik.


  • 0
Iwa 372
Tylko dla miłości nie ma przeszkód.(M.Gogol)

#6 darek2005

darek2005

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 14 lipiec 2013 - 13:52

Witam tu masz link do strony http://www.zloty-lan.com.pl/ ładna okolica ,ładne tereny mieszkam niedaleko Pozdrawiam i miłego pobytu życzę


  • 0

#7 Majewska

Majewska

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 16 styczeń 2014 - 20:45

Byłam kiedyś w Lądku - rany, jacy tam są sympatyczny ludzie, tacy otwarci, radośni - aż żyć się chciało.


  • 1

#8 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 19 styczeń 2014 - 00:56

Napisz coś więcej - kiedy byłaś, w jakim ośrodku i ogólnie, o wszystkim :)


  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#9 apache

apache

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 33 postów

Napisano 10 luty 2014 - 20:25

Osobiście byłem w Jubilacie w Lądku-Zdroju. Na kąpiele trzeba iść, na inchalacje trzeba iść, na masarze w wodzie trzeba iść. Na miejscu jest tylko sala ćwiczeń. Powiem że jeszcze tak nowoczesnej nigdzie nie widziałem. Jest to jedna dobra rzecz. Natomiast jest ogromny problem ze spaniem. Do wysokich osób nie należę, ale musiałem spak skulony. W takiej pozycji kolana miałem za tapczanem. Kolega który miał 1,95 m podłożył sobie stołek do łóżka, aby nogi mu nie wisiały. Nie polecam tego sanatorium. W Lądku można ciekawie spędzić góra trzy-cztery dni. Całe uzdrowisko zwiedzone wraz z miastem, które jest trochę dalej. PKS przyjeżdza na "górke" także taksówka będzie konieczna, inaczej nawet nie ma po co samemu nigdzie iść zwłaszcza z walizkami. Jedyną dobrą rzeczą są wyprawy do czeskich sklepów. Zawsze można coś kupić i to taniej niż w naszym kraju, można w nich płacić w złotówkach.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych