Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A

Usunięcie konta


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Falka_*

Gość_Falka_*
  • Gość

Napisano 10 marzec 2013 - 14:47

Proszę o usunięcie konta Falka. Bez obawy już nie wrócę - to ostatni raz proszę o usunięcie konta. Decyzję o odejściu pomogły mi podjąć pewne osoby. Mam dość przykrych niespodzianek ze strony innych Iponkowiczów przepełnionych jadem do mojej osoby - można by to podpiąć pod zniesławienie, ale ja nie chcę tego rozdmuchiwać i proponuje rozejście się w pokoju każdy w swoją stronę... Tym osobą które aktywnie zawsze uczestniczyły w dyskusji i na które zawsze mogłam liczyć serdecznie dziękuję to ze względu na was ta decyzja była dla mnie tak trudna jednak nie potrafię postąpić inaczej...  Nie mam zamiaru również nikogo przepraszać, bo czytając moje posty ciężko stwierdzić że kogoś w nich uraziłam bo pisałam ogólnie to co czuje - co w moim odczuciu powinno być czymś normalnym na takim forum. Zawsze starałam się w każdym widzieć pozytywne strony i wcale nie chciałam spięć pomiędzy wami. Dziewczyną dziękuję za worek pozytywnych rad, osobą które poznałam osobiście i do których nic nie mam życzę wszystkiego dobrego. Co złego to nie ja, ale nie szukajcie mnie już nigdy proszę i nie pytajcie dlaczego tak naprawdę odeszłam na zawsze...

Falka.

 

PS: proszę administrację również o usunięcie mojego starego konta SKY1989 które nadal istnieje na forum, a nie korzystałam z niego.


  • 0

#2 Gość_bea69_*

Gość_bea69_*
  • Gość

Napisano 10 marzec 2013 - 15:20

Ja też proszę o usunięcie konta . 

Decyzje pomogły mi podjąć osoby które, dokopywały moim przyjaciołom. Którzy stawali w mojej obronie , usuniecie mojego konta pozwoli dalej uczestniczyć w forum moim przyjaciołom 

Bea69


  • 0

#3 Gość_Mały książe_*

Gość_Mały książe_*
  • Gość

Napisano 10 marzec 2013 - 15:35

W związku z sytuajcą na tym forum ,równiesz prosze o usunięcie konta.Logując sie tu myślałem,że znajde miejsce w którym można porozmawiac na wiele tematów,że jest tu miejsce dla  wszystkich.Jak widać jest to forum opanowane przez osoby rządne tylko dokopywania inny i opluwania.Nie mam zamiaru uczestnuczyć w środowisku chamstwa i zawisci.Kilka dni temu zostałem obrażony na pw,przez jednego z uczestników forum,za to tylko,że nie potrfi czytać ze zrozumieniem i że nie ma tu miejsca dla ludzi którzy mają pozytywne podejście do swiata.Tu rządzi szarość,zawiść i mrok.To nie dla mnie miejsce.Mam nadzieję,że za naszym przykładem pójdą inni.

Pozdrawiam.


  • -1

#4 piccola

piccola

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 10 marzec 2013 - 15:44

Co się z Wami dzieje? Kasia, co Ty wyprawiasz słońce? :) Nie wygłupiaj się i zostań. Kogo teraz ciekawe posty będę czytać ?


Użytkownik mrowciaa edytował ten post 10 marzec 2013 - 15:45

  • 0
"Miłość to pomieszanie podziwu, szacunku i namiętności. Jeśli żywe jest choć jedno z tych uczuć, to nie ma o co robić szumu. Jeśli dwa, to nie jest to mistrzostwo świata, ale blisko. Jeśli wszystkie trzy, to śmierć jest już niepotrzebna - trafiłaś do nieba za życia." William Wharton

#5 Kiciuś

Kiciuś

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 10 marzec 2013 - 18:41

Hej. Nie wszyscy na tym portalu dążą do robienia wam przykrości. A przynajmniej ja.
  • 1

:heart:   :heart:  :heart: Gdy ci życie ktoś zagłuszy życiem

swym,zbuduj sobie, bracie, z dźwięków ląd :heart:  :heart:  :heart: 


#6 marcin_torowski

marcin_torowski

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 65 postów

Napisano 10 marzec 2013 - 18:47

Coś się zmieniło?

http://www.ipon.pl/f...e-2#entry189034


  • 0

#7 Kiciuś

Kiciuś

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 10 marzec 2013 - 19:26

Moim zdaniem to jest dublowanie wątku. Administracja chyba wystarczająco się wypowiedziała na ten temat w wątku do którego link jest powyżej.
  • 0

:heart:   :heart:  :heart: Gdy ci życie ktoś zagłuszy życiem

swym,zbuduj sobie, bracie, z dźwięków ląd :heart:  :heart:  :heart: 


#8 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3587 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 10 marzec 2013 - 21:28

Coś się zmieniło?

http://www.ipon.pl/f...e-2#entry189034

 

Nie zmieniło. Admin odpowiedzialny za forum był nieobecny, a zastępujący go admin nie wiedział o powstrzymywaniu się od usuwania.


  • 2

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych