Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Do Prezesa


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 katrina

katrina

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 40 postów

Napisano 05 marzec 2013 - 22:15

Drogi Panie Prezesie !

Chciałabym się podzielić z prezesem,jaka nieprzyjemność mnie spotkała 01.03.2013r.W godzinach wieczornych weszłam na czat,rozmowa przebiegała spokojnie-nudnawo,,,,,temat przedni dania kulinarne,a że jestem bardzo dobra gospodynią z przyjemnością włączyłam się do rozmowy.Do czasu kiedy weszła osoba o nicku Adaa.Były wyjaśniane pewne ważne sprawy np;płacenie panom za cyber sex ...straszne itp; Pani Adaa jest kulturalną starsza osobą i chciałam przyznać,że wyzywajac uzywała orginalnych wyzwisk ,,,,,,suki czatowe,moją najgrzeczniejszą koleżanke Lilith wyzwała od niemot ....Matrta płakała 3 noce a ja cały czas jestem na lekach uspakających. I jescze dodam,że pani Adaa stwierdziła,że siedzimy na kciuku trzymając go w dupie .....wstrząsające.Jestem na czacie 7 lat i dziękuję koleżanką za wsparcie ....w tak trudnej sytuacji. Pozdrawiam w żalu i bólu od 1 marca ......wrażliwa Katrina.

 

Ps; Panie Prezesie ubolewam bardzo,że tak wolno klikam bo nie zdążyłam Adzie coś odpowiedzieć......a szkoda wielka!


  • 1

#2 Lilith

Lilith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 423 postów

Napisano 05 marzec 2013 - 22:25

Epickie  :hehe:


  • -1

#3 Kiciuś

Kiciuś

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 05 marzec 2013 - 23:00

Tak teraz widać jak łatwo kogoś oceniać nie znając go. Zauważyłem też że Adaa przedstawiła swoją wersję wydarzeń. www.ipon.pl/forum/topic/14951-ale-wstyd/
  • 0

:heart:   :heart:  :heart: Gdy ci życie ktoś zagłuszy życiem

swym,zbuduj sobie, bracie, z dźwięków ląd :heart:  :heart:  :heart: 


#4 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3586 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 05 marzec 2013 - 23:06

Mamy dość waszych kłótni. Dotyczy to obydwu stron biorących udział w tej głupiej karczemnej awanturze!

 

Piszę to w imieniu całego zarządu: jeżeli jeszcze raz zaczniecie się wodzić za łby na IPONie i przy okazji przysparzać nam niepotrzebnej, dodatkowej pracy z tym związanej, wszystkie osoby z obydwu "stron barykady" zamieszane w następną awanturę zostaną zablokowane.

Jeżeli kogoś nie lubicie i nie chcecie z nim rozmawiać, do tego celu służy opcja "Ignoruj" na czacie. Ignorowanie postów i PW można sobie włączyć również na forum.

 

I jeszcze jedna uwaga końcowa: jeżeli ktoś myśli że po zablokowaniu wejdzie sobie przez proxy i założy nowe konto, to przypominam ze zbanowanie jest kwestią jednego kliknięcia myszą i trwa to o wiele krócej niż rejestracja. Nie znudzi nam się banować ponownie powracających rozrabiaczy.

 

 

Zamykam wątek.


  • 4

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych