Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Tartar


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 CZARNYANIOL

CZARNYANIOL

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 451 postów

Napisano 18 luty 2013 - 14:46

Mam pytanie do Administracji, jak to jest z Tartarem i przenoszeniem do niego? Konkretnie. O ile rozumiem decyzje Madera, że przeniósł część wątków w temacie Rodzina do Tartara, bo pewne sprawy w tej części tematu, powinno się załatwić na PW, to kompletnie nie rozumiem dlaczego w Tartarze wylądował cały temat Rodzina. Przecież można go było tylko zamknąć. Uzasadnienie: Na prośbę autorki. A więc pytanie do Administracji, tak na przyszłość, czy każdy kto założy nowy temat nie zależnie od liczby wypowiedzi w nim, będzie mógł też poprosić o usunięcie go do Tartara?
  • 0
Błogosławiony ten, co nie ma nic do powiedzenia, a pomimo to milczy.

#2 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3586 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 18 luty 2013 - 19:37

Odpowiem w taki sposób: zazwyczaj nie usuwamy wątku nawet na żądanie osoby która go założyła. Jeżeli jednak chodzi o ten konkretny wątek, to najchętniej zamiast wydzielać kilka postów, wrzuciłbym od razu cały wątek do tartaru. Sens istnienia tego wątku był znikomy i jedyne co powstrzymało mnie od usunięcia od razu całego wątku, to świadomość że na miejsce wątku "olaboga kto dał mi minusa?" pojawi się wątek "olaboga kto dał mi minusa i usunął wątek?". Dlatego nawet ucieszyłem się, gdy Aniołek wreszcie usunęła ten wątek do końca.


  • 2

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#3 CZARNYANIOL

CZARNYANIOL

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 451 postów

Napisano 18 luty 2013 - 21:41

Mader, dziękuję za wyjaśnienie. Rozumiem. Pozdrawiam.
  • 0
Błogosławiony ten, co nie ma nic do powiedzenia, a pomimo to milczy.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych