Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Wózek elektryczny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 rafalrabada

rafalrabada

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 17 luty 2013 - 17:02

Proszę o informacje jaki wózek elektryczny jest dobry, jakie polecacie.


Użytkownik kaska_zaborze edytował ten post 17 luty 2013 - 18:57

  • 0

#2 tomdolat

tomdolat

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 04 marzec 2013 - 22:54

 
Witaj troche za mało o sobie czy o osobie dla ktorej potrzeba napisales ale moze trafie w twoje potrzeby. Bardzo dobrym wózkiem przy niskiej cenie jest napewno wózek elektryczny QUICKIE TANGO. Nawet w postawowej wersji dostaniesz bogate wyposazenie ale juz przy niewielkiej doplacie otrzymasz duzo dodatków.
Masz duzo mozliwosci regulowania siedziska ale rowniez i oparcia wiec latwo sobie dopasujesz do swojej pozycji. Wozek jest lekki,  naped ma na tylnie kola wiec jest bardzoe skretny i zwrotny dlatego poruszanie sie nim nawet po malym mieszkaniu w bloku nie robi problemu. Dodatkowo tylne kola maja fajne amortyzatory wiec jak wyjedziesz na ulice czy do parku nie powinno byc problemu z nierownosciami terenu nawet z kraweznikami. mam chorego sąsiada i widzialem jak sobie radzi przed blokiem, czasami nawet mnie zaskakuje. WOzek ma mocny akumulator na ktorym zrobic mozna nawet małą wycieczke bez ladowania szczegolnie ze posiada wlasne oswietlenie
Z tego co widze jezdzi nim sie latwo i przyjemnie jest bezpieczny posiada czujnik zachowania rownowagi a jego maksymalne obciazenie to 125kg. Jest naprawde maly , lekki i zwinny a te wszystkie mozliwosci regulacji sa tez przydatne podczas transportu. Czesto widze ze sasiad jak jest tylko mozliwosc przebywa na swiezym powietrzu i jakby to smiesznie nie zabrzmialo czasami mam wrazenie ze wiecej niz ja.

Użytkownik tomdolat edytował ten post 05 marzec 2013 - 08:32

  • 0

#3 adam121

adam121

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 9 postów

Napisano 06 marzec 2013 - 16:51

rafalrabada

Napisales ze poszukujesz dobrego wózka elektrycznego ale mogłbys cos napisac na swoj temat , napewno łatwiej czy mi czy komus innemu bedzie ci doradzic cos sensownego. W jakim stopniu jestes niepełnosprawny, czy tym wozkiem masz zamiar poruszac sie tylko po mieszkaniu a moze w planach jakies male wyjazdy w teren nigdy nie wiadomo na co cie najdzie ochota a wlasnie tego nie opisales. Bo napisac ten czy tamten jest dobty to prosta rzecz a;le czy sie nadaje dla kazdego to juz cos innego. Kolega wyzej dal ci przyklad dobrego wozka ale czy najlepszego dla ciebie jezeli cos wiecej napiszesz bedzie mozna wtedy ocenic.


  • 0

#4 Gienek33

Gienek33

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 20 marzec 2013 - 16:05

Czesc

 

Jezeli nadal szukasz jakiegos solidnego wózka elektrycznego poszukaj sobie w google informacji na temat wózki inwalidzkie elektryczne a zwlaszcza Vermairen - Forest. Duze przednie kola, zawieszenie przednie na wachaczu - co podczas jazdy daje niesamowite wrazenia ale rowniez duze mozliwosci w pokonywaniu przeszkod w terenie. 

Duza pojemnosc akumulatorow zapewni komfort jazdy na dłuzszych odleglosciach bez strachu ze braknie nam mocy, zwlaszcza ze posiada dobre oswietlenie dajace nam doskonala widocznosc i nas czyni widocznym.. Prosta w obsludze jednostka sterujaca, podlokietniki z regulacja pionowa i pozioma oraz pasy bezpieczenstwa zapewniaja nam nie tylko bezpieczna ale i komfortowa jazde. Dodatkowo siedzisko zapobiegajace zsuwaniu sie wykonane z łatwego w utrzymaniu w czystosci materialu, ktory dodatkowa ma wlasciwosci przeciodlezynowe. Mnostwo dodatków daje mozliwos rozbudowy, naprawde ciekawy sprzet .


Użytkownik Gienek33 edytował ten post 20 marzec 2013 - 16:25

  • 0

#5 Gregoryy

Gregoryy

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 30 postów

Napisano 26 marzec 2013 - 15:35

Ja proponuję Excel AIRide. Badzo fajny nowoczesny wózek. Bardzo dobrze wykonany. Napęd przód lub tył. Pneumatyczne amorki.

 

Link

 

airide1.png


  • 0

#6 Janusz74

Janusz74

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 248 postów

Napisano 27 marzec 2013 - 10:55

Ciężko znaleźć "elektryka" który równie dobrze sprawdzi się w terenie jak i w domu, są zwykle inaczej zaprojektowane. Ja postawiłem na użytkowanie we wnętrzach, oczywiście na w miarę równej powierzchni  bez problemu moja bryczka pociagnie także w terenie. Na dwa wózki mnie nie stać a jakoś nie wyobrażam sobie domowego użytkowania takiej terenowej kolubryny...


  • 0

#7 Gienek33

Gienek33

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 27 marzec 2013 - 16:19

Ciężko znaleźć "elektryka" który równie dobrze sprawdzi się w terenie jak i w domu, są zwykle inaczej zaprojektowane. Ja postawiłem na użytkowanie we wnętrzach, oczywiście na w miarę równej powierzchni  bez problemu moja bryczka pociagnie także w terenie. Na dwa wózki mnie nie stać a jakoś nie wyobrażam sobie domowego użytkowania takiej terenowej kolubryny...

 

 

No to chyba jak tu ktos wyzej napisalal najlepiej by ci pasowal QUICKIE TANGO , zwrotny i dobre ma akumulatory oraz duze kola  

wiec i tu i tu by sie chyba nadał

 

tango.jpg


Użytkownik Gienek33 edytował ten post 27 marzec 2013 - 16:26

  • 0

#8 jadwigaM

jadwigaM

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 05 kwiecień 2013 - 16:46

Hej  ja już do dawna jezdze na wózku elektrycznym ale od około poł roku przesiadłam sie na wózek elektryczny SALSA i tez sobie chwale, w moim malym miasteczku gdzie mieszkam maly ruch jest z reguły wiec swobodnie robie sobie wycieczki, tym badrdziej ze wozek ma duze i mocne akumulatory wiec wiem ze zawsze wroce do domu :D . Wogole bardzo fajny wozek , mnostwo roznych opcji ustawienia go do wlasnych potrzeb moze byc wysoki i szeroki jak rowniez niski i waski. Wozek moze miec siedzisko pollozone na 40 cm od podloza w innych tego nie widzialam wiec nieraz smieje sie do meza ze czuyje sie jak w jakiejs rajdówce . szerokosc wozka zalezy od kolek srednia jest okolo 63 cm ale tolerancja kilku centymetrow jest wiec jak ktos ma wezsze drzwi to jest duzy plus .no i metalowe stopki podnozka wiec w terenia dzialaja jako zderzak. Napawde solidny i wytrzymaly wozek ale chyba taki musi byc bo obciazenie ma az do 145 kg, ja akurat tego nie musialam sprawdzac ale dla grubaskow w sam raz " nie chce by sie ktos obrazil taki maly humorek. chyba ostatnio widzialam go tutaj [Link usunięty]Proszę nie podawać linków do firm tylko konkretny model wózka-regulamin 1.2 i- Moderator.

jadwigaM Podaje link do wózka,który opisałaś: WÓZEK ELEKTRYCZNY QUICKIE SALSA.


Użytkownik kaska_zaborze edytował ten post 05 kwiecień 2013 - 17:52

  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych