Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

problem zlotowy

problemzlotowy

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

#21 CZARNYANIOL

CZARNYANIOL

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 451 postów

Napisano 30 styczeń 2013 - 22:52

Moi Drodzy, rozumiem, że nie wszyscy są zadowoleni jeśli idzie o organizację Zlotów, bo dla jednych za drogo, dla innych nieodpowiednie miejsce, jeszcze innym nie pasuje dojazd. Wasze zastrzeżenia są może i po części słuszne ale czy nikt z Was nie pomyślał jakie to trudne, czasochłonne i kosztowne, aby zrobić imprezę dla kilkudziesięciu niepełnosprawnych osób? To nie jest tak, że ktoś bierze mapę i z zamkniętymi oczami losuje miejsce. Najpierw musi znaleźć się osoba, która taki ośrodki wyszuka, nie byle jakie, tylko jak najbardziej dostosowany, potem porówna je cenowo, wykonując przy tym ogrom telefonów, często na własny koszt. Gdy już mamy faworyta, trzeba pojechać i sprawdzić warunki, umówić szczegóły, zrobić rezerwację.Na to wszystko, organizatorzy poświęcają swój prywatny czas. Robią to wszystko za darmo, bo dla Nich wystarczy zwyczajne dziękuje i uśmiechy bawiących się IPONKów. Jak czytałam, organizatorzy mają zapewnionego busa, którym będzie można dostać się na miejsce, więc o tym też ktoś musiał pomyśleć. Taki Zlot dla organizatorów to ogrom zadań do wykonania aby IPONKI dobrze się bawiły. Zamiast narzekać, każdy może spróbować zorganizować taki zlot, wówczas przekona się , że nie jest to rzeczą łatwą do wykonania, ale jak się komuś uda to na pewno ucieszy tym i Administrację i społeczność IPONU.

Użytkownik CZARNYANIOL edytował ten post 30 styczeń 2013 - 23:01

  • 4
Błogosławiony ten, co nie ma nic do powiedzenia, a pomimo to milczy.

#22 piotr79

piotr79

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 268 postów

Napisano 30 styczeń 2013 - 23:09

Ciekawe, chyba trochę przesadzasz z tą ciężką pracą w dobie internetu znalezienie odpowiedniego miejsca i organizacja takiego zlotu chyba nie jest taka trudna, a ta oferta nie jest wcale najtańsza, a takie busy ma większość ośrodków


  • 0

#23 CZARNYANIOL

CZARNYANIOL

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 451 postów

Napisano 30 styczeń 2013 - 23:37

Ciekawe, chyba trochę przesadzasz z tą ciężką pracą w dobie internetu znalezienie odpowiedniego miejsca i organizacja takiego zlotu chyba nie jest taka trudna, a ta oferta nie jest wcale najtańsza, a takie busy ma większość ośrodków
Piotr79, jeżeli uważasz, że można było zrobić wszystko taniej i lepiej, proponuję spróbować swoich sił w organizacji takiego Zlotu.
Dobrze by było aby ktoś z organizatorów lub Administracji wypowiedział się w temacie, aby rozwiać niepotrzebne wątpliwości.
  • 2
Błogosławiony ten, co nie ma nic do powiedzenia, a pomimo to milczy.

#24 piotr79

piotr79

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 268 postów

Napisano 30 styczeń 2013 - 23:50

Od początku naszej rozmowy czyli jakieś 30-40 min. wyszukuje ośrodki i znalazłem już 6. Może nie lepiej i taniej ale w bardziej dostępnym miejscu ponieważ jest to zlot dla ON, poza tym to nie Ja się pisałem na organizatora


  • 0

#25 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 31 styczeń 2013 - 00:41

Może nie lepiej i taniej ale w bardziej dostępnym miejscu ponieważ jest to zlot dla ON, poza tym to nie Ja się pisałem na organizatora

No właśnie - a problem poruszony w tym wątku dotyczy, właśnie strony finansowej... - Trudno jest wszystkim dogodzić...

Gdyby było drożej, w lepiej dostępnym miejscu, to pewnie wiele osób i tak by nie pojechało, bo nie byłoby ich stać.

 

Piotrze, masz rację, nietrudno jest znaleźć miejsce, gdzie jest łatwy dojazd, ale niestety, takie miejsca są zwykle droższe, bo bardziej popularne.


  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#26 dani

dani

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 322 postów
  • Skąd:Wrocław

Napisano 31 styczeń 2013 - 00:45

Od początku naszej rozmowy czyli jakieś 30-40 min. wyszukuje ośrodki i znalazłem już 6. Może nie lepiej i taniej ale w bardziej dostępnym miejscu ponieważ jest to zlot dla ON, poza tym to nie Ja się pisałem na organizatora

piotrze79 liczę na twoje wsparcie przy kolejnym zlocie. Zapewniam Cię, że wtedy zobaczysz, że nie wystarczy same surfowanie w necie. 


  • 1
"Warto, warto żyć" -Tuwim Julian

#27 Kaneta

Kaneta

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 261 postów
  • Skąd:Powiew Jodu... :)

Napisano 01 luty 2013 - 10:38

piotrze79, to teraz skoro znalazłeś kilka ośrodków i piszesz, że to wszystko takie łatwe i proste, czekamy aż sam zorganizujesz zlot w ciekawym miejscu dogodnym dla wszystkim z dojazdem w odpowiedniej cenie. Dograsz wszystko aby Wszyscy byli zadowoleni. Dlaczego za każdym razem jak jest organizowany zlot znajdą się osoby, którym coś nie pasuje? Ale jakoś nikt inny nie kwapi się aby coś zorganizować...
  • 2
Najpiękniejszych chwil nie zaplanujesz, one przyjdą same...

#28 CZARNYANIOL

CZARNYANIOL

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 451 postów

Napisano 01 luty 2013 - 11:50

piotrze79, to teraz skoro znalazłeś kilka ośrodków i piszesz, że to wszystko takie łatwe i proste, czekamy aż sam zorganizujesz zlot w ciekawym miejscu dogodnym dla wszystkim z dojazdem w odpowiedniej cenie. Dograsz wszystko aby Wszyscy byli zadowoleni. Dlaczego za każdym razem jak jest organizowany zlot znajdą się osoby, którym coś nie pasuje? Ale jakoś nikt inny nie kwapi się aby coś zorganizować...
fajnaania, po pierwsze spóźnione ale szczere 100 lat z okazji urodzin, zdrówka, zdrówka a reszta sama przyjdzie.
Na maruderów, ręce opadają, zawsze znajdą się niezadowoleni a to z samej organizacji, a to już na miejscu. Tylko jeśli idzie o pomoc to jakoś jest tylko garstka chętnych aby cokolwiek zrobić.
Przykre to dla tych, którzy czynnie uczestniczą w robieniu Zlotów.
  • 1
Błogosławiony ten, co nie ma nic do powiedzenia, a pomimo to milczy.

#29 Gość_Tommy_*

Gość_Tommy_*
  • Gość

Napisano 01 luty 2013 - 12:39

Dlaczego za każdym razem jak jest organizowany zlot znajdą się osoby, którym coś nie pasuje? Ale jakoś nikt inny nie kwapi się aby coś zorganizować...

A bo ludzią nie dogodzisz nigdy. Zawsze będzie  ktoś, kto powie "O jak ja bym zrobił zlot to by było lepiej". Jakoś zawsze to kończy się na tematach i niepotrzebnych dyskusjach Właśnie przez takich cierpią ludzie, którzy naprawdę kochają takie spotkania. I robi sie taki misz masz


  • 2

#30 Artur30

Artur30

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 60 postów
  • Skąd:Śląsk

Napisano 01 luty 2013 - 12:48

jedyna rada , poszukac sponsorki lub wygraćw  totka :hehe:

 Amber  a może Kiciuś wolał by sponsora....


  • 6

#31 Roger

Roger

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 57 postów

Napisano 01 luty 2013 - 17:03

Witam i pozdrawiam wszystkich Iponków.  :)  Nie będę się rozpisywał na temat organizacji zlotów gdyż w swoim życiu kilkakrotnie już zdołałem zorganizować różnego rodzaju spotkania i inne imprezy lecz to nie jest istotne gdyż jak zauważyliście sami na forum że wystarczy aby pojawił się jakikolwiek zlot i zawsze pojawia się grono osób niezadowolonych. Trudno sie mówi ale wiadomo że jeszcze się taki nie urodził aby każdemu dogodził dlatego też osobiście mogę podziękować każdemu organizatorowi wszelkiej maści zlotów że podjął się zorganizowania karkołomnego czasem przedsięwzięcia.bo wiem co to oznacza . Moim skromnym zdaniem nie należało by się zbytnio przejmować takimi sprawami gdyż wszyscy wiemy że zloty organizowane są w różnych regionach kraju i komu pasuje to przyjedzie a komu nie pasuje to nie przyjedzie. Są iponki które pomimo tego że nie są zmotoryzowani potrafią przejechać z północy na południe lub i odwrotnie aby się spotkać gdyż atmosfera panująca na takich zlotach jest rzeczywiście wyjątkowa i niepowtarzalna po prostu jedyna w swoim rodzaju. Nie ma czasami sensu tłumaczyć malkontentom o co tak naprawdę chodzi w tym wszystkim bo i tak nie przyjadą ale owszem zawsze będziemy chętni do poznania nowych osób które z różnych przyczyn zagościły na portalu IPON. Choć nie ma mnie na liście to choć na parę chwil wpadnę do Was aby się przywitać gdyż mieszkam niedaleko. Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich i życzę udanej zabawy na zlocie aby wszystko się udało i było na długo zapamiętane przez uczestników tegoż zlotu. :D


  • 3

#32 Artur30

Artur30

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 60 postów
  • Skąd:Śląsk

Napisano 02 luty 2013 - 21:34

Pojawił się pomysł ze zlotem 17 marca  data dobra jak każda inna ale  ja proponuje 29 lutego to nawet kicuś zdąży kapuche nazbierać :)

Mały Książe ---> warmia i mazury jako centrum kraju?!!   chyba masz inny globus polski :hehe:


  • 3

#33 CZARNYANIOL

CZARNYANIOL

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 451 postów

Napisano 02 luty 2013 - 22:58

Pojawił się pomysł ze zlotem 17 marca  data dobra jak każda inna ale  ja proponuje 29 lutego to nawet kicuś zdąży kapuche nazbierać :)
Mały Książe ---> warmia i mazury jako centrum kraju?!!   chyba masz inny globus polski :hehe:
Arturo30 i zapomniałeś dodać,że wszystko za darmo w pięcio gwiazdkowym hotelu, do którego każdego dowiezie darmowa limuzyna.

Użytkownik CZARNYANIOL edytował ten post 02 luty 2013 - 23:00

  • 2
Błogosławiony ten, co nie ma nic do powiedzenia, a pomimo to milczy.

#34 Gość_Tommy_*

Gość_Tommy_*
  • Gość

Napisano 03 luty 2013 - 19:30

W sumie poco mamy w roku kilka zlotów robić. Tydzień w Holandii, i wszystko jasne :D


  • 6

#35 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 04 luty 2013 - 17:49

W sumie poco mamy w roku kilka zlotów robić. Tydzień w Holandii, i wszystko jasne :D

No ja jestem za Tommy Ty to jednak jesteś fajny gość wiesz jak dogodzić ON :D
Po takim zlocie to i by wątroba odpoczęła i się  podleczyła.
A płuca pracowałyby przez 7 dni na 110%

Myślę,że cena takiego zlotu to stosunkowo nie duża bo wystarczy liczyć drogę w jedną i drugą stronę. 7 noclegów to w parku spokojnie da rady jak się dobrego "maszka" złapie ;) Tylko coś na gastro by się zdało. A no i pozostaje jeszcze koszt "zielonych liści z tulipanów" :hehe:

Trzeba tylko odpowiedni kasting zrobić aby jakiś malkontent nam się nie trafił :gaah:


Użytkownik sucherro edytował ten post 04 luty 2013 - 17:57

  • 1

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)


#36 Gość_Tommy_*

Gość_Tommy_*
  • Gość

Napisano 04 luty 2013 - 17:58

No ja jestem za Tommy Ty to jednak jesteś fajny gość wiesz jak dogodzić ON :D

 

No chłopaku ja myślę o Wszystkich, także o Sobie. Oj tam cena. Jak raz na rok pojedziesz na taki zlot to nic wielkiego się nie stanie. Tak wiem, że zawsze jest kwestia funduszy, ale taki zlot zapamiętamy na całe życie :)

Ja proponuję w lipcu to zrobić ;) Aha, oczywiście zrobimy casting, bo wiesz sam, że na taki wypad musi jechać zaufana grupa :D


Użytkownik Tommy edytował ten post 04 luty 2013 - 18:01

  • 1

#37 CZARNYANIOL

CZARNYANIOL

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 451 postów

Napisano 04 luty 2013 - 19:11

A ten kasting, to na czym ma polegać? Może uda mi się przez sito przejść, to jadę z Wami;)
  • 0
Błogosławiony ten, co nie ma nic do powiedzenia, a pomimo to milczy.

#38 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 04 luty 2013 - 19:31

A ten kasting, to na czym ma polegać? Może uda mi się przez sito przejść, to jadę z Wami;)

Moja droga już go przeszłaś choć by z racji Nicka;)
Przyda się Anioł w paczce jeszcze czarny to w ogóle he he
A kasting hmmm myślę,że to powinni być ludzie bardziej z polecenia sprawdzeni.
Tacy Co należą do stowarzyszenia lub udzielają się na Ipon.
A Ty jak uważasz Aniele?
Lubisz "zielone tulipany" Czy bardziej jesteś nastawiona na zwiedzanie wiatraków?

Tommy słuszna uwaga w grę wchodzą tylko miesiące ciepłe.


  • 1

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)


#39 lucyna

lucyna

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 309 postów

Napisano 05 luty 2013 - 18:12

No to może ja też się załapie na ten casting,chętnie z Wami pojadę i zaczynam już zbierać kasę. :hehe:


  • 1
Nawet siwa może być szczęśliwa:)

#40 Gość_Tommy_*

Gość_Tommy_*
  • Gość

Napisano 05 luty 2013 - 18:18

Ja uważam, nie wiem jak mój wspólnik Sucherro, że Lucynka pojedzie jako gość specjalny  :)


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych