Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A

Wycieczki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Falka_*

Gość_Falka_*
  • Gość

Napisano 25 styczeń 2013 - 06:13

Hej. Czy zdarzało się wam może korzystać z internetowych propozycji wyjazdów na 2-3 dniowe wycieczki??? Często Grupon mi podsyła niby atrakcyjne oferty na odpoczynek w Polsce czy za granicą. Ceny są od około 200/400 zł średnio. Najczęściej luksusowe hotele. Totalnie nie wiem gdzie jest haczyk. Macie jakieś już doświadczenia z nimi lub podobnymi portalami oferującymi wycieczki przez e-maile?


  • 0

#2 staniew

staniew

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 25 styczeń 2013 - 09:04

Co boisz się odegrać rolę we  "Francuskim Numerze"?


  • 0
Lecz ci,którzy ufają Panu,nabierają siły, wzbijają się w górę na skrzydłach jak orły,
biegną,a nie mdleją, idą ,a nie ustają.

#3 Gość_Falka_*

Gość_Falka_*
  • Gość

Napisano 25 styczeń 2013 - 16:22

Francuskim numerze?? Chyba za mało oglądam TV, bo totalnie nie wiem o czym ty do mnie piszesz... :P Jeden mój daleki znajomy skorzystał właśnie z Gruponu - pojechał gdzieś w góry na narty jak były ferie zimowe. Mówił, że mu się podobało, ale chcę sprawdzić, czy to aby nie był wyjątek od reguły :P Poza tym zbyt niskie mi się widzą te ceny - zwłaszcza za te zagraniczne wycieczki .... hmm...


  • 0

#4 Kaneta

Kaneta

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 261 postów
  • Skąd:Powiew Jodu... :)

Napisano 25 styczeń 2013 - 18:53

Falka, z tymi wyjazdami gruponowymi itp. to jest trochę tak, że większość hoteli owszem robi promocje ale najczęściej w okresie, w którym nie mają obłożenia. Ceny? być może i atrakcyjne, ale czasami jak poszukamy sami to też znajdziemy ciekawą ofertę. Sama miałam okazję skorzystać z takiej oferty. Plusy? cena w miarę atrakcyjna - w Malborku, okazja do zwiedzenia zamku. Minusy? Z góry musiałam zarezerwować termin 3 miesiace na przód - okres zimowy, wiec chciałam w kwietniu coby było cieplej. Bliżej wyjazdu okazało się, że niestety terminy osób z którymi chciałam jechać - coś powypadało. Trzeba było kombinować, zmienić owszem mogłam ale w tygodniu, gdzie trzeba byłoby wziąć urlopy, a na weekendy był problem. Jakoś nie do końca wierzę w takie "promocje" ;), coraz więcej naciągają te niby super ceny. Jednak każdą ofertę trzeba rozpatrzyć indywidualnie.
  • 0
Najpiękniejszych chwil nie zaplanujesz, one przyjdą same...


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych