Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Sexterapeutki w Polsce?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
108 odpowiedzi w tym temacie

#101 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 18 listopad 2012 - 20:32

Kasia nie mogę już zdzierżyć twojego "pi*******ia o Szopenie" same epitety mi się cisną na myśl...
Bea powiedz mi po jasną cholerę zakładasz konto na randkach? W celach inwigilacji i ubliżania innym? a może liczysz na jakąś "chwilową" pomroczność jasną.
PS: Przepraszam za "prawo skrę" co do tego wątku. Pomijając konwenanse zgadzam się z adwersarzami Rodysem i Marderem 100%...
  • 0

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)


#102 Rafalek

Rafalek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1105 postów

Napisano 18 listopad 2012 - 21:06

Sucherro, a to kobiety zakładające profil na randkach mają być wcieleniem wyzwolonych nierządnic ?
No sorry, kilka lat miałem tam konto ale nigdy mi się nie zdarzyło do żadnej kobiety wyjechać z niemoralną propozycją.
  • 0

"Boże, daj mi siłę by zmienić to co mogę zmienić
i odwagę by zaakceptować wszystko, czego nie mogę zmienić,
i mądrość, bym znał różnicę".


#103 Gość_bea69_*

Gość_bea69_*
  • Gość

Napisano 18 listopad 2012 - 21:07

sucherro a komu ja ubliżyłam , a konto na randkach nie założyłam dla seksu tylko dla poznania przyjaciół . Trudno to zrozumieć . A jeżeli chodzi o ubliżanie to mi ubliżyli taką propozycją . Ale o tej kwestii to jak by każdy zapomniał . Bo w końcu po co zakłada się konto
  • 0

#104 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 18 listopad 2012 - 21:17

Sucherro, a to kobiety zakładające profil na randkach mają być wcieleniem wyzwolonych nierządnic ?
No sorry, kilka lat miałem tam konto ale nigdy mi się nie zdarzyło do żadnej kobiety wyjechać z niemoralną propozycją.


uderzył Przemek w stół a nożyce same klekoczą...
ja nie mówię Rafał tak czy owak kurcze nie popadajmy z jednej skrajności w drugą. Co do konta na randkach nie wiem czy mam dłużej czy krócej to nie o tym toczy się dysputa niemniej jednak przez ten cały okres wiele doświadczyłem i mam średnie żeby nie powiedzieć marne odczucia...
  • 0

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)


#105 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6295 postów
  • Skąd:home

Napisano 18 listopad 2012 - 21:17

Sucherro, a to kobiety zakładające profil na randkach mają być wcieleniem wyzwolonych nierządnic ?
No sorry, kilka lat miałem tam konto ale nigdy mi się nie zdarzyło do żadnej kobiety wyjechać z niemoralną propozycją.

Słuszna uwaga, samo konto nie świadczy o zamiarach i intencjach. "Wyjeżdżanie z takimi propozycjami" to albo czysta głupota, albo "prowokacyjna" zabawa czyimś kosztem. Nie jest to zabawne, ani miłe i tyle. Jeśli ktoś tego nie rozumie to już jego problem, widocznie nie umie się "wczuć" ... :(
  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#106 Rafalek

Rafalek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1105 postów

Napisano 18 listopad 2012 - 22:41

Przemek ale ja także w swym życiu mnóstwo doświadczyłem, zła, dobra, intryg, obelg etc. Jednakże od kilku lat jestem przeszczęśliwą osobą i o wszystkim co było zapominam.
A co do tematu dyskusji to przeraża mnie ton przeciwników prostytucji. Podejrzewam iż gdyby znalazł (bądź co gorsza znalazła) przyznająca się do korzystania to została by zmieszana z błotem jak jakiś zwyrodnialec.
  • 0

"Boże, daj mi siłę by zmienić to co mogę zmienić
i odwagę by zaakceptować wszystko, czego nie mogę zmienić,
i mądrość, bym znał różnicę".


#107 Gość_Mały książe_*

Gość_Mały książe_*
  • Gość

Napisano 14 styczeń 2013 - 13:58

 Ja na randkach jestem bardziej z chęci poklikania z kimś wieczorem. Jak już mam czas dla siebie, przeglądam profile . I co czytam, szczupła, atrakcyjna , najlepiej z własnym mieszkaniem. Ale czy gruba, nie atrakcyjna da Ci mniej uczucia . A może randki to tylko jednorazowy seks (bo takie propozycje też dostaje), czy po prostu chęć bycia z kimś . Bez względu na to czy jest o kuli, na wózku . Bo to chyba nie jest takie ważne . Sporo osób ma wypaczone pojęcie seksu, ale to przez filmy nazwijmy dla dorosłych. Gdzie wpadają mężczyźni w kompleksy seks trwa np. godz . Po 15 minutach już ma stan przedzawałowy . A po godz to już by go nie było. A może więcej książek romantycznych , przeplatanych KAMASUTRĄ . Na to już sami musimy sobie odpowiedzieć , chcemy uczucia czy zaspokojenia swoich potrzeb

Pięknie powiedziane.Właśnie , trzeba rozdzielić dwie sprawy.Sex dla zwykłego zwierzęcego wyładowania się i sex który jest ukoronowaniem bliskości dwojga ludzi.Nie widzę nic nagannego w korzystaniu osób niepełnosprawnych z płatnego sexu.Są różne sytuacje i różne osobowości.Zwłaszcza wśród osób niepełnosprawnych jest wielu myślących,że związek , bliska osoba to nie dla nich.A że człowiek to niestety zwierze i swoje potrzeby ma wiec rozładowują je w ten sposób.I to wielki błąd, takie myślenie.Piszę to z własnego doświadczenia.Doświadczenia kogoś kto myslał,że za wysokie progi to nie na jego nogi.Poznałem kiedyś kobietę jak z marzeń.Perfekcja pod każdym względędem.Jednak własna głupota i sposób myślenia o sobie spowodowały,że  nasze drogi sie w pewien sposób rozeszły.Obydwoje wpakowalismy sie w związki które prawie nas zniszczyły no i oczywiście sie rozpadły.Teraz staram się nadrobić stracony czas.Mam nadzieję,że się uda.Najlepsze jest to,że wtedy obydwoje myśleliśmy podobnie ale nikomu z nas nie straczylo odwagi aby to głosno powiedzieć.Do czego zmierzam.Każdy może znaleźć bliską osobę nawet mieć tą , która wydaje się z innej bajki.Trzeba tylko sięgnąć po to.Samo nie przyjdzie.Co do felietonu.Burdele dla niepełnosprawnych dotowane przez państwo to jakieś kuriozum! To może niech nas zamką w jakimś rezerwacie jak indian?! Jak masz kasę, to nie ważne czy jesteś na wózku czy Brad Pit, wpuszczą Cie wszędzie.Ciekawie piszesz o randowiczach na tym portalu.Ze swojej strony powiem tyle., że 80 % tam zalogownych to erotomani szukający darmowego sexu i zwykłe świry.To samo dotyczy kobiet jak i mężczyzn.Kiedyś miałem tam profil i powiedziałem , nigdy więcej! Nie zapomnę jednej wariatki która po kilku dniach znajomości chciała się spotkać w konkretnym celu.Jednego dnia wysłała mi swoje zdjecia a kolejnego napisała,że w jej życiu ktoś jest.Potem prześladowała minie no portalach hehe.Na szczęście zeszła ze mnie po czasie.Na debila jest jeden sposób.Totalna olewka.Swoją drogą, to powinno być coś takiego,że można ostrzec innych przed takimi popaprańcami albo ich wywalać z portalu.I jeszcze jedno spostrzeżenie.Czy zwróciliście uwagę jak promowany jest teraz sex i właśnie prostutucja? Wystarczy wejść na dowolną przeglądarkę,prasa,rekalmy wszędzie sex sex sex.Nie jestem asexualny, co to to nie hehe.Jednak krew mnie zalewa jak widze,że z czegoś pięknego,intymnego co dla mnie związane jest tylko z bliskością i intymnością,robi sie coś sprzedajnego,brudnego i obślizgłego.Osobiście na myśl o skorzystaniu z prostytutki zaczyna mi podchodzić.Podejrzewam,że zamiast orgazmem skończyło by się obrzyganiem.To tyle


Użytkownik __ANIOŁEK__ edytował ten post 17 styczeń 2013 - 23:45
Poprawiono cytat.

  • 0

#108 PIMOT

PIMOT

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1842 postów

Napisano 24 styczeń 2013 - 16:54

Znalazlem w sieci, taki artykol. Przeczytajcie uwaznie, i napiszcie co o tym sadzicie.

 

http://www.tokfm.pl/...polityczna.html


  • 0

Ludzie buduja za duzo murow a za malo mostow

 

Issac Newton


#109 Janusz74

Janusz74

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 248 postów

Napisano 24 styczeń 2013 - 17:17

Znalazlem w sieci, taki artykol. Przeczytajcie uwaznie, i napiszcie co o tym sadzicie.
 
http://www.tokfm.pl/...polityczna.html
Ależ mysmy juz na podobny temat przegadali kilka stron na tym forum, post spokojnie nadaje się do tamtego watku.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych