Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Sexterapeutki w Polsce?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
108 odpowiedzi w tym temacie

#61 piccola

piccola

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 12 listopad 2012 - 17:03

Wydaje mi się, że trochę odbiegacie od tematu wątku... ale mniejsza z tym. Seks tzw. "płatny" był, jest i będzie i nie ma co do tego żadnych wątpliwości, a zdania na ten temat zawsze będą różne. Ile ludzi, tyle opinii. Co gorsza, nawet Ci, którzy korzystają z takich usług, również mogą wypowiadać się negatywnie, bo wstyd im się przyznać, że to robią. Inni znów będą mówić o tym całkowicie otwarcie. Nie kwestionujmy też tego, czy niepełnosprawny to ma prawo do tzw. "prostytutki" (Pani bądź Pana-zależnie od płci), czy nie ma, skoro tak samo możemy odnieść się do osób pełnosprawnych. Już pomijając kwestie, że nawet w tzw. "idealnych" małżeństwa dochodzi do zdrady i mąż odwiedzi sobie od czasu do czasu tzw. burdel. A na tzw. portalach typu nasza-klasa czy facebook wklejają po 50 zdjęć dziennie chwaląc jaka to "idealna rodzinka". Równie dobrze możemy podpiąć pod to szereg innych tematów... a chociażby trójkąty, czy jakieś inne sado-maso :-) Mam wrażenie, że w tym wątku głównie skupiacie się na tym, że to NIEPEŁNOSPRAWNY (!) korzysta z płatnej usługi seksu (bo nie wiem jak to inaczej nazwać). Że to takie dziwne... ajjaj. A pełnosprawni, to co? Po co w ogóle o tym dyskutować, skoro - już opieram się na wspomnianym artykule - rodzice tej dziewczyny i tak zrobią swoje i tak, tak samo jak ta dziewczyna. Nieważne ile opinii wyrazicie, ludzie i tak zrobią swoje... Bo o co mi chodzi? Że możemy o tym podyskutować i nikt nam tego nie zabroni, ale... po co się kłócić, niepotrzebnie denerwować, a co gorsza - tych, co mają inne zdanie od "Ciebie" nazywać moherowymi beretami itp. itd. ?! Tutaj mówię np. o użytkowniku Maxim. Dyskusja jest potrzebna - owszem, ale szanujmy siebie nawzajem - tu na forum, nawet jeśli nie znamy się osobiście i nick to tylko nick.
  • 0

#62 Rainbow

Rainbow

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 13 listopad 2012 - 22:50

. Bo o co mi chodzi? Że możemy o tym podyskutować i nikt nam tego nie zabroni, ale... po co się kłócić, niepotrzebnie denerwować, a co gorsza - tych, co [i]mają inne zdanie od "Ciebie" nazywać moherowymi beretami itp. itd. ?! Tutaj mówię np. o użytkowniku Maxim. Dyskusja jest potrzebna - owszem, ale szanujmy siebie nawzajem - tu na forum, nawet jeśli nie znamy się osobiście i nick to tylko nick.


nicku mrówcia czy Ty skończyłaś tylko gimnazjum ? bo z twoich wypowiedzi tak wynika , nie zauważyłaś ,że Maxim w aksjomatach wyjaśnił stwierdzenie "moherowe berety" ? masz z tym problem ? przypomne :

moherowy beret to nakrycie głowy rozpowszechnione w XV wieku noszone przez ludzi ze środowisk z wyższych klas społecznych a z czasem i artystów, w tym przypadku wykonany z wełny z kóz angorskich a to szlachetna wełna


to nie moja wina że słowo banan kojarzy ci się z seksem , i nie wina Maxima ze pisze prawde którą mógłby udowodnić ale [ wulgaryzm- edycja moderatora ] moderator GO moderuje , ale wkrótce to się skończy i
nick na tym forum Tommy wkrótce bedzie miał problemy ,
założymy się ? :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


Maxim to forum zdmuchnie jak świeczke jak bedzie chciał !!!
  • 0
Wait For The Devilish Waking Up !!!

#63 staniew

staniew

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 13 listopad 2012 - 23:09

Maxim to forum zdmuchnie jak świeczke jak bedzie chciał !!!


Przestań.Szkody tylko narobi. :rumieniec: Na wiatry lepiej niech łyknie espumisan.
  • 0
Lecz ci,którzy ufają Panu,nabierają siły, wzbijają się w górę na skrzydłach jak orły,
biegną,a nie mdleją, idą ,a nie ustają.

#64 abizolek

abizolek

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 142 postów
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 13 listopad 2012 - 23:25

Rainbow napisał(a):
Maxim to forum zdmuchnie jak świeczke jak bedzie chciał !!!
[/quote]
Wydaje się, że w dzisiejszych czasach trudno o autorytety. A tu taka niespodzianka-uwielbienie dla mistrza. Pamiętaj o "kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie". A jeśli Twoja sygnatura jest na poważnie, to może nie trać czasu na czytanie bełkotu nic nie rozumiejących, niedouczonych iponków i zajmij się ważniejszymi sprawami.
  • 0

Najlepsze w tym wszystkim jest poznawanie nowych rzeczy.


#65 Rainbow

Rainbow

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 14 listopad 2012 - 00:48

[quote='staniew' pid='189255' dateline='1352844552']
[quote='Rainbow' pid='189254' dateline='1352843447']
Maxim to forum zdmuchnie jak świeczke jak bedzie chciał !!!
[/quote]

Na wiatry lepiej niech łyknie espumisan.
[/quote]

a Ty załóż pieluche ! 
[quote='abizolek' pid='189257' dateline='1352845518']
Rainbow napisał(a):
Maxim to forum zdmuchnie jak świeczke jak bedzie chciał !!!
[/quote]
Wydaje się, że w dzisiejszych czasach trudno o autorytety. A tu taka niespodzianka-uwielbienie dla mistrza. Pamiętaj o "kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie". A jeśli Twoja sygnatura jest na poważnie, to może nie trać czasu na czytanie bełkotu nic nie rozumiejących, niedouczonych iponków i zajmij się ważniejszymi sprawami.
[/quote]


bo co ??? zabronisz mi się wypowiadać w demokratycznym kraju?
  • 0
Wait For The Devilish Waking Up !!!

#66 abizolek

abizolek

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 142 postów
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 14 listopad 2012 - 04:35

Rainbow napisał(a) wcześniej wiele:[b]
[/quote]
Może Cię zaskoczę, ale postarałem się wyobrazić, co Tobą kieruje, że tak atakujesz ludzi. Wygląda na to, że niewiele dobra doznałaś od nich. A teraz każda "nasza" krytyka Twoich postów i Ciebie, wzmacnia Twoje poczucie krzywdy i potrzebę walki z całym złym światem. Taka maszyna żywiąca się złymi emocjami.
Deklaruję jednostronnie nie obrażać Cię więcej i spróbować wskrzesić Twoją wiarę w ludzi. Może ktoś jeszcze się do mnie dołączy...
Pozdrawiam
  • 0

Najlepsze w tym wszystkim jest poznawanie nowych rzeczy.


#67 Gość_bea69_*

Gość_bea69_*
  • Gość

Napisano 14 listopad 2012 - 05:07

abizolek zgadzam się z Tobą , nienawiść do innych tak na prawdę niszczy nas samych . A to ze ktoś jej nieziemsko dokuczył to nie jest powód do wyrzywania się na innych . Bo każdy z nas coś okrutnego przeszedł w swoim życiu
I tak jak napisała michalina każdy ma prawo do własnego zdania na dany temat . Ilu ludzi tyle poglądów i to jest zdrowe i normalne . Poznajesz zdanie innych , i może to też w pewien sposób pozwala zmienić twoje zdanie na jakiś temat . Ale też zrozumieć daną osobę , dla czego może mieć takie zdanie .
Ja wcześniej napisałam o tym że nie mam szans na przyjaźń i widzicie myliłam się . Mam dwóch przyjacieli książkowych :), bardzo się ciesze , jeden przeczytał co napisałam i mnie zrozumiał. Dla tego takie dyskusje są bardzo potrzebne
  • 0

#68 Gloria

Gloria

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 446 postów

Napisano 14 listopad 2012 - 13:31

Rainbow, ja skonczylam gimnazjum i jeszcze pare innych rzeczy, ale Twoje wywody i dobor slow, rozwalily mnie na lopatki. To jest forum, a nie boot camp dla trudnej mlodziezy. Po drugie "moherowe berety" to zdecydowanie termin o podwojnym znaczeniu sugerujacy okreslone poglady, wiec nie wysilaj sie z tym szydelkowaniem.
Po trzecie tak jak napisali moi przedmowcy, cierpisz z powodu nienawisci i stad agresja. Nienawisc niestety nie dosiega ludzi dla ktorych jest przeznaczona,tylko jak bumerang wraca do Ciebie i zrera Cie od srodka. Im wiecej bedziesz to nakrecac, tym bardziej bedziesz cierpiec.
Rozwiazaniem jest przebaczenie, niestety to jedyne rozwiazanie.
  • 0

#69 Gość_VANPELIS_*

Gość_VANPELIS_*
  • Gość

Napisano 14 listopad 2012 - 14:49

:s ...Chyba już wszystko zostało powiedziane nie w tym temacie. Trzeba było zboczyć z uwagi na zwykły ludzki niesmak myślowy. Myślę , że w takich sytuacjach rola moderatora jest pierwszoplanowa - dzięki Jego uczestniczeniu na Forum "przypadki odosobnione będą leczone" bez jakiegokolwiek limitu z NFZ. My pacjenci , pacjenci niepełnosprawni , zaprawieni w przesiadywaniu pod drzwiami gabinetów lekarzy wszelkich specjalizacji , wytrwale będziemy czekać swojej kolejki. :) Powracając do tematu...
  • 0

#70 staniew

staniew

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 14 listopad 2012 - 21:19

a Ty załóż pieluche ! 


Komu??? :rumieniec: Jak będzie taka potrzeba to na pewno dam radę. ;)
  • 0
Lecz ci,którzy ufają Panu,nabierają siły, wzbijają się w górę na skrzydłach jak orły,
biegną,a nie mdleją, idą ,a nie ustają.

#71 Gość_Tommy_*

Gość_Tommy_*
  • Gość

Napisano 15 listopad 2012 - 17:57

Wiecie co. tu negatywnie wypowiadają się negatywnie o prostytucji osoby, które już zdążyli się wyszaleć w seksie. Seks jest nieodłączną sferą życia, możemy się oszukiwać, ale tak jest. Czy to nie jest tak, że każdy chcę grać, że jeśli chodzi o seks, to każdy jest święty i najlepszy?I jeśli ktoś chce bardzo tego posmakować, stać go, nie zrani nikogo... Proszę Bardzo, niech idzie. Tak przyznaję się że kilka postów ganiłem to, ale po namyśle mam takie też przemyślenia. Na dziś dzień bym nie poszedł i nie zapłaciłbym za seks. Ale jak sami wiecie, życiu różnie może być
  • 0

#72 Gość_bea69_*

Gość_bea69_*
  • Gość

Napisano 15 listopad 2012 - 22:36

Tommy co za dziwna zmiana , no ale niech i tak będzie
Piszesz że negatywnie o prostytucji wypowiadają się osoby które już się wyszalały i chcą się zrobić święte . Informuje Cię wszem i wobec że nie robiłam, nie robię i nie będę robić skoków w bok . A wiesz mi sposobności miałam wiele . A dla czego nie robiłam , nie robię i nie będę robić . Bo każdy człowiek ma jakieś granice , których nie przekracza. Ma wartości i priorytety
Widzisz ja mogę rozmawiać o seksie to nie jest dla mnie tabu. Ale spędzić z kimś noc to już jest inna inszość .
  • 0

#73 Gość_Falka_*

Gość_Falka_*
  • Gość

Napisano 17 listopad 2012 - 12:50

dobra bo napięcie jest tutaj jak upiętych stringów :D Tommy przeszedł do obozu wroga no no... zapamiętamy :devil:


a nawiasem mówiąc: skoro jesteście na TAK za prostytucją dla osób niepełnosprawnych to dlaczego nie wyślecie własnych córek, matek, żon, dziewczyn, koleżanek, kuzynek, sióstr itd itp aby waszym niepełnosprawnym kolegom za pieniążki ,,ulżyły" w tym trudnym życiu?? Bo każda prostytutka to czyjaś matka, żona, siostra, która kocha się za pieniądze z innym facetem (nie ważne czy pełno czy niepełnosprytnym) :devil: A może udostępnicie niepełnosprawnym kolegom swoje kobiety za free od tak na prezent Bożonarodzeniowy??? :devil: :hehe:
  • 0

#74 Gość_bea69_*

Gość_bea69_*
  • Gość

Napisano 17 listopad 2012 - 13:08

Falka coraz bardziej cie lubię :)
  • 0

#75 Bondi1305

Bondi1305

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 17 listopad 2012 - 13:24


Dla mnie płacenie za sex, czy to osoby niepełnosprawnej, czy sprawnej, kobiety, czy mężczyzny, jest poniżające.
(...)

Czyli płacenie za bułki w sklepie też jest poniżające? Jak ktoś nie umie piec bułek, a lubi je jeść to lepiej taką bułkę ukraść lub wyżebrać niż kupić?:)

Za seks zawsze trzeba zapłacić. Czasem tylko gotówką, a czasem kompleksowo: gotówką, wolnością osobistą i wolnym czasem. Bezinteresownego wolontariatu w tej dziedzinie nie ma.

Moim zdaniem - co kto lubi - jak ktoś chce szybko i na każde zawołanie, bez zobowiązań, ale za pieniądze - to nic w tym złego. Po co od razu oceniać i twierdzić, że taki ktoś jest "poniżony"?


Chyba już dawno minęły te czasy kiedy się sex uprawiało tylko po ślubie i to z ukochaną osobą. Po jaką ........ uprawiać sex z osobą co się do niej nic nie czuje. Dla mnie to nie do pomyślenia i odrażające uprawiać sex bez żadnych uczuć. Jak to możliwe że w PRL -u (państwie pokazywanym teraz jako totalitarne) była inna świadomość społeczna o tego tematu.
  • 0

#76 Gloria

Gloria

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 446 postów

Napisano 17 listopad 2012 - 13:49

a nawiasem mówiąc: skoro jesteście na TAK za prostytucją dla osób niepełnosprawnych to dlaczego nie wyślecie własnych córek, matek, żon, dziewczyn, koleżanek, kuzynek, sióstr itd itp aby waszym niepełnosprawnym kolegom za pieniążki ,,ulżyły" w tym trudnym życiu??

Poniewaz to by bylo streczenie do nierzadu, troche inna sprawa. Prostytucja czy ja pochwalamy czy nie, to powinien byc wolny wybor pelnoletniej osoby. Nie kazdy sie do tego nadaje, ale sa osoby, ktorym zarabianie w ten sposob nie przeszkadza. i to jest ich sprawa, ich sumienie. My mozemy z tego korzystac lub to omijac, ale po co sie tak ekscytowac? Kazdy zyje po swojemu, podejmuje wlasne decyzje i ponosi konsekwencje. W mojej opinii, dopoki nie ma przemocy, niechze kazdy sobie robi co chce, czy to we wlasnej sypialni, czy za wlasna rente, a nam nic do tego. Nie pytani o rade nie ekscytujmy sie tak cudzym zyciem, mamy dosc swojego.
  • 0

#77 abizolek

abizolek

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 142 postów
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 17 listopad 2012 - 14:13

Falka napisała o prostytucji

Ważne jest rozróżnienie na osoby zmuszane do prostytucji i takie, które robią to z własnej woli. Te zmuszane, owszem, los nie do pozazdroszczenia. Ale ta druga grupa? Przecież skorzystanie z ich usług to danie im środków na utrzymanie, to dla nich coś dobrego. Twoja propozycja, żeby oddać żony i córki do obsługi potrzebujących jest trochę przegięciem. Jak będziesz miała męża i dzieci, może spojrzysz inaczej na takie hasła.
:gaah:
  • 0

Najlepsze w tym wszystkim jest poznawanie nowych rzeczy.


#78 Janusz74

Janusz74

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 248 postów

Napisano 17 listopad 2012 - 14:25

Przepraszam, ale zaczyna się z tego wszystkiego robić trochę pitolenie o Szopenie. Nie było w artykule "wyjściowym" nic, co by wskazywało na to, że pani "specjalistka" w jakikolwiek sposób była przymuszana do swoich usług, nie było tutaj ani jednej wypowiedzi w której ktokolwiek dopuszczałby przymuszanie kogokolwiek do tego typu prostytucji. Wcale nie neguje że taki problem istnieje tak samo jak np. problem przymuszania do innej pracy za parę centów. Ale nikt chyba nie zaprzeczy, że są i kobiety/faceci którzy widocznie nie mają problemów moralnych z takim zarabianiem, prawda? I zakładamy że z kimś takim teoretycznie mamy do czynienia.
Ja rozumiem że ktoś uważa skorzystanie z usług takiej pani za niezgodne z jego moralnością i to jest dla mnie jak najbardziej OK, tak samo rozumiem, że kogoś z powodu jego własnych zasad nie interesują żadne "skoki na boki" - to też OK. Nawet jeśli ktoś się pojawi i powie że dopuszcza tylko seks małżeński to jest to jego święte prawo tak długo jak nie oczekuje że wszyscy muszą myśleć identycznie. Wszystkie te argumenty rozumiem i przyjmuję choć niekoniecznie wszystkie podzielam.
Ale jak rany Julek nie próbujcie robić z innych stręczycieli tylko dlatego, że dopuszczają istnienie takiej prostytucji. Co to znaczy Falko "dlaczego nie poślecie swoich matek, sióstr, córek, żon itd?" Twoim zdaniem facet jest właścicielem kobiety żeby mógł ją gdzieś posłać? Sprezentować koledze na gwiazdkę? Nie mają własnej woli? Nie powinny decydować za siebie gdy już są dorosłe?
Nie poślemy ich na ulicę tak samo jak nie poślemy do zakonu, nie poślemy na studia których nie chcą kończyć i nie poślemy za mąż za faceta którego nie kochają. Nie te czasy kobieto droga, na szczęście tu gdzie żyjemy już nie te czasy że można je gdziekolwiek z przymusu posyłać.
Możemy mieć swoje zdanie, możemy im odradzać, ale koniec końców i tak zrobią jak uznają za stosowne. I bardzo dobrze zresztą. Każda jest czyjąś córką ale przede wszystkim każda jest sobą.
  • 0

#79 Bondi1305

Bondi1305

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 17 listopad 2012 - 14:38

Falka napisała o prostytucji

Ważne jest rozróżnienie na osoby zmuszane do prostytucji i takie, które robią to z własnej woli. Te zmuszane, owszem, los nie do pozazdroszczenia. Ale ta druga grupa? Przecież skorzystanie z ich usług to danie im środków na utrzymanie, to dla nich coś dobrego. Twoja propozycja, żeby oddać żony i córki do obsługi potrzebujących jest trochę przegięciem. Jak będziesz miała męża i dzieci, może spojrzysz inaczej na takie hasła.
:gaah:

Chyba są granice których człowiek nie powinien przekraczać. Każdy za siebie odpowiada, ale gdyby człowiek żył w zgodzie z własną naturą miałby mniej sam mniej problemów :) . Żadną wymówką jest to że to się robi po to żeby żyć. Trzeba takim ludziom pomagać w miarę możliwości. Każdy ma prawo do sexu, ale są jakieś granice.
  • 0

#80 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 17 listopad 2012 - 17:14

Mam wrażenie czytając te wszystkie posty że niektórzy wypowiadający się tutaj "konserwatyści" starają się ulepszyć świat martwiąc się o czyjąś dupą na siłę.Nasuwa mi się taka refleksja że może powinni wpierw przyjrzeć się własnej...:/
  • 1

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych