Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Prośba o pomoc w wyborze odpowiedniego wózka. Pomóżcie!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 wojtek60

wojtek60

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 24 styczeń 2013 - 11:20

Cześć,  mam pytanie? Od jakiegoś czasu myślę o zmianie wózka, ten który mam firmy meyra jest już mocno zjeżdżony, a nie chciałbym zwlekać do ostatniej chwili, aż się rozsypie. Przedstawiciel pewnej firmy ortcare zaprezentował mi kilka wózków i prezentują się całkiem nieźle. Ale, jak to przedstawiciel handlowy, każda pliszka swój ogonek chwali. Za nim podejmę decyzje chciałbym się zapytać, może coś doradzicie? Za nim podejmę decyzje chciałbym mieć pewność, że wybrałem dobrze.


Użytkownik __ANIOŁEK__ edytował ten post 24 styczeń 2013 - 11:59
Post poprawionym pod wzgledem lepszego zrozumienia treści.

  • 0

#2 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6295 postów
  • Skąd:home

Napisano 24 styczeń 2013 - 12:24

Cześć,  mam pytanie? Od jakiegoś czasu myślę o zmianie wózka, ten który mam firmy meyra jest już mocno zjeżdżony, a nie chciałbym zwlekać do ostatniej chwili, aż się rozsypie. Przedstawiciel pewnej firmy ortcare zaprezentował mi kilka wózków i prezentują się całkiem nieźle. Ale, jak to przedstawiciel handlowy, każda pliszka swój ogonek chwali. Za nim podejmę decyzje chciałbym się zapytać, może coś doradzicie? Za nim podejmę decyzje chciałbym mieć pewność, że wybrałem dobrze.

 

Przenoszę post do odpowiedniego działu. Pozdrawiam :)


  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#3 Gregoryy

Gregoryy

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 30 postów

Napisano 29 styczeń 2013 - 11:06

Cześć,  mam pytanie? Od jakiegoś czasu myślę o zmianie wózka, ten który mam firmy meyra jest już mocno zjeżdżony, a nie chciałbym zwlekać do ostatniej chwili, aż się rozsypie. Przedstawiciel pewnej firmy ortcare zaprezentował mi kilka wózków i prezentują się całkiem nieźle. Ale, jak to przedstawiciel handlowy, każda pliszka swój ogonek chwali. Za nim podejmę decyzje chciałbym się zapytać, może coś doradzicie? Za nim podejmę decyzje chciałbym mieć pewność, że wybrałem dobrze.

 

Z tymi pokazami to wiadomo jak jest.

 

Ja proponuję to: http://k.stefanski.c...warunki-drogowe

 

Solidna, lekka i nowoczesna konstrukcja. Firma może nie prowadzi przytuliska i nie jeździ z pokazami ale są profesjonalni.


  • 1


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych