Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A

AERO2

AERO2

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Mirek41_*

Gość_Mirek41_*
  • Gość

Napisano 22 styczeń 2013 - 15:51

Witam. Korzysta ktoś z Was z AERO2? Chciałbym poznać Wasze pozytywne,jak i negatywne opinie. Pozdrawiam.
  • 0

#2 apostol

apostol

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 68 postów
  • Skąd:podkarpackie

Napisano 23 luty 2013 - 20:46

ja można powiedzieć korzystam, bo wybrałem kartę, ale nie działa :( i tak sobie leży aż pojadę do warszawy, ale po zdrowiu widać, że to szybko nie nastąpi
  • 0

Bo JEZUS skryje mnie w dniu niedoli w szałasie swoim


#3 rys1

rys1

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 06 październik 2013 - 21:17

ja można powiedzieć korzystam, bo wybrałem kartę, ale nie działa :( i tak sobie leży aż pojadę do warszawy, ale po zdrowiu widać, że to szybko nie nastąpi

 

Witam. Korzysta ktoś z Was z AERO2? Chciałbym poznać Wasze pozytywne,jak i negatywne opinie. Pozdrawiam.

Ja mam od miesiąca Aero 2. No cóż, jest on dość wolny, ale działa. Mieszkam w Warszawie. Po godzinie się rozłącza, ale potem można się ponownie połączyć. W sumie jest nie najgorzej.


Użytkownik kuba edytował ten post 06 październik 2013 - 22:18
Poprawa stylistyki

  • 0

#4 Trybik

Trybik

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 656 postów

Napisano 08 październik 2013 - 09:54

Aero jest OK, o ile jest zasięg. Być moze nie masz zasięgu stąd brak działania.

Ja też wziąłem w ciemno i nie działało na początku - mieszkam w mieście powiatomym w centrum Polski. Aż któregoś dnia z ciekawości odpalam i chodzi. Póki co korzystam z netu w kablówce - wymóg pracy, ale Aero całkiem nieźle działało więc polecam. Filmów się nie obejrzy, ale do funkcjonowania w necie wystarczy, o ile jest zasięg, no i oczywiście w miarę dobry. To tak jak z telefonem komórkowym, raz jest lepiej raz gorzej.


  • 0

... największym wrogiem wolnego człowieka jest system ...


#5 Roger

Roger

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 57 postów

Napisano 08 październik 2013 - 14:05

Witam !!!

Od przeszło czterech miesięcy jestem posiadaczem AERO2 kiedyś poleconego mi przez naszego kolegę z Iponu. Z racji tegoż że podróżuję po kraju zdążyłem co nieco przetestować ten net. Jestem zadowolony z niego choć wolno działa ale pomimo tego że oferuje on prędkość ok 512 kb to w niektórych regionach prędkości te są nawet i powyżej troszkę 1mb i jeśli chodzi o mnie to jest mi on w zupełności wystarczający. Skyp działa poprawnie na YouTube też poprawnie i  zasięg też jest jak narazie poprawny a czasami nawet na full zamyka skalę ale jak wiadomo być może w województwach ościennych już tak nie będzie działał gdyż osobiście tego jeszcze nie sprawdzałem. W każdy razie nie żałuję 27 złotowego wydatku który ma mi służyć do prawie końca 2015 roku ale jeszcze czas to okaże jak dalej będzie się spisywał.

Pozdrowienia dla Wszystkich z Ciechocinka bo właśnie w tej chwili też korzystam z AERO 2.


  • 0

#6 suzzana

suzzana

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 54 postów

Napisano 08 październik 2013 - 17:46

Ja też mam aero i też uważam że jest całkiem niezły, zwłaszcza dla osób które raz na czas chcą coś sprawdzić i za wiele na internecie nie robią lub nie chcą się wiązać umową.


Użytkownik suzzana edytował ten post 08 październik 2013 - 17:47

  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych