Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Zlot Walentynkowy


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
172 odpowiedzi w tym temacie

#141 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 15 luty 2013 - 08:59

No to wszystkim szerokiej drogi życzę!
Jak już tutaj ktoś wspomniał wcześniej wypijcie zdrowie i powspominajcie Tych co z różnych powodów nie mogą się stawić a bardzo by chcieli :gaah:
I proszę nie rozrabiać zbytnio aby się nie wystraszyli Iponków :hehe:

 


  • 0

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)


#142 amber47

amber47

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów
  • Skąd:Przemyśl

Napisano 15 luty 2013 - 15:18

A może kilka hehe

ewentualnie dwa...żeby równo się stało na nogach :) ....reszta dla was, :hehe:


  • 0

#143 osiem5

osiem5

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 17 luty 2013 - 14:03

ewentualnie dwa...żeby równo się stało na nogach :) ....reszta dla was, :hehe:

Wszystkim z którymi nie było okazji się pożegnać... dzięki za miły weekend i powodzonka. Trzymajcie się ...
  • 3

#144 amber47

amber47

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów
  • Skąd:Przemyśl

Napisano 17 luty 2013 - 15:00

Wszystkim z którymi nie było okazji się pożegnać... dzięki za miły weekend i powodzonka. Trzymajcie się ...

pisalam raz.....jak spróbujesz to będziesz tęsknił za następnym zlocikiem :)


tradycyjnie, czekam na fotki ze zlociku ;)
  • 1

#145 Gość_edyta-1987_*

Gość_edyta-1987_*
  • Gość

Napisano 17 luty 2013 - 21:02

Skoro mowa o fotkach , to tak jak obiecałam że w jakimś czasie je na pewno powysyłam,  proszę o opisanie swojej osoby i podanie swojego Maila w wiadomości prywatnej , bo nie byłam wstanie zapamiętać wszystkich imion mam nadzieje że mi to wybaczycie ;)  , dzięki jeszcze raz za wspólnie i miło spędzony weekend teraz niestety jak się okazało czas wracać do pracy , koniec Laby ;)


Użytkownik edyta-1987 edytował ten post 17 luty 2013 - 21:48

  • 2

#146 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6295 postów
  • Skąd:home

Napisano 17 luty 2013 - 23:28

Miło było mi z Wszystkimi i to nawet bardzo :) Dotarłyśmy szczęśliwie, jutro większa relacja. Dziś jestem u siebie, ale jeszcze duchem z Wami i muszę dojść do siebie ;)
  • 3

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#147 arti320

arti320

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 148 postów

Napisano 18 luty 2013 - 10:17

Miło było mi z Wszystkimi i to nawet bardzo :) 

 Dotarłem szczęśliwie. Czas szybko mija w dobrym towarzystwie  ;) i weekend zleciał jak z bata strzelił .


  • 1

#148 kosik

kosik

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 18 luty 2013 - 12:10

Hejka. Byłam pirwszy raz , ale zajebiście sie czułam super że poznałam tak fajowych ludków. Pozdeawiam i ściskam wszystkich ciepło


  • 1

#149 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6295 postów
  • Skąd:home

Napisano 18 luty 2013 - 12:58

Witajcie.

W takim razie zaczynam, tak jak obiecałam ;) Kochani dziękuję za wspaniały zlot i niezapomniane chwile, które jeszcze długo zostaną ze mną. Jacku jeszcze raz dzięki za wszystko, JESTEŚ po prostu WIELKI ... :heart: Evita - moja towarzyszko doli i nocnych opowiadań przez sen, dzięki za wyciągnięcie mnie i wciągnięcie w tą nieziemską podróż ;) :) Jussi i DJ Buziak - takich sąsiadów mieć to tylko przyjemność, z taką energią i serdecznością. Monia74 - miło było mi Cię poznać i móc w końcu porozmawiać. Mam nadzieję, że jeszcze nie jedna okazja się do tego nadarzy. Kiniu - po prostu dziękuję  :) Tija & Lolol świetna z Was para, miło było  :) Dani - w telegraficznym skrócie - uściski. Arti320 - Twoje kawy są najlepsze ;) Zresztą nie tylko kawy. Nie jestem wstanie wszystkiego napisać, bo tych pozytywnych wspomnień i emocji jest dużo. Wybaczcie mi tą "piśmienną niepoprawność ..." :rumieniec: Każdemu razem i z osobną dziękuję za obecność. Bez Was nie było by tak fajnie. Każda z przybyłych osób na zlot jest wyjątkowa i wnosiła coś od siebie swojego ...   :heart:  Jeszcze długo będę tym wszystkim żyła, pewnie do następnego zlotu, hihi  :P ;) 

Na zakończenie coś miłego, po raz jedenasty, może piętnasty, nieważne, jedzieeemyyy  ;) :) :lol: Edytko mam nadzieję, że mnie za to nie "udusisz"  ;) :P P.S. Zostawiłam Ci wiadomość na PW.

http://www.youtube.com/watch?v=Mp_XkKfxKSo

Uwielbiam wiadomo co, oooo ooo oo  ;) :)  :lol:


Użytkownik __ANIOŁEK__ edytował ten post 18 luty 2013 - 17:50

  • 6

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#150 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1461 postów

Napisano 18 luty 2013 - 15:17

Chyba nie jestem w stanie opisać wszystkich wrażeń i doznań, z jakimi wróciłam do domu. Powiedzenie, że było fantastycznie, to zbyt mało. Jak zawsze niesamowita atmosfera, energia, jaką emanowały Iponki na długo pozostanie we mnie, dając mi siły na następne dni.

Przede wszystkim dziękuję Madzi, bez której nie dotarłabym do Huciska i nie wyjechałabym z pięknie położonego, lecz odludnego miejsca. Robercie, Darku miło było Was poznać i mam nadzieję, że jeszcze będzie okazja, by się spotkać.

Ten zlot nie byłby tak fantastyczny, gdyby nie dwie wyjątkowe dziewczynki. Danielko, Ulu dzięki za cudowne towarzystwo, jako "współspaczki" jesteście nieocenione. Danielko, choć mogłabym napisać wiele, napiszę tylko... dziękuję za to, że jesteś  :heart: . No, i ten spacer w zimowej scenerii... Bardzo się cieszę, że również Kinia dała się na niego skusić. Kiniu, to co najlepsze jeszcze przed nami. Wierzę w to głęboko. Obie jesteśmy kobietami walczącymi... reszty nie muszę chyba tłumaczyć.

Co prawda ze wszystkich atrakcji ośrodka z przyczyn oczywistych, nie byłam w stanie skorzystać, ale te... kręgle. Dziękuję wszystkim za obudzenie we mnie ducha sportowego. Arturze, jesteś niezastąpionym, jedynym w swoim rodzaju podawaczem kul. Robisz to z wdziękiem i uśmiechem. A uczucie, gdy trafiłam... bezcenne :D . Edytko, jako fotoreporter wykazałaś się pełnym profesjonalizmem. Już zgłaszam się po zdjęcia :) .

Ewelinko, cudownie było Cię znowu zobaczyć. Dzięki wielkie, że wreszcie udało Ci się wyciągnąć Aniołka na zlot :D . Mam nadzieję, że już teraz nie będzie się tak opierał. Milenko, cudownie, naprawdę wspaniale było Cię wreszcie poznać i porozmawiać w realnej czasoprzestrzeni. Myślę, że od teraz nasze spotkania będą częstsze, bo złapałaś zlotowego bakcyla.

Ja chcę jeszcze... Tak trudno wrócić do codzienności. Przy życiu trzyma mnie nadzieja kolejnego zlotu. Zatem do zobaczenia!


Użytkownik Monia74 edytował ten post 18 luty 2013 - 18:44

  • 4

#151 Gość_edyta-1987_*

Gość_edyta-1987_*
  • Gość

Napisano 18 luty 2013 - 16:35

NO NO NO proszę co tu się dzieje, ja może się rozpiszę później , Ludzie kochani wybadacie ale  zdjęcia postaram się wysłać wieczorkiem , bo teraz muszę uciekać na zebranie zarządu weekend się skończył pora wracać do obowiązków i pracy .  Wiec spokojnie fotki będą wysłane na pewno ale jak znajdę chwilę wolnego , Aniołek bym Cie udusiła jakby ta nuta leciała znowu cały czas na sali tanecznej  ,    Monia74 jesteś wyjątkowa na swój sposób proszę nie zapominaj o tym nigdy przenigdy...


  • 1

#152 Evita

Evita

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 201 postów

Napisano 18 luty 2013 - 20:48

To teraz moja kolej.. :P

Hmmm..nie wiem od czego zacząć...Na początek napiszę, że wciąż jestem pod wielkim wrażeniem nie tylko tego urokliwego i magicznie zaśnieżonego miejsca (jejku jak ja dawno nie widziałam śniegu ;))..ale tych wszystkich osób, z którymi miałam przyjemność się poznać, spotkać..zobaczyć..

Anulko gdyby nie Ty, nie byłoby tego zlotu.. dziękuję za organizację cudownego pobytu..

ANIOŁKU, Tobie dziękuję za wszystko, za cierpliwość i wyrozumiałość nie tylko w dzień ale i w nocy.. :D za Twoje serce i ciepło..i mogłabym tak wymieniać bez końca..ale napiszę w wielkim skrócie - miałam najlepszą współlokatorkę na świecie.. :) :heart:

Jussi jesteś wspaniałą i przesympatyczną dziewczyną..Podróż dzięki Tobie i Milence była czystą przyjemnością..Sąsiadką jesteś wymarzoną..oczywiście wraz z sąsiadem, którego tak daaawno nie widziałam...Mariuszku cieszę się, że mogłam Cię zobaczyć..i dziękuję za dojazd do tego niesamowitego miejsca..dla Ciebie wielki buziak.. :)

Dani, Moniu74, Kiniu Wasze piękne uśmiechy tylko dodały dodatkowego uroku temu miejscu..Jesteście wspaniałe i cieszę się, że mogłam znowu Was ujrzeć..

Smerfusi, Monice (moniak), Marince, Madzi i Kasi dziękuję za świetną zabawę i tańce..Uwielbiam Was.. ;)

Arti320 i Endrijuxx - Wasza kawa była najlepsza pod słońcem ..i te miło spędzone chwile..niestety nie mam jak się Wam odwdzięczyć..napiszę po prostu dziękuję.. ;)

Oli - Tobie dziękuję za cudowną, całonocną rozmowę, która dodała mi mnóstwo siły i wiary..:*

Tija i Lolol jak miło było Was znowu zobaczyć..po tylu latach..wciąż pięknych i wciąż w sobie zakochanych.. :) Dziękuję Edytce - najlepszej fotoreporterce..i największe podziękowania dla Jacka.. za wszystko!

Wszystkim pozostałym i każdemu z osobna  dziękuję za wyjątkowość. Każdy wniósł w ten zlot cząstkę siebie i właśnie dzięki temu było tak bajecznie.. ;)

W moim sercu pozostaną wspomnienia..i nadzieja, że czas tak samo szybko upłynie do następnego spotkania, jak minął w ten weekend...bo wciąż mam wrażenie, że to był tylko sen..

Pozdrawiam wszystkich zlotowiczów..i tych, których tym razem z Nami nie było.. ;) Do zobaczenia..wkrótce.. :) 

 

P.S Dzięki Wam Kochani ..pokochalam kręgle.. :D 

 

Specjalne pozdrowienia dla trzech wesołych i jakże sympatycznych starszych panów, którzy Nas odwiedzili.. ;)

 


  • 4
"Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nigdy nie gaś światła nadziei..."
(Bob Dylan)

#153 moniak92

moniak92

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
  • Skąd:Łódź

Napisano 18 luty 2013 - 21:45

kurczee w końcu załapałam jak to włączyć! Evita musiałaś tak dużo pisać, teraz musze mózg włączyć, żeby napisać coś inteligentnego w miarę moich możliwości :P fajnie jest teraz być na iponie i widzieć ludzików, których się poznało w rzeczywistości :) było super móc poczuć to, co czuło się w Waszej obecności :D dziękuję Solanie, gdyby nie ona czekałaby mnie chyba piesza pielgrzymka xD Mrówciaa - wiesz, że Cię tego nooo loffciaaaaam <3 - współlokatoreczko moja kochana :* <3 pozdróweczka dla Marinki- mamuńci mojej przyszywanej :D :* podziękowania dla fotografów, którym się chciało xD i dzięki którym wspomnienia będą przywoływane poprzez jpg;D jejkuuu noo pozdrowienia i buźki dla WSZYSTKICH ( dla pana Prezesa też niech już będzie :P ), którzy byli, było bardzo sympatycznie i do zobaczonka przy najbliższej okazji :* :* :*


  • 1

#154 Roger

Roger

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 57 postów

Napisano 18 luty 2013 - 23:43

Specjalne pozdrowienia dla trzech wesołych i jakże sympatycznych starszych panów, którzy Nas odwiedzili.. ;)

 

Dzięki za pozdrowienia ale czy to byli naprawdę aż tak starsi panowie? :hehe:

Jest takie powiedzenie stary ale ...... :hehe: . Przyjmijcie wszyscy uczestnicy zlociku w Hucisku też serdeczne pozdrowienia od nas i dzięki za miluśką chwilkę spędzoną na rozmowie z Wami. Miło było odwiedzić dotychczas znane już osoby i poznać nowe osóbki z którymi wcześniej nie było okazji sie spotkać. :D


  • 1

#155 Marinka

Marinka

    Sufler

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPip
  • 331 postów
  • Skąd:Wrocław

Napisano 19 luty 2013 - 00:45

Wreszcie doszłam do siebie (w tym wieku tak się ma) hehe, więc teraz ja dwa słowa dorzucę :) 
Tyle już miłych słów napisaliście, że trudno coś dodać.
Wiele niesamowitych wibracji: energii, ciepła, dobra, serdeczności,  bije  od Was Wszystkich, bez wyjątku!!!  I Więc nie będę wymieniała komu, co, dlaczego  tu na forum, wolę osobiście :)
Pozwolę sobie tylko na serdeczne podziękowania dla naszego Prezesa. Jacek dziękuję w imieniu własnym, jak i sądzę, także w imieniu pozostałych Zlotowiczów  za cierpliwość, wyrozumiałość, pomoc, dobrą zabawę i w ogóle że jesteś :)
 
Pozdrawiam Wszystkich cieplutko :)
 

Użytkownik Marinka edytował ten post 19 luty 2013 - 01:20

  • 1
Serce miej otwarte dla wszystkich, zaufaj niewielu.

#156 majeczk 1987

majeczk 1987

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 35 postów

Napisano 19 luty 2013 - 07:55

nie ma co w maju jadę na bank!! choćbym miałam iść na nogach!!


  • 0

#157 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6295 postów
  • Skąd:home

Napisano 19 luty 2013 - 12:23

nie ma co w maju jadę na bank!! choćbym miałam iść na nogach!!
 
Oby te słowa zamieniły się w czyn ;) Z bicza strzeli i będzie maj ;)
 
Przyjmijcie wszyscy uczestnicy zlociku w Hucisku też serdeczne pozdrowienia od nas i dzięki za miluśką chwilkę spędzoną na rozmowie z Wami.
 
Również serdecznie pozdrawiam trzech Panów ;) Jak to dobrze czasem znaleźć się na korytarzu. Niby taki niepozorny ci on, a jaki ważny ;) :)
  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#158 lucyna

lucyna

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 309 postów

Napisano 19 luty 2013 - 12:38

Już tak się nie rozpisujcie bo coraz większy żal ze nie pojechałam :(


  • 0
Nawet siwa może być szczęśliwa:)

#159 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6295 postów
  • Skąd:home

Napisano 19 luty 2013 - 12:42

Już tak się nie rozpisujcie bo coraz większy żal ze nie pojechałam :(

 

Lucynko odbijesz to sobie na następnym zlocie razem z Nami. Głowa do góry, damy radę  ;)  :heart:


  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#160 Jaskółka

Jaskółka

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 316 postów
  • Skąd:Białystok

Napisano 19 luty 2013 - 14:40

Już tak się nie rozpisujcie bo coraz większy żal ze nie pojechałam :(

Lucynko łączę się z Tobą w żalu, ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło - odbijemy sobie na następnym zlocie :D


  • 0
- wkłady do pochłaniaczy wilgoci, kadzidełka, olejki - sprawdź sam!

Znajdź siłę w swym sercu , aby biła blaskiem Twych oczu - Jaskółka Uwięziona


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych