Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Zlot Walentynkowy


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
172 odpowiedzi w tym temacie

#81 Gość_Tommy_*

Gość_Tommy_*
  • Gość

Napisano 28 styczeń 2013 - 15:47

Kiciuś, ale co my mamy zrobić? A może napiszcie wątek "Szukam sponsora", a nie zaśmiecajcie wątku o zlocie.

 

We wszystkim zachowają umiar ;) to gawędziarze i jajcarze wkręca 

Cię :hehe:

Arti, i kto to mówi :facepalm:


  • 2

#82 osiem5

osiem5

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 28 styczeń 2013 - 16:47

Tutaj nie chodzi o sprawy finasnowe (przynajmniej mnie) ponieważ ja uważam, że jeśli ktoś chce to można sobie środki zorganizwać. Chodzi mi o bardziej wspomnienia danych zlotów. Jak to się odbywało. Jaki te spotkania mają charakter i czy znajdzie się niezjoma walnetynka z którą spędze miło ten weekend...


  • 1

#83 Gość_edyta-1987_*

Gość_edyta-1987_*
  • Gość

Napisano 28 styczeń 2013 - 16:57

Dajcie spokój z takim podejściem , Kiciuś jeżeli Ci naprawdę zależy to coś wymyślisz i kasa się znajdzie ;) , Osiem5 ma racje jeżeli komuś bardzo na czymś zależy to środki zorganiuzje , masz jeszcze trochę czasu do wyjazdu może akurat Ci się uda.

osiem5 niestety nie byłam jeszcze na żadnym z takich zlotów, ale z doiświaczenia wiem nawet ze szkoleń jakiś że takie spotkania mogą być ciekawę, spotkanie grupy fajnych osób wymienianie się tematami fajna rozmowa itp, nie wiem czy znajdziesz swoją walentynkę tam ,ale wiem jedno jak masz możliwości i wybór czy zostać w domu i myśleć ,zapominać, wspominać to moja rada jest taka że lepiej ruszyć z domu poznawać nowych ludzi , może akurat kogoś ciekawego poznasz, a jak nie to nic nie tracisz ,bo zostają Ci wspomnienia i mam nadzieje fajnie spędzony czas:)


  • 3

#84 Gość_Falka_*

Gość_Falka_*
  • Gość

Napisano 28 styczeń 2013 - 17:20

Kochani ja żałuję, że tym razem nie dam rady przyjechać (wiem to już na dzień dzisiejszy na 100%) bo bawiłam się z wami wyśmienicie mimo, że i tak wszystkich osób nie zdążyłam jeszcze poznać... Już się rozkręciłam i wiem, że następny zlot będę brała bardziej ,,na luzie", a w dodatku wszystko na to wskazuje (mam nadzieję że nie cieszę się przedwcześnie) że wracam do zdrowia :) PS: postaram się na drugi raz być bardziej ,,ekonomiczna" - wiecie co mam na myśli he he... :P Pozdrawiam i bawcie się dobrze :)


  • 2

#85 Kiciuś

Kiciuś

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 28 styczeń 2013 - 18:21

Nio nic nie obiecuje ale może się uda, a jak nie to na następny zlot na pewno uzbieram i będę na bank :)
  • 0

:heart:   :heart:  :heart: Gdy ci życie ktoś zagłuszy życiem

swym,zbuduj sobie, bracie, z dźwięków ląd :heart:  :heart:  :heart: 


#86 Kaneta

Kaneta

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 261 postów
  • Skąd:Powiew Jodu... :)

Napisano 28 styczeń 2013 - 19:27

Słuchajcie ale to jest zlot, a nie jakieś spotkanie par Walentynkowych, nie przesadzajmy, nikt nie jedzie tam aby się pochować w kątach w parach, ludzie jadą spędzić miło czas, poznać nowych ludzi, przyjaźnie, pobawić się a nie od razu nastawiać się na coś. Jak ktoś ma parę to jedzie we dwoje gdzieś sobie a nie ciągnie na zloty druga połowę. Mamy się dobrze czuć w swoim towarzystwie i nowi zawsze są mile widziani, więc nie powinni się bać :D. Każdy z nas miał swój pierwszyraz i zobacz jak wszyscy miło to wspominają i jadą znów. P.S. Ja tam drzewa do lasu nigdy nie ciągnę... :D
  • 6
Najpiękniejszych chwil nie zaplanujesz, one przyjdą same...

#87 Gość_edyta-1987_*

Gość_edyta-1987_*
  • Gość

Napisano 28 styczeń 2013 - 22:01

Ja w odpowiedzi na ostatniego posta wykorzystam po proosu cytat z podpisu Fajnejani "Najpiękniejszych chwil nie zaplanujesz, one przyjdą same..." to jest prawda,  no ani nie każdy ma pierwszy zlot za sobą :) bo on jest dopiero przed demną , ale nie ma co sie nastawiać o bedzie tak i tak, po prostu korzystajmy z okazji i się tam pojawmy, a co bedzie to bedzie:) 


  • 1

#88 amber47

amber47

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów
  • Skąd:Przemyśl

Napisano 28 styczeń 2013 - 23:08

ja też się obawiałam jak będzie, jadąc pierwszy raz na zlot / w  Orawce 2010 r./ , ale było super, potem zaliczyłam 3 kolejne zloty.

Szkoda, że mam tak daleko do tego Huciska, z chęcią pojechałabym po raz kolejny.

osiem5 , jeśli masz ochotę i możliwości , nie zastanawiaj się, zobaczysz , że z utęsknieniem będziesz oczekiwał każdego kolejnego zlociku. :)


  • 0

#89 verselle

verselle

    Sufler

  • Administrator
  • 341 postów

Napisano 28 styczeń 2013 - 23:57

Kicuś: wiele osób nie jeździ na zloty bo ich nie stać, więc zacznij zbierać pieniądze jeśli chcesz na zlot pojechać, a nie zaśmiecaj forum wiele razy  powielanymi postami o problemach finansowych.

 

Osiem5: niestety, Ipon to nie agencja towarzyska zapewniająca gorące panienki na weekend. Bedziesz musiał trochę się wykazać inwencją twórczą, aby było się do kogo przytulić...

 

Proszę zakończyć przysłowiowe "bicie piany", bo ani dział, ani temat nie jest odpowiedni do tego.


  • 5

Jacek "Verselle"


#90 osiem5

osiem5

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 29 styczeń 2013 - 14:44

Skoro moje pytanka odnośnie wspomnień uczestników na temat tego, jak było na wcześniejszych zlotach zostały tak odczytane to ja bardzo przepraszam ale ja absolufnie nie miałem tego na myśli aby traktować to spotkanie jak agencja towarzyska.

 

Na znak tego że nie takowe były moje intencję podjąłem decyzję o pozostaniu w domu w ten lutowy weekend. Nie jestem z tych co myślą tylko o jednym. Pozdrawiam i udanej zabawy.


  • 0

#91 martin102

martin102

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 21 postów

Napisano 29 styczeń 2013 - 14:51

kolego drogi nie fochuj sie jak baba... tylko jedz na zlot i sie wyluzuj bo widze ze zestresowany jestes... taki wyjazd dobrze ci zrobi niz siedzenie w domu i zbijanie bakow... troszke rozrywki ci sie przyda...
  • 2

#92 piotr79

piotr79

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 268 postów

Napisano 29 styczeń 2013 - 21:54

Szukam transportu na trasie Kielce, Jędrzejów, Szczekociny


  • 0

#93 majeczk 1987

majeczk 1987

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 35 postów

Napisano 31 styczeń 2013 - 10:02

a trzeba brać alkohol z domu nie można na miejscu kupić!!


  • 0

#94 amber47

amber47

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów
  • Skąd:Przemyśl

Napisano 31 styczeń 2013 - 12:29

a trzeba brać alkohol z domu nie można na miejscu kupić!!

takie prozaiczne pytania zadajesz,


  • 0

#95 Oli

Oli

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 620 postów
  • Skąd:Łomża

Napisano 31 styczeń 2013 - 13:45

Wczoraj wpłaciłem wpisowe :) jak narazie nie widze siebie na liście :P
  • 0

#96 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6295 postów
  • Skąd:home

Napisano 31 styczeń 2013 - 14:42

Wczoraj wpłaciłem wpisowe :) jak narazie nie widze siebie na liście :P

 

Oj, nie zginiesz nie bój się, nie damy Ci zginąć bądź też zaginąć :P  :rumieniec:


  • 3

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#97 Gość_edyta-1987_*

Gość_edyta-1987_*
  • Gość

Napisano 31 styczeń 2013 - 23:27

E to trochę nas będzię :)


  • 0

#98 arti320

arti320

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 148 postów

Napisano 01 luty 2013 - 10:20

E to trochę nas będzię :)

TAK ;) TWORZYMY JEDNA WIELKA RODZINE. POMAGAMY SOBIE W TRUDNYCH SYTUACJACH ITD.POCHODZIMY Z RÓŻNYCH STRON A ZLOTY NAS INTEGRUJĄ I MIŁO JEST SPOTKAĆ OSOBĘ Z INTERNETU :coffee:  REALU :P 


  • 0

#99 Kiciuś

Kiciuś

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 01 luty 2013 - 15:56

skądś to znam
  • 0

:heart:   :heart:  :heart: Gdy ci życie ktoś zagłuszy życiem

swym,zbuduj sobie, bracie, z dźwięków ląd :heart:  :heart:  :heart: 


#100 Gość_edyta-1987_*

Gość_edyta-1987_*
  • Gość

Napisano 02 luty 2013 - 21:49

No to się o tym przekonam :)


Użytkownik edyta-1987 edytował ten post 02 luty 2013 - 21:50

  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych