Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Wyłapane "błędy i niedociągnięcia" na nowym forum


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 hanick13

hanick13

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 722 postów

Napisano 10 styczeń 2013 - 14:58

Nowe nie oznacza bezbłędne...Ponieważ zaczynamy zabawę z nowym forum proponuję na bieżąco informować w tym Temacie Administrację o potknięciach , które być może uda się zlikwidować.Użytkownicy forum chyba najszybciej odkryją to, co nie jest jeszcze perfekcyjne.Owszem może okazać się , że "błędy" są tylko indywidualną sprawą a nie dotyczą działania całego forum ale warto to sprawdzić.
Z "doskoku" zaglądam na forum , jeśli wyłapię jakieś błędy "dołączę" ;)


O proszę od razu pojawiło się "coś" co zauważyłam po raz drugi - nie wiem czy tylko u mnie czy u innych forumowiczów.
Temat pisany był w formie : " Wyłapane "błędy i niedociągnięcia" na Nowym Forum " mimo kilkakrotnej edycji i poprawek niektóre pierwsze litery wyrazów zostały zamienione na duże : "Wyłapane "błędy I Niedociągnięcia" Na Nowym Forum" .



Pisałam wprawdzie w Shoutbox-ie ale żeby uporządkować wszystko -
Podczas zapisywania zdjęcia w formacie jpg. pojawia się informacja "Nie możesz użyć grafiki o takim rozszerzeniu na tym forum.". Mimo tego komunikatu zdjęcie zamieściłam poprawnie.... Hmmmm.
  • 0

Niektórzy odrzucają marzenia bojąc się, że się one nie zrealizują albo co gorsze że staną się realne


#2 kaska_zaborze

kaska_zaborze

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Skąd:z wnętrza.

Napisano 10 styczeń 2013 - 15:15

Forum w nowej formie jest dobre,przejrzyste. Widziałam juz fora w takiej formie i wiem ze sie sprawdzają. Gratuluje udanej roboty Administracjo. :)


  • 0
Wciąż ma się mało lat a już się tyle przeżyło.Powoli dogasa blask tych co już nie wrócą dni.
Piotr Bukartyk.

#3 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3594 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 10 styczeń 2013 - 16:11




O proszę od razu pojawiło się "coś" co zauważyłam po raz drugi - nie wiem czy tylko u mnie czy u innych forumowiczów.
Temat pisany był w formie : " Wyłapane "błędy i niedociągnięcia" na Nowym Forum " mimo kilkakrotnej edycji i poprawek niektóre pierwsze litery wyrazów zostały zamienione na duże : "Wyłapane "błędy I Niedociągnięcia" Na Nowym Forum" .
 

 

Podłubałem w ustawieniach, zobaczymy czy problem będzie się powtarzał.

 

 

Podczas zapisywania zdjęcia w formacie jpg. pojawia się informacja "Nie możesz użyć grafiki o takim rozszerzeniu na tym forum.". Mimo tego komunikatu zdjęcie zamieściłam poprawnie.... Hmmmm.

 

Dodałem grafikę, nie zauważyłem takiego komunikatu. :blink:


  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#4 hanick13

hanick13

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 722 postów

Napisano 10 styczeń 2013 - 17:15

Dodałem grafikę, nie zauważyłem takiego komunikatu. :blink:

W sumie nie jest to istotne bo i tak ignorowałam komunikat i spokojnie dodałam zdjęcie :) .Aaaa komunikat pojawił się przy rozszerzeniu jpg.


A przy okazji WIELKIE DZIĘKI również za tą malusią poprawkę matematyczną , o której kiedyś marudziłam :) .Nareszcie widzę ,że marder napisał 1886 postów a nie 1.886 . Kochani Admini - CELUJĄCY z matematyki :heart:
  • 0

Niektórzy odrzucają marzenia bojąc się, że się one nie zrealizują albo co gorsze że staną się realne


#5 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3594 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 10 styczeń 2013 - 17:20

Wiem, też dodałem jpg, ale komunikatu nie ujrzałem :) Jeżeli ujrzysz go ponownie, zrób proszę screenshota.

 

 

 

CELUJĄCY z matematyki

 

Mój matematyk zapewne przewraca się w grobie gdy ktoś wymienia w jednym zdaniu "marder, matetyka, celujący" :hehe:


  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#6 Gość_kuba_*

Gość_kuba_*
  • Gość

Napisano 10 styczeń 2013 - 20:51

Czy przy logowaniu koniecznie musi być zaznaczona opcja zapamiętywania logowania?


  • 0

#7 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3594 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 10 styczeń 2013 - 21:18

Nie. Zalogowałem się bez problemu również przy odznaczonej opcji zapamiętywania.


  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#8 Gość_Falka_*

Gość_Falka_*
  • Gość

Napisano 10 styczeń 2013 - 21:37

Wow, ale ładnie to wszystko wygląda graficznie!!!!  :) Pełen szacun... Można się zakochać od pierwszego wejrzenia w tym nowym forum...  :wub: A na czym polega ,,biblioteka mediów" ??? - brzmi to świetnie...


  • 0

#9 Gość_kuba_*

Gość_kuba_*
  • Gość

Napisano 10 styczeń 2013 - 21:43

Nie. Zalogowałem się bez problemu również przy odznaczonej opcji zapamiętywania.

Nie o to mi chodziło, chodziło mi o to, by zniknął ten ptaszek proponujący zapamiętywanie osoby logującej się. To jedno, a drugie, czy da się nieco wydłużyć sesję? na tamtym forum, sesja trwała trochę dłużej....


  • 0

#10 Zdzich

Zdzich

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 61 postów
  • Skąd:Lublin

Napisano 11 styczeń 2013 - 11:52

Ja wyłapałem inny błąd, gdy chcę oznaczyć forum jako przeczytane, wybieram "oznacz wszystko jako przeczytane" następnie po kliknięciu "wyświetl nową zawartośc" nadal mam podgląd wszystkich tematów z nowymi postami. A może coś źle robię?


  • 0

Ex factis non ex dictis amici pensandi sunt


#11 hanick13

hanick13

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 722 postów

Napisano 11 styczeń 2013 - 11:55

Podłubałem w ustawieniach, zobaczymy czy problem będzie się powtarzał.

 

 

 

Dodałem grafikę, nie zauważyłem takiego komunikatu. :blink:

Dziękuję. Tematy postów już mam poprawnie pisane.Dziwny komunikat przy ładowaniu grafiki więcej się nie pojawił ...może coś robiłam nie tak  ;)


  • 0

Niektórzy odrzucają marzenia bojąc się, że się one nie zrealizują albo co gorsze że staną się realne


#12 Jankiel

Jankiel

    Podpowiadacz

  • Zbanowany
  • PipPipPipPipPip
  • 177 postów

Napisano 11 styczeń 2013 - 17:08

A ja dodając awatar zatwierdzam, zapisz zmiany itd ale nie widać zdjęcia, nie ma też żadnego komunikatu że za duży obrazek, albo zły format


  • 0

#13 testerek

testerek

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 styczeń 2013 - 20:13

Hmmm.... Dodałem bez problemu awatar posługując się nickiem testowym, bez uprawnień administracyjnych, skrypt działa więc prawidłowo. Czy nic nie blokuje Ci wykonywania javascriptów? Próbowałeś dodać zdjęcie przy pomocy innej przeglądarki?

Jeżeli wszystko zawiedzie, podeślij awatar na marder@ipon.pl to Ci go wstawię do profilu.


  • 0

Test sygnatury Test koloru E=mc H2O


#14 Jankiel

Jankiel

    Podpowiadacz

  • Zbanowany
  • PipPipPipPipPip
  • 177 postów

Napisano 11 styczeń 2013 - 20:44

Zalogowałem się przez explorera i okazało się że obrazek za duży. Firefox tego nie pokazywał, albo ja nie zauważałem. Po zmniejszeniu zdjęcia ustawiałem avatar już przez mozillę i jest o.k.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych