Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

dlaczego Bóg nie ma bloga?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3586 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 10 grudzień 2003 - 23:15

Jak się okazuje "inteligencja" niektórych komentarzy, umieszczanych przez internautów na różnych stronkach czy blogach, rozwija się od stworzenia świata... ;) :D


Pewnego dnia Bóg obudził się z pomysłem. Z pomysłem stworzenia świata. Oprócz stworzenia świata wpadł na pomysł założenia bloga poprzez który będzie mógł zarchiwizować tworzenie swojego dzieła. Jak postanowił tak i zrobił. Pierwszego dnia stworzył świat. A wieczorem to opisał. Następnego dnia rano zanim przystąpił do dalszego tworzenia świata sprawdził czy są komentarze. Były. Kilka pierwszych w stylu "świetny blog" albo "powodzenia" a nawet "wpadnij do mnie" Pełen optymizmu przystąpił do mozolnego trudu stworzenia swego dzieła. Kiedy skończył pracę znów to opisał. Rano pojawiły się następne komentarze część takich jak poprzednie i jeden nowy "z niecierpliwością czekam na jeszcze" Trzeciego dnia z zapałem przystąpił do pracy. Czwartego też. Podobnie piątego, choć o poranku nieco zdziwił go komentarz: "A dlaczego Ziemia nie leży koło Saturna?"
Szóstego dnia stworzył swoje największe dzieło czyli człowieka. Siódmego postanowił odpocząć a odpoczywając, uważnie przeczytać wszystkie komentarze. I tu się troche zdziwił. Na początku natrafił na taki:
"Jakim prawem stworzyłeś kobietę z żebra mężczyzny a nie mężczyznę z żebra kobiety?"
Bóg zdziwił się tylko trochę. Niezrażony jednak zaczął wgłębiać się dalej. Jego uwagę na dłużej przyciągnął inny komentarz:
"Nie no stary! To w ogóle trzeba było zrobić inaczej! Ty wziąłeś z lewa na prawo, a trzeba było brać centralnie z góry. Ja zawsze tak robię i wiem co mówię. Napisz do mnie email to ci podpowiem co i jak!"
Bóg podrapał się po głowie. Wzruszył ramionami i zaczął czytać dalej.
"BoSh! YAk pIeNkNie tU u CiEbIe. KOfFam tO cO rObiSz. RÓob tAak dAleY, eLo pOsdrOofKa yO!"
Niewiele zrozumiał więc przeszedł do następnego komentarza:
"Kto ci h**u dał prawo decydować, że małpy mają żyć na drzewach co? Mam wiele znajomych małp i wiem dobrze, że nie chcą siedzieć na drzewach. O wiele bardziej wolałyby pływać w morzu! Spi******* na bambus jak się nie znasz!"
Srodze zasromał się nasz Stwórca. Ręka zadrżała nieco na myszce, ale dzielnie surfował po kolejnych komentarzach:
"Ty, po coś ty się wziął za robienie tego świata co? Chciałeś się przed kimś popisać? A ja wam wszystkim naiwnym mówię, że facet ściemnia! Z palca wszystko wyssał i ściemnia każdym wpisem i w kułak się śmieje. To wszystko bujda! Wierzcie mi, sprawdziłem nie ma takiego IP!"
Bóg otworzyl szeroko usta. Chciał coś powiedzieć ale machnął ręką. Wpisał kolejną notkę "Skasuj bloga". Generalnie obawiał się, że przez bloga zadrży mu ręka i nie będzie mógł spokojnie rzucić plagi egipskiej albowiem jeszcze ktoś będzie starał mu się wyperswadować, że źle robi.

Przecież Stwórca wiedział, że wszystko co robi jest zaprawdę godne i sprawiedliwe.
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych