Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Kto ma jakiś kontakt z programem UWAGA w TVNie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 apache

apache

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 33 postów

Napisano 21 październik 2012 - 13:05

Kto ma jakiś kontakt z programem UWAGA w TVNie. Chciałbym zgłosić im ciekawy wątek do opracowania. Nie mogę się z nimi skontaktować za pomocą formularza zamieszczonego na stronie.

Proszę o pomoc. Niedługo sprawa zacznie się w sądzie, będzie ona wytoczona przez prokuratora i chciałbym aby miała jak największy rozgłos, aby inni niepełnosprawni się w takie szkolenie nie wpakowali.
  • 0

#2 Malcolm

Malcolm

    Sufler

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPip
  • 419 postów

Napisano 21 październik 2012 - 13:32

http://uwaga.tvn.pl/kontakt.html

zainteresuj tez TTV http://ttv.pl/kontakt.html
  • 0
"Cywilizacja nie osiągnie doskonałości, póki ostatni kamień z ostatniego kościoła nie spadnie na ostatniego księdza i nie uwolni świata od tej hołoty" - Umberto Eco

#3 Maxim

Maxim

    Milczek

  • Zbanowany
  • PipPipPip
  • 29 postów

Napisano 21 październik 2012 - 22:04

i chciałbym aby miała jak największy rozgłos, aby inni niepełnosprawni się w takie szkolenie nie wpakowali.



a możesz coś więcej o tym napisać , skoro chcesz przestrzec innych niepełnosprawnych ,to tu też jest odpowiednie miejsce, o jakie szkolenie chodzi ,i kto je organizuje i gdzie tkwi haczyk ? bo zanim w Uwadze to puszczą ,jeżeli w ogóle puszczą to wiele innych osób w między czasie może popaść w podobne kłopoty
  • 0
TROPICIEL SZURNIĘTYCH STARUCH W MOHEROWYCH BERETEACH

#4 apache

apache

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 33 postów

Napisano 22 październik 2012 - 07:13

Jest to szkolenie z ECDL Core w Nadliwiu organizowana przez WSP TWP w Warszawie

Tutaj zamieściłem artykuł: http://interia360.pl...szkolenie,54911
  • 0

#5 ula820

ula820

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 321 postów

Napisano 22 październik 2012 - 08:38

A dlaczego mnie to nie dziwi? Wielce pouczająca historia ku przestrodze innym, serdecznie współczuję. Myślę, że tego nie powininieneś tak zostawić, pytanie tylko dlaczego tak późno. Nie wiem, czy teraz będziesz w stanie udowodnić ten koszmar, który przeszliście, trzeba było reagować od razu, no ale lepiej później niż wcale, życzę wytrwałości.
  • 0

#6 apache

apache

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 33 postów

Napisano 30 październik 2012 - 21:47

Witam

Zamieściłem filmik mówiący o korzystaniu z łazienki i toalety:


  • 0

#7 marc87

marc87

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 33 postów

Napisano 11 listopad 2012 - 15:53

Dla mnie to zdumiewające, pakować się w g.. a potem winić innych za przeżyty koszmar, jeszcze bym zrozumiał, że na takie coś zgodziły się osoby upośledzone umysłowo.. ale sprawne intelektualnie?! Przecie po przybyciu widzieliście jak wygląda "ośrodek". Wystarczy porobić kilkanaście zdjęć spakować manatki i wracać do domu informując koordynatorkę, że w takich warunkach nie będziecie przebywać. A tak firma ma podpisy tj frekwencje, zrobiła swoja, a że jakość to nie jakość, a jakoś.. to nikogo nie interesuje, kasę z unii dostaną. Jedna firmę zlikwidują założą nową i będą startować w kolejnych przetargach, na organizowanie takich imprez.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych