Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Jesienny zlot IPON w Zakopanem


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
116 odpowiedzi w tym temacie

#1 admin

admin

    Podpowiadacz

  • Administrator
  • 168 postów

Napisano 20 wrzesień 2012 - 20:08

Serdecznie zapraszamy na Zlot IPON która odbędzie się w dniach 19-21 października w Zakopanem w pensjonacie \"Villa pod laskiem\" przy ul Makuszyńskiego 11b.

Koszt pobytu dla członków stowarzyszenia to: 150 zł wraz z wyżywieniem + opłata klimatyczna 1,70 zł od osoby za dobę (za dobę liczona jest tylko opłata klimatyczna, koszt pobytu jest liczony za cały zlot). Opłata klimatyczna płatna jest przy odbiorze kluczy w recepcji.
Wyżywienie dwa razy dziennie w formie szwedzkiego stołu.

Koszt dla osób niezrzeszonych (w tym również osób towarzyszących członkom stowarzyszenia) to 170 zł + wspomniana wyżej opłata klimatyczna 1,70 zł.


Istnieje możliwość przyjazdu już w czwartek 18 października. Wiąże się to z dodatkową opłatą w wysokości 60 zł dla osób niezrzeszonych (członkowie 50zł), w tej cenie oprócz dodatkowego noclegu, jest wliczone śniadanie w piątek.
Osoby zamierzające w czwartek przyjechać na zlot, muszą poinformować nas o tym minimum 5 dni przed zlotem. Koszt dodatkowego noclegu opłacamy na miejscu w recepcji ośrodka.

Zakwaterowanie: wszystkie pokoje posiadają łazienki. Łazienki są przestronne (da się wjechać wózkiem) jednak wyposażone są w kabiny prysznicowe - proszę wziąć to pod uwagę.
Do dyspozycji dla wózkowiczów są dwa pokoje na parterze 3-os. Jeden będzie dla pań, drugi dla panów na wózkach. Zwracamy uwagę na to, że drzwi do łazienek mają wymiar szerokości standardowej, w tym przypadku 70 cm. W razie potrzeby na miejscu jest do pożyczenia wózek mieszczący się w tych wymiarach.
Wszelkie informacje na temat zlotu można uzyskać pod adresem: biuro@ipon.pl lub dzwoniąc do działu obsługi użytkownika. Prosimy nie dzwonić do ośrodka i nie wprowadzać w błąd pracujących tam ludzi.
Mamy do dyspozycji cały ośrodek, i ustalone niższe ceny od stale obowiązujących.


UWAGA ! INFORMACJA WAŻNA DLA UCZESTNIKÓW ZLOTU…….


Wszyscy chętni, którzy wybierają się na zlot, biorą całkowitą odpowiedzialność za zdarzenia powodujące szkody materialne (samochód, sprzęt elektroniczny i inne), oraz szkody zdrowotne (wypadek, szkoda fizyczna, przynosząca okresowy lub stały uszczerbek zdrowia). Internetowy Portal Os. Niepełnosprawnych ‘IPON’ nie ponosi żadnej ODPOWIEDZIALNOŚCI w tej jak i w każdej kwestii przynoszącej roszczenie ubezpieczenia od Osób Cywilnych i Materialnych w drodze jak i w czasie trwania zlotu.



Przypominamy że jedyną formą rezerwacji miejsca jest wpłata należności za zlot na konto:

KONTO BANKOWE - ING Bank Śląski S.A.
Stowarzyszenie Internetowy Portal Osób Niepełnosprawnych
50-039 Wrocław, ul. Podwale 49/8
nr rachunku odbiorcy:
56 1050 1445 1000 0023 1406 8285


W tytule wpłaty proszę wpisać: \"Zlot + swój nick\"

Ponieważ nie będzie możliwości wycofania wpłaconych pieniędzy, prosimy o przemyślane decyzje.


Link do ankiety zgłoszeniowej: http://www.ipon.pl/s.../zgloszenie.php

Dojazd i ubezpieczenie na koszt własny.

1. Verselle
2. Tommy
3 i 4. Arti320 + os. tow.
5. Qvovadis1949
6. Diuna8888
7. Jarek1973
8. Endrjuxx
9. Pawelsowa22
10. Myszka30
11. Solana
12. Wojtas1234
13 i 14. Pablo2222 + os. tow.
15 i 16. Artur30 z żoną
17. Marzena_
18. Ireneusz26
19. Dzony25
20. Nurek001
21 i 22. Tija + Lolol
23. Smerfusia
24. Fajnaania
25. Slavco
26. Kris
27 i 28. Martin102 + os. tow.
29 i 30. Punk + os. tow
31. MW27
32. Michal26
33. Werta
34. Adamus1970
35. Aga_23
36. Bar32
37. Marinka
38 i 39. Jano50 + os. tow.
40. Forest_28
41. Kinia
42. Sucherro
  • 0
Roma locuta, causa finita.

#2 pawele12

pawele12

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 23 postów

Napisano 21 wrzesień 2012 - 11:24

;)u ps jedna2 ka mi sie zawieruszyla ech milo bedzie sie spoktac chos juz mAMY W ZAKOPANYM SNIEG
  • 0

#3 Gość_Tommy_*

Gość_Tommy_*
  • Gość

Napisano 21 wrzesień 2012 - 20:07

Co tu dużo pisać, Zakopane przybywamy :D
  • 0

#4 grzesiek7200

grzesiek7200

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 21 wrzesień 2012 - 20:58

witam jędze ktoś z podkarpacka
  • 0

#5 endrjuxx

endrjuxx

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 46 postów

Napisano 24 wrzesień 2012 - 18:21

Jak na razie z Podlasia jestem osamotniony na liście - pozdrawiam
  • 0

#6 Gość_Tommy_*

Gość_Tommy_*
  • Gość

Napisano 25 wrzesień 2012 - 15:43

Kochani, jeśli ktoś będzie w drodze na zlot przejeżdżał przez Katowice, Sosnowiec lub Dąbrowę Górniczą, i miałby jedno wolne miejsce, bardzo proszę o kontakt gg 7004819 lub na PW :)
  • 0

#7 Gość_lucja8112_*

Gość_lucja8112_*
  • Gość

Napisano 25 wrzesień 2012 - 18:27

Jedzie ktoś z podkarpacia ??
  • 0

#8 Gość_amber44_*

Gość_amber44_*
  • Gość

Napisano 25 wrzesień 2012 - 22:18

Jedzie ktoś z podkarpacia ??


ja rozważam czy jechac, mam kilka przeszkod, ... jesli juz to jechalabym pociagiem .
  • 0

#9 Diablica2005

Diablica2005

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 204 postów

Napisano 26 wrzesień 2012 - 07:26

A mnie tym razem zabraknie .. bawcie się cudnie i wypijcie moje zdrowie :D
  • 0
Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/

#10 Jaskółka

Jaskółka

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 316 postów
  • Skąd:Białystok

Napisano 26 wrzesień 2012 - 08:12

i nas nie będzie, nad czym niezmiernie ubolewam... pocieszam się tym, że może uda się odbić sobie na wiosnę, do tego czasu mam nadzieję uzbierać co nieco na zlocik :)
  • 0
- wkłady do pochłaniaczy wilgoci, kadzidełka, olejki - sprawdź sam!

Znajdź siłę w swym sercu , aby biła blaskiem Twych oczu - Jaskółka Uwięziona

#11 arti320

arti320

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 148 postów

Napisano 01 październik 2012 - 19:07

W Zakopanem czeka na nas niekończąca się ilość atrakcji , do dziś wspominam te piekne widoki ..
  • 0

#12 BAR32

BAR32

    Sufler

  • Moderator
  • 355 postów

Napisano 01 październik 2012 - 20:50

No.. załapałam się :D
  • 0
"...oto słyszę jak w popiół przemieniam się i kruszę,i coraz mniejszy ciałem wierzę we własną duszę.."
/K.K.Baczyński/

#13 Adamus1970

Adamus1970

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 02 październik 2012 - 21:16

W Zakopanem - jakie tam widoki...
.... w Zakopanem nie ma widoków...
...wszystko góry zasłaniają ;)

już nie mogę się doczekać
  • 0
"Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych dni twego życia!
Wracaj do nich, ilekroć w twoim życiu wszystko zaczyna się walić."
Phil Bosmans

#14 harnaska57

harnaska57

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 21 postów

Napisano 02 październik 2012 - 21:48

Witam wszystkich bardzo serdecznie, którzy wybierają się w moje progi i którzy mają zamiar. Kochani tym razem chciałam Was zachęcić i zaprosić na BUKOWIŃSKIE TERMY. Myślę, że warto skorzystać, bo są to wody nie tylko o dużym procencie minerałów, ale także solankowe. Domyślam się, że nie którzy mogą mieć opory by skorzystać z tej okazji, ale nie potrzebnie, bo jeśli nie dacie rady korzystać z basenów to są jakuzzi, gdzie można nawet wejść z wózka. Poza tym możemy nie mieć w przyszłości takiej okazji, by być w swoim gronie i tak się porządnie wymasować. Skuście się, bo warto. Tym bardziej, że uważam iż bilety są na Naszą kieszeń, bo mamy 2,5 godz. za 22 zł i jeszcze dodatkowo wynegocjowałam 30 min. gratis na szatnię dla osób, które potrzebują więcej czasu na przebranie. Jednak postawiono mi warunek, że muszę zgłosić co najmniej 40 osób. Busy też mamy po korzystnej cenie, bo w obie strony 10 zł od osoby. DAJCIE SIĘ PONIEŚĆ NIE TYLKO CHWILI, ALE I FANTAZJI I POSZALEJMY. Tyle naszego.....
  • 0

#15 Gość_Tommy_*

Gość_Tommy_*
  • Gość

Napisano 03 październik 2012 - 08:48

No Stasiu, ja tam nie umiem pływać(chyba że.po Warszawsku :D ) ale na jakkuzi się pisze :D
  • 0

#16 BAR32

BAR32

    Sufler

  • Moderator
  • 355 postów

Napisano 03 październik 2012 - 10:34

Stasia jak zwykle przeszła samą Siebie by umilić nam pobyt :D rozumiem że na zlocie stroje kąpielowe obowiązują? :rumieniec: i dobrze..jak do piekła to na złotym koniu :hehe: do..zobaczyska :D
  • 0
"...oto słyszę jak w popiół przemieniam się i kruszę,i coraz mniejszy ciałem wierzę we własną duszę.."
/K.K.Baczyński/

#17 arti320

arti320

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 148 postów

Napisano 03 październik 2012 - 11:17

Witam wszystkich bardzo serdecznie, którzy wybierają się w moje progi i którzy mają zamiar. Kochani tym razem chciałam Was zachęcić i zaprosić na BUKOWIŃSKIE TERMY. Myślę, że warto skorzystać, bo są to wody nie tylko o dużym procencie minerałów, ale także solankowe. Domyślam się, że nie którzy mogą mieć opory by skorzystać z tej okazji, ale nie potrzebnie, bo jeśli nie dacie rady korzystać z basenów to są jakuzzi, gdzie można nawet wejść z wózka. Poza tym możemy nie mieć w przyszłości takiej okazji, by być w swoim gronie i tak się porządnie wymasować. Skuście się, bo warto. Tym bardziej, że uważam iż bilety są na Naszą kieszeń, bo mamy 2,5 godz. za 22 zł i jeszcze dodatkowo wynegocjowałam 30 min. gratis na szatnię dla osób, które potrzebują więcej czasu na przebranie. Jednak postawiono mi warunek, że muszę zgłosić co najmniej 40 osób. Busy też mamy po korzystnej cenie, bo w obie strony 10 zł od osoby. DAJCIE SIĘ PONIEŚĆ NIE TYLKO CHWILI, ALE I FANTAZJI I POSZALEJMY. Tyle naszego.....

To ciekawawa propozycja. Miałem okazję z niej skorzystać w śierpniu:) Jest tam wiele atrakcji i niezapomniana zabawa.Dobra cena i dodatkowe 30 min. bo musimy odbicć czas na bramce u góryto zasługa dobrdo Gospodarza:angel:Szkoda że omija nas Nac Basenów:( odbywają się w sobotę.Taneczne rytmy, dobra zabawa w basenach i saunach, a także pokaz laserowy to tylko niektóre z atrakcji tego wyjątkowego wieczoru.polecam
  • 0

#18 dani

dani

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 322 postów
  • Skąd:Wrocław

Napisano 03 październik 2012 - 18:45

Kochana Stasia zaprasza do BUKOWIŃSKICH TERM..... jest tam wspaniale.... a niektórzy z nas mogą zaświadczyć jakie wspaniałe rzeczy mogą się wydarzyć w jacuzzi ....

Pozdrawiam
  • 0
"Warto, warto żyć" -Tuwim Julian

#19 piccola

piccola

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 03 październik 2012 - 20:06

Ach jak żałuję, że tym razem nie pojadę... tak Was czytam i czytam i tak kusicie tymi atrakcjami, a szczególnie pięknyyyymi widokami :P Życzę Wam udanej zabawy :)
  • 0

#20 BAR32

BAR32

    Sufler

  • Moderator
  • 355 postów

Napisano 04 październik 2012 - 10:50

Mrówcia dziękujemy :D
  • 0
"...oto słyszę jak w popiół przemieniam się i kruszę,i coraz mniejszy ciałem wierzę we własną duszę.."
/K.K.Baczyński/


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych