Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

TAKpełnosprawni


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Magda28

Magda28

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 20 sierpień 2012 - 13:20

Od jakiegoś czasu szukam pracy i znalazłam kilka ogłoszeń z projektu takpełnosprawni. Czy ktoś z Was brał w nim udział? Korzystał z tej agencji??????:huh:
Z ich strony:
W ramach projektu TAKpełnosprawni promujemy zatrudnienie osób niepełnosprawnych wśród naszych klient
Plisss jeśli wiecie o co chodzi to dajcie znać. Podbijam temat. Na info pracy mają sporo ofert w ramach TAKpełnosprawni
  • 0

#2 Micho

Micho

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 43 postów

Napisano 18 wrzesień 2012 - 16:19

TAKpełnosprawni, jasne zatrudnijcie się w kopalni skoro jesteście tacy sprawni.
  • 0

#3 Magda28

Magda28

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 28 wrzesień 2012 - 10:37

TAKpełnosprawni, jasne zatrudnijcie się w kopalni skoro jesteście tacy sprawni.


Micho, o co Ci chodzi? po prostu zapytałam, chyba po to między innymi jest forum.
  • 0

#4 nikkita

nikkita

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 32 postów

Napisano 30 wrzesień 2012 - 12:54

o dzieki za pomysl tez zajrze i obejrze oferty pracy, bo aktualnie szukam :)
  • 0

#5 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6295 postów
  • Skąd:home

Napisano 30 wrzesień 2012 - 13:20

Plisss jeśli wiecie o co chodzi to dajcie znać.

TAKpełnosprawni mają również swoją stronę na facebook-u może tam spróbuj zasięgnąć informacji. Powodzenia.
  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#6 DAREX

DAREX

    Statysta

  • Zbanowany
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 07 październik 2012 - 08:24

MICHO.....NIE czepiaj się....trzeba szukać pracy i mieć ja żeby miec swój jakis grosz.....bo renty sa dziadowskie.:gaah::gaah::devil::devil::hehe: 
jestem za pomaganiem, wszystkim ludziom.
  • 0

#7 Magda28

Magda28

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 09 październik 2012 - 11:56

Plisss jeśli wiecie o co chodzi to dajcie znać.

TAKpełnosprawni mają również swoją stronę na facebook-u może tam spróbuj zasięgnąć informacji. Powodzenia.


ANIOŁKU dziękuję, rzeczywiście jest ale nie za wiele się na niej dzieje :( Spróbuję do nich bezpośrednio, bo jest kontakt na stronie.
  • 0

#8 Magda28

Magda28

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 18 październik 2012 - 08:28

Ok, sytuacja wygląda tak, pisałam do nich i projekt jest prowadzony w całej Polsce bo mają dużo oddziałów. Szukają osób o różnym doświadczeniu, mają oferty na stanowiska konsultantów, specjalistów, asystenckie itp ale też do pracy fizycznej. Wysłałam swoje cv do Patrycji Miązek, w ciągu jednego dnia dostałam odpowiedź z wieloma informacjami. Sprawdziłam tez ich stronę, za TAKpełnosprawni dostali kilka nagród więc może rzeczywiście to coś wartego uwagi.
  • 0

#9 lidia234

lidia234

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 44 postów

Napisano 20 październik 2012 - 20:16

Powiem tak pisałam do nich w sprawie pracy ale w formie zdalnej niestety na razie nie posiadają takich ofert, ale jestem miło zaskoczona tym, że szybko odpisali z informacją, iż na razie takich ofert nie mają i że jak tylko będą to po informują co jest już naprawdę miłym zaskoczeniem, że w ogóle odpisali bo z różnymi firmami lub agencjami bywa czasem nieciekawie więc tu na razie na plusik. gdyby się znalazła jeszcze jakaś praca zdalna to byłby duży plusik ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych