Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Nowy, smutny Iponek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 _Ayla_

_Ayla_

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 277 postów

Napisano 04 grudzień 2003 - 15:50

Witaj rrybko i wszystkie Iponki

Czasem mam takie noce, że sen nie chce nadejść. Ostatnia noc należała do takich. Wierciłam się w wyrku aż w końcu poddenerowana wstałam i weszłam na nasz chat o 3-ciej nad ranem. Mile zaskoczona byłam, że jeszcze 3 osoby prócz mnie też buszowały po sieci. Troszkę potowarzyszył mi nasz sympatyczny Nilf... i gdy już miałam wyjść ok. 4-tej bo zostałam tylko ja i jakiś nieznajomy nick , nagle zaczęliśmy rozmawiać. Był to nowy Iponek, który , prawie jak my wszyscy trafił na ten chat przypadkiem. I wiecie? Ta noc bezsenna nie była na darmo. Myślę, że dobrze się stało, iż właśnie tej nocy spać nie mogłam i tam weszłam, bo spotkałam kogoś, kto bardzo ale to bardzo potrzebuje przyjaźni i ciepła. Mam życzenie do Boga, do rrybki naszej złotej i wszystkich Iponków, by wyszedł do Nas... , by uwierzył, że tutaj nikt go nie wyśmieje i znajdzie dużo przyjaciół... i by odnalazł dzięki Nam wszystkim sens życia..

Wierzę, że tak właśnie się stanie...

Pozdrawiam ciepło

Ayla
  • 0

#2 rrybka

rrybka

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 729 postów

Napisano 04 grudzień 2003 - 19:34

Ta noc bezsenna nie była na darmo. Myślę, że dobrze się stało, iż właśnie tej nocy spać nie mogłam i tam weszłam, bo spotkałam kogoś, kto bardzo ale to bardzo potrzebuje przyjaźni i ciepła.

Aylo każdy człowiek potrzebuje przyjaźni ... cieszę się, że ten wczorajszy "czatuś" trafił na Ciebie :-D :D W taki sposób jak on, trafiło i trafia ciągle na IPON wielu ludzi i jak widzę, zawsze mozna tu spotkać zyczliwe i bratnie duszyczki :D

Wydaje mi się, że każdy kto tutaj trafia powraca, bo IPON to szczególne miejsce - i tak być chyba powinno :-D :lol: jako rrybka cieszę się niezmiernie, że jest takie miejsce w necie do którego warto powracać :-D :D
Pozdrawiam
  • 0
rrybka nigdy nie tonie


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych