Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A

ZUS - e-urząd już działa.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_bodzio2_*

Gość_bodzio2_*
  • Gość

Napisano 20 lipiec 2012 - 11:10

Platforma Usług Elektronicznych - pierwszy w Polsce e-urząd już działa.

Bez wychodzenia z domu można sprawdzić dostęp do swoich danych zgromadzonych w ZUS, oraz wszelkich usług świadczonych przez ZUS.

www.pue.zus.pl/
  • 0

#2 Oli

Oli

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 620 postów
  • Skąd:Łomża

Napisano 20 lipiec 2012 - 12:53

Skoro działa już e urząd Zus to po cholerę my niepełnosprawni musimy co miesiąc biegać do nich z zaświadczeniem o zarobkach ?
  • 0

#3 Lukrecja

Lukrecja

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 9 postów

Napisano 26 lipiec 2012 - 13:34

Oli pierwszy raz słyszę, że trzeba latać do ZUS z zaświadczeniem o zarobkach co miesiąc. Ja pracuje od kilku lat (w międzyczasie zmieniałam firmy) i może z dwa - trzy razy tylko dostarczałam owe zaświadczenie.
  • 0

#4 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6295 postów
  • Skąd:home

Napisano 26 lipiec 2012 - 16:15

Oli pierwszy raz słyszę, że trzeba latać do ZUS z zaświadczeniem o zarobkach co miesiąc. Ja pracuje od kilku lat (w międzyczasie zmieniałam firmy) i może z dwa - trzy razy tylko dostarczałam owe zaświadczenie.

Popieram @Lukrecję. Prawie trzy lata przepracowałam w jednym miejscu i ani razu nie musiałam dostarczać zaświadczenia o zarobkach. Dlaczego akurat Ty musisz, to szczerze zupełnie nie wiem. Być może jest to kwestia nienależytego dogadania się w tej konkretnej sprawie.
  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#5 XX1961

XX1961

    Milczek

  • Zbanowany
  • PipPipPip
  • 31 postów

Napisano 22 wrzesień 2012 - 17:44


Oli pierwszy raz słyszę, że trzeba latać do ZUS z zaświadczeniem o zarobkach co miesiąc. Ja pracuje od kilku lat (w międzyczasie zmieniałam firmy) i może z dwa - trzy razy tylko dostarczałam owe zaświadczenie.

Popieram @Lukrecję. Prawie trzy lata przepracowałam w jednym miejscu i ani razu nie musiałam dostarczać zaświadczenia o zarobkach. Dlaczego akurat Ty musisz, to szczerze zupełnie nie wiem. Być może jest to kwestia nienależytego dogadania się w tej konkretnej sprawie.


Wystarczy 1. na rok, do końca lutego lub co 3. mies. wiem to z Zusu.:)
  • 0

#6 XX1961

XX1961

    Milczek

  • Zbanowany
  • PipPipPip
  • 31 postów

Napisano 25 wrzesień 2012 - 19:00



Oli pierwszy raz słyszę, że trzeba latać do ZUS z zaświadczeniem o zarobkach co miesiąc. Ja pracuje od kilku lat (w międzyczasie zmieniałam firmy) i może z dwa - trzy razy tylko dostarczałam owe zaświadczenie.

Popieram @Lukrecję. Prawie trzy lata przepracowałam w jednym miejscu i ani razu nie musiałam dostarczać zaświadczenia o zarobkach. Dlaczego akurat Ty musisz, to szczerze zupełnie nie wiem. Być może jest to kwestia nienależytego dogadania się w tej konkretnej sprawie.


Wystarczy 1. na rok, do końca lutego lub co 3. mies. wiem to z Zusu.:)


Wiem to od Urzedniczki z Zusu.
  • 0

#7 Oli

Oli

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 620 postów
  • Skąd:Łomża

Napisano 25 wrzesień 2012 - 19:42

Wy wiecie swoje ja swoje dzwoniłem do dwóch placówek w okolicy byłem w swojej placówce oraz pisałem do Głównego ZUS-u i kazali mi te cholerne zaświadczenia przynosić więc koniec tematu.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych