Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Wakacje na Majorce


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mlecyk_0

Mlecyk_0

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 18 czerwiec 2012 - 11:55

Witam Serdecznie!
Piszę by podzielić się uwagą dotyczącą wspaniałego wypoczynku dla Osób Niepełnosprawnych poruszających się na wózkch inwalidzkich.
W maju 2012r. Byliśmy z Żoną ( Jest Osobą poruszajacą się na wózku inwalidzkim) na tygodniowych wakacjach na Majorce w S'illot. Pojechaliśmy przez Biuro Podróży Itaka. Hotel to Playa Moreia Apartaments *** z windami i wejściem z parteru do windy . Oczywiście podróż odbyła się samolotem z Wrocławia. Na pokład samolotu Żonę wnieśli Panowie ze służb lotniska. Jedynym mankamentem było to że, od chwili wejścia na poklad samolotu do opuszczenia go Żona była skazana tylko na siedzenie w fotelu. W Palma de Mallorca czekaliśmy 40 minut na obsługę lotniska by opuścić samolot. Byliśmy bardzo mile zaskoczeni Obsługą samolotu OLT Express. Podczas oczekiwania co chwilę nam proponowano napoje oraz przepraszano za nieudogodnienia a przecież nie była to ich wina. Podróż polecamy bardzo gorąco. Biuro Podróży Itaka posiada wspaniałe promocje więc i wakacje zagraniczne naprawdę nie są drogie. Miejsce wspaniałe! Mieliśmy wyżywienie HB czyli dwa razy dziennie ale naprawdę wystaraczjące. Teren zupełnie płaski więc doszliśmy piechątą aż do Cala Millor. Bardzo się bałem że, nie dam rady bo bardzo się pocę ale klimat był rewelacyjny! Najważniejsze jednak jest to że, na plaży jest specjalna drewniana promenada którą bez wysiłku moja Żona dojechała do samego morza. Mejsce to znajduje się tuż obok stanowiska ratownika. Mieliśmy do swojej dyspozycji specjalny pojazd na którym moja Żona mogła unosić się na falach. Szkoda że, nie mogę wstawić tu zdjęcia jak moja Ukochana Żona korzysta z cudownych walorów tego urządzenia. Ratownik był nam zawsze bardzo pomocny przy wejściu i wyjściu z morza. Rewelacja!!! z której powinny skorzystać wszystkie Osoby Niepełnosprawne. To były nasze pierwsze po ślubie wakacje(pobraliśmy się w 2009r.) Żonę poznałem właśnie tu na tym portalu w Randkach. Pozdrawiamy i polecamy M i A
P.S. Jeśli macie jakiekolwiek pytania to piszcie służymy pomocą
  • 0

#2 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3595 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 18 czerwiec 2012 - 17:45

Przenoszę wątek, ponieważ uważam, że dział "Gdzie na turnus" obejmuje też szeroko rozumianą turystykę.
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#3 Brigid

Brigid

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 255 postów

Napisano 19 czerwiec 2012 - 12:58

Co to za urządzenie?
Co to znaczy, że nie możesz wstawić fotki? ;) Jak żona się wstydzi, to ją zapikseluj, ale weź przybliż dokładniej temat.
  • 0
Mój awatar jest legalny :) Autor: Andika18 | Dreamstime.com
Prawo autorskie wymaga podania autora i źródła.
Będę wdzięczna za nie usuwanie żadnego z tych fragmentów z podpisu.

#4 arkadiuszb

arkadiuszb

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 27 postów

Napisano 19 czerwiec 2012 - 23:32

Co to za urządzenie?
(...)

Pewnie chodzi o coś w tym stylu:
http://www.tiralo.ru/

Zgadza się?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych