Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Letni zlot IPON


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
74 odpowiedzi w tym temacie

#21 Gość_amber44_*

Gość_amber44_*
  • Gość

Napisano 23 czerwiec 2012 - 20:31

Witaj DjBuziaki jestem z Białegostoku i chętnie zabrał bym się z Tobą . Do zlotu jeszcze mamy trochę czasu, jeśli Twoja oferta jest aktualna to na nią piszę - pozdrawiam .


Andrzeju, mam nadzieje ze nie masz mi za zle, że podpowiedzialam Twoja osobe Djbuziaki.
  • 0

#22 endrjuxx

endrjuxx

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 46 postów

Napisano 23 czerwiec 2012 - 23:57

Ależ skąd amber 44 , to milo że pamiętasz o koledze - pozdrawiam .
  • 0

#23 piccola

piccola

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 24 czerwiec 2012 - 20:35

Witam,
Jestem z Białegostoku. Chciałabym się wybrać chociaż raz na ten zlot IPON. Ale nie chcę sama jechać :) Może jest ktoś z Białegostoku lub okolic? Jadę samochodem, mam 3 wolne miejsca (1 z przodu, 2 z tyłu). Ja jako kierowca. Piszcie śmiało, bo kurcze tak jak kolega poprzednio pisał, jak nikogo nie znajdę, to sama nie pojadę... ;)

Jak kogoś ciekawi kim jestem to wejdźcie na randki i szukajcie "mrowciaa". Tam jest moja osoba. Kontakt bezpośredni: mrowciaa@gmail.com lub gg: 41759222.

Pozdrawiam,
Magda.
  • 0
"Miłość to pomieszanie podziwu, szacunku i namiętności. Jeśli żywe jest choć jedno z tych uczuć, to nie ma o co robić szumu. Jeśli dwa, to nie jest to mistrzostwo świata, ale blisko. Jeśli wszystkie trzy, to śmierć jest już niepotrzebna - trafiłaś do nieba za życia." William Wharton

#24 staniew

staniew

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 24 czerwiec 2012 - 21:16

Ja jako kierowca. Piszcie śmiało, bo kurcze tak jak kolega poprzednio pisał, jak nikogo nie znajdę, to sama nie pojadę... ;)

:s Szofera nie potrzebuję ale kucharka by się śjakaś przydała.
Kurczę .Też nie jadę jak mi łyżki strawy nie dacie :hehe:
A tak na serio to się z kolegami umów bo z Twoich okolic są.
  • 0
Lecz ci,którzy ufają Panu,nabierają siły, wzbijają się w górę na skrzydłach jak orły,
biegną,a nie mdleją, idą ,a nie ustają.

#25 kurczak

kurczak

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 325 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisano 25 czerwiec 2012 - 09:58

Ankieta wypełniona, pieniążki poszły .... Jedziemy ! :-D
  • 0
CZASEM TRZEBA DAC SIĘ ZGIĄĆ ŻEBY NIE DAĆ SIĘ ZŁAMAĆ. AGA

#26 piccola

piccola

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 25 czerwiec 2012 - 11:24

Witam,
Jestem z Białegostoku. Chciałabym się wybrać chociaż raz na ten zlot IPON. Ale nie chcę sama jechać :) Może jest ktoś z Białegostoku lub okolic? Jadę samochodem, mam 3 wolne miejsca (1 z przodu, 2 z tyłu). Ja jako kierowca. Piszcie śmiało, bo kurcze tak jak kolega poprzednio pisał, jak nikogo nie znajdę, to sama nie pojadę... ;)

Jak kogoś ciekawi kim jestem to wejdźcie na randki i szukajcie "mrowciaa". Tam jest moja osoba. Kontakt bezpośredni: mrowciaa@gmail.com lub gg: 41759222.

Pozdrawiam,
Magda.


Chciałam zaznaczyć, że mamy już komplet :)
  • 0
"Miłość to pomieszanie podziwu, szacunku i namiętności. Jeśli żywe jest choć jedno z tych uczuć, to nie ma o co robić szumu. Jeśli dwa, to nie jest to mistrzostwo świata, ale blisko. Jeśli wszystkie trzy, to śmierć jest już niepotrzebna - trafiłaś do nieba za życia." William Wharton

#27 WaJak

WaJak

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów
  • Skąd:Kalisz

Napisano 26 czerwiec 2012 - 15:15

Witam!

Wykupienie ubezpieczenia (od Osób Cywilnych i Materialnych) na zaplanowany zlot w Dzierżązni, to jakie to koszty mniej więcej są?
Proszę o odpowiedź :-)

WaJak 
Aha! Czy jest jeszcze wolne miejsce na zlot?
WaJak
  • 0

#28 dani

dani

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 322 postów
  • Skąd:Wrocław

Napisano 26 czerwiec 2012 - 16:25

Witam!

Wykupienie ubezpieczenia (od Osób Cywilnych i Materialnych) na zaplanowany zlot w Dzierżązni, to jakie to koszty mniej więcej są?


Ubezpiczenie należy wykupić we własnym zakresie, wobec czego to pytanie powinieneś zadać potencjalnemu ubezpieczycielowi.
  • 0
"Warto, warto żyć" -Tuwim Julian

#29 Gość_Majonez_lodz_*

Gość_Majonez_lodz_*
  • Gość

Napisano 26 czerwiec 2012 - 19:08

Ubezpiczenie należy wykupić we własnym zakresie, wobec czego to pytanie powinieneś zadać potencjalnemu ubezpieczycielowi.


Ubezpieczyć można się online...jest masa firm.

Użytkownik __ANIOLEK__ edytował ten post 05 październik 2016 - 13:42
poprawiono cytat.

  • 0

#30 CatCat

CatCat

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 27 czerwiec 2012 - 12:32

Ja nigdy na takim zlocie nie byłam ale szczerze mówiąc chciałąbym zobaczyć jak to wygląda. Do kiedy można się zapisywać? Bo musze miec chwile czasu na przemyslenie :)
  • 0

#31 WaJak

WaJak

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów
  • Skąd:Kalisz

Napisano 27 czerwiec 2012 - 16:27

Ubezpiczenie należy wykupić we własnym zakresie, wobec czego to pytanie powinieneś zadać potencjalnemu ubezpieczycielowi.


Dziękuję :-) 

Ubezpieczyć można się online...jest masa firm.


Dzięki za podpowiedź. A już myślałem, że mi sformatowało komputer...

Użytkownik __ANIOLEK__ edytował ten post 05 październik 2016 - 13:42
poprawiono cytaty.

  • 0

#32 DjBK

DjBK

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 62 postów

Napisano 27 czerwiec 2012 - 18:08

Ja nigdy na takim zlocie nie byłam ale szczerze mówiąc chciałąbym zobaczyć jak to wygląda. Do kiedy można się zapisywać? Bo musze miec chwile czasu na przemyslenie :)


wiec nie mysl tylko wplacaj za udzial:) bo juz osttanie pare miejsc jest wiec osttatnia chwila zebys sie zalapala:) a warto uwierz mi:)
  • 0

#33 piccola

piccola

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 29 czerwiec 2012 - 08:47

Na 99% jest jeszcze jedno wolne miejsce w samochodzie - BIAŁYSTOK I OKOLICE (PODLASKIE). Zapraszam... GG: 41759222, mrowciaa@gmail.com
  • 0
"Miłość to pomieszanie podziwu, szacunku i namiętności. Jeśli żywe jest choć jedno z tych uczuć, to nie ma o co robić szumu. Jeśli dwa, to nie jest to mistrzostwo świata, ale blisko. Jeśli wszystkie trzy, to śmierć jest już niepotrzebna - trafiłaś do nieba za życia." William Wharton

#34 Gość_amber44_*

Gość_amber44_*
  • Gość

Napisano 29 czerwiec 2012 - 11:51

Na 99% jest jeszcze jedno wolne miejsce w samochodzie - BIAŁYSTOK I OKOLICE (PODLASKIE). Zapraszam... GG: 41759222, mrowciaa@gmail.com


moze zahaczysz o podkarpacie...dosiadlabym sie z chęcią;)
  • 0

#35 piccola

piccola

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 30 czerwiec 2012 - 09:28

Na 99% jest jeszcze jedno wolne miejsce w samochodzie - BIAŁYSTOK I OKOLICE (PODLASKIE). Zapraszam... GG: 41759222, mrowciaa@gmail.com


Mamy komplecik już na 100% ;)
  • 0
"Miłość to pomieszanie podziwu, szacunku i namiętności. Jeśli żywe jest choć jedno z tych uczuć, to nie ma o co robić szumu. Jeśli dwa, to nie jest to mistrzostwo świata, ale blisko. Jeśli wszystkie trzy, to śmierć jest już niepotrzebna - trafiłaś do nieba za życia." William Wharton

#36 nestea

nestea

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 30 czerwiec 2012 - 15:45

A czy jedzie ktoś z Krakowa ?? pytam bo z kimś sie raźniej jedzie niz samemu
  • 0

#37 Adamus1970

Adamus1970

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 05 lipiec 2012 - 22:29

Nestea - ja jade z Krakowa na zlot (plus dwie osoby) i mam jedno wolne miejsce :)
  • 0
"Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych dni twego życia!
Wracaj do nich, ilekroć w twoim życiu wszystko zaczyna się walić."
Phil Bosmans

#38 piccola

piccola

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 21 lipiec 2012 - 19:19

...post anulowany:-)
  • 0
"Miłość to pomieszanie podziwu, szacunku i namiętności. Jeśli żywe jest choć jedno z tych uczuć, to nie ma o co robić szumu. Jeśli dwa, to nie jest to mistrzostwo świata, ale blisko. Jeśli wszystkie trzy, to śmierć jest już niepotrzebna - trafiłaś do nieba za życia." William Wharton

#39 Gość_Tommy_*

Gość_Tommy_*
  • Gość

Napisano 06 sierpień 2012 - 19:48

A co tu taka cisza, jakby nikt się nie cieszył że już za 4 tygodnie zlot? :s Hmm, może każdy zapomniał o zlocie :hehe::P
Dawajcie Iponki, jedzie 80 osób to ten zlot musi być jedyny w swym rodzaju!! :):)
  • 0

#40 okularek

okularek

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 31 postów

Napisano 07 sierpień 2012 - 18:24

Pewnie ludzie już w blokach startowych czekają :) Ja tam się cieszę i pamiętam, że niedługo zlot. A kiedy będzie "losowanie" i przydział domków? Mam nadzieję, że w tym roku będę pławił się w luksusowym domku z prysznicem :) Pozdrawiam wszystkich!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych