Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Dział Archiwum


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 asia_86

asia_86

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 128 postów

Napisano 04 czerwiec 2012 - 11:13

Czy nie moglibyście pomyśleć nad działem Archiwum i posty nie używane np rokami - powrzucać

np Archiwum -

rok 2005 i itp itd
  • 0

#2 Gość_Tommy_*

Gość_Tommy_*
  • Gość

Napisano 04 czerwiec 2012 - 15:48

Osobiście nie wiem czy jest sens tworzenia takiego działu, ponieważ gdy ktoś chce poszukać postu przed lat używa opcji "Szukaj"
  • 0

#3 asia_86

asia_86

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 128 postów

Napisano 05 czerwiec 2012 - 10:18

Ja ogólnie jestem za porządkowaniem rokami byłby łatwiej znaleźć - nawet wciskając szukaj -a tu jest tyle postów, że połapać się trudno......

PS czy naprawdę myślicie że posty np z 2008 i starsze są czytane ???
  • 0

#4 Gość_bodzio2_*

Gość_bodzio2_*
  • Gość

Napisano 05 czerwiec 2012 - 10:37

Ja myślę, a nawet jestem przekonany, że takie posty np. z roku 2008 nie są wogóle czytane.
  • 0

#5 Oli

Oli

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 620 postów
  • Skąd:Łomża

Napisano 05 czerwiec 2012 - 11:11

Jak jest to jakaś zabawa lub klikanie w banery to posty od poczęcia forum są kontynuowane więc bez sensu tworzyć jakieś archiwum
  • 0

#6 Gość_bodzio2_*

Gość_bodzio2_*
  • Gość

Napisano 05 czerwiec 2012 - 11:23

Wiadomo, jak jest tak jak piszesz zabawa, to oczywiście może ona trwać wiecznie, i nie ma potrzeby "kasować" postów, ale są takie tematy które już nic nie wnoszą do dyskusji, nie mają w ogóle zainteresowania na forum, i mają już kilka lat należało by je usunąć, to jest moje subiektywne zdanie.
  • 0

#7 kaska_zaborze

kaska_zaborze

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Skąd:z wnętrza.

Napisano 05 czerwiec 2012 - 11:25

Oczywiście ze starsze posty są czytane. Po pierwsze dlatego ze kontynuują dany wątek, a po drugie dlatego ze zdarzają się tematy rzadkie "unikalne" właśnie w starych wątkach.
Nie widzę celu tworzenia archiwum.
  • 0
Wciąż ma się mało lat a już się tyle przeżyło.Powoli dogasa blask tych co już nie wrócą dni.
Piotr Bukartyk.

#8 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6295 postów
  • Skąd:home

Napisano 05 czerwiec 2012 - 16:32

PS czy naprawdę myślicie że posty np z 2008 i starsze są czytane ???

Jeśli ktoś potrzebuje to i czyta każdy post. Naturalnym jest, ze nie ma znaczenia nr postu, tylko czy ta informacja jest przydatna w danym momencie, czy też nie. Poza tym dla jednego dana informacja jest przydatna (ze względów dla niego tylko wiadomych), a dla kogoś innego już nie i jak tu wtedy dogodzić wszystkim?! Stary post nie oznacza bezwartościowy. Czasami trzeba się do czegoś cofnąć, coś odczytać ponownie, czy zwyczajnie przypomnieć sobie, a wtedy takie posty są "jak znalazł".

Ja myślę, a nawet jestem przekonany, że takie posty np. z roku 2008 nie są wogóle czytane.

Przeszukiwałam jakiś czas temu stare wątki i ciesze się, że miałam taką możliwość. Wyjaśniło mi to sytuację. Pozdrawiam.
  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#9 Gość_Tommy_*

Gość_Tommy_*
  • Gość

Napisano 05 czerwiec 2012 - 16:46

Ja myślę, a nawet jestem przekonany, że takie posty np. z roku 2008 nie są wogóle czytane.


Właśnie że stare posty są czytane. Są tam takie perełki że hohoho :D
  • 0

#10 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 06 czerwiec 2012 - 11:58

Dobrze jest jak jest. Jeśli już coś modernizować to dobrze segregować wątki, gdy jest potrzeba to i działy nowe tworzyć. Poza tym ok
  • 0

#11 asia_86

asia_86

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 128 postów

Napisano 06 czerwiec 2012 - 14:20

Decyzja w rękach -Administracji :).
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych