Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

jak wstawić proteze nie ponosząc kosztów?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 stanislawros

stanislawros

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 01 kwiecień 2012 - 19:03

Witam
Jestem tu po raz pierwszy i rozpaczliwie szukam sposobu na to jak wstawić sobie protezę szczękową.
Od 6 lat choruje na wirusowe zapalenie wątroby typ.c (po jednej terapi i czekam na drugą),brak uzębienia jest w moim przypadku bardzo szkodliwy.W ubr. udało mi się wstawić protezę (mam górną i dolną) na koszt NFZ.
Od wstawienia minoł rok czasu a proteza jest na 5 lat,nie tak dawno miałem mały wpadek i straciłem górną część protezy.
Jestem na rencie chorobowej,której mam na rękę 300zł,ponieważ mam potrącenia komornicze z tytułu zaległych i bieżących alimętów.
Więc na wstawienie nowej protezy mnie nie stać ( mam orzeczenie o niepełnosprawności,stopień umiarkowany).
Proszę o pomoc co mogę zrobić i gdzie się udać?
serdecznie wszystkich pozdrawiam Stanisław z Pomorza (Słupsk,Gdańsk) 

Witam
Jestem tu po raz pierwszy i rozpaczliwie szukam sposobu na to jak wstawić sobie protezę szczękową.
Od 6 lat choruje na wirusowe zapalenie wątroby typ.c (po jednej terapi i czekam na drugą),brak uzębienia jest w moim przypadku bardzo szkodliwy.W ubr. udało mi się wstawić protezę (mam górną i dolną) na koszt NFZ.
Od wstawienia minoł rok czasu a proteza jest na 5 lat,nie tak dawno miałem mały wpadek i straciłem górną część protezy.
Jestem na rencie chorobowej,której mam na rękę 300zł,ponieważ mam potrącenia komornicze z tytułu zaległych i bieżących alimętów.
Więc na wstawienie nowej protezy mnie nie stać ( mam orzeczenie o niepełnosprawności,stopień umiarkowany).
Proszę o pomoc co mogę zrobić i gdzie się udać?
serdecznie wszystkich pozdrawiam Stanisław z Pomorza (Słupsk,Gdańsk)

Witam ponownie
widze,że zadałem za trudne pytanie,no bo innczej nie wiem jak zapytać,ciekawe czy peforom by mi pomógł?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych