Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Rezonans, MPD, narkoza


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Metionor

Metionor

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 28 marzec 2012 - 12:39

Witam

Mam mieć rezonans głowy, a że mam porażenie mózgowe to nie wytrzymam bez ruchu. Musze mieć pełną narkozę, która nie jest dobra dla zdrowia.
Badanie trwa 40min, nie można ruszać głową.

Może wiecie coś o alternatywie dla pełnej narkozy lub czymś co by zastąpiło rezonans?
  • 0

#2 Rafalek

Rafalek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1105 postów

Napisano 28 marzec 2012 - 15:33

Czterdziesto minutowa narkoza na pewno nie poczyni żadnego uszczerbku na Twym zdrowiu.
  • 0

"Boże, daj mi siłę by zmienić to co mogę zmienić
i odwagę by zaakceptować wszystko, czego nie mogę zmienić,
i mądrość, bym znał różnicę".


#3 Majka_Cz

Majka_Cz

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 320 postów
  • Skąd:Poznań

Napisano 28 marzec 2012 - 21:25

Metionor 40min da się wyleżeć choć to niezły wyczyn dla mpd'owca ;) Sama ost leżałam w trumnie ale to było z około 60min nieco głowa mi parę razy się poruszyła, ale nie zaszkodziło to na wynik rezonansu. Wykryto tylko jakieś poszerzenie czegoś tam...czekam na wizytę u neurologa. Więc dasz radę i bez narokzy. Grunt to było utrzymać całą resztę bez "wyskoków" gdy nagle mimo słuchawek jakiś łomot się pojawił ale się jakoś udało więc i ty dasz radę :) 3mam kciuki. Co do narkozy zgadzam się z Rafałkiem. Mi daje w łeb wielogodzina operacyjna, ale przy takiej luz.
  • 0
Majka_Cz

#4 Metionor

Metionor

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 10 kwiecień 2012 - 18:54

Ja nie wylezę 40min. Badanie bez pełnej narkozy wychodzi u mnie zamazane.

Jak jeszcze do Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie jeździłem z 15 lat temu to robili mi takie badanie pod narkozą, bez żadnego pobytu szpitalnego, tego samego dnia do domu wracałem. Nawet w stanach jak byłem 20 lat temu to podobnie to wyglądało, przyjeżdżam, czekam z godzinę, narkoza, badanie, wybudzanie i wynocha do domu..

A teraz, szkoda gadać. Jeden doktorek do drugiego mnie wysyła. Nawet prywatnie nie idzie tego załatwić.

Może w Kielcach mi zrobią, ale o też jeszcze nie wiem. Jutro się okaże.

Może wiecie gdzie takie badanie załatwić?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych