Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Warszawa - gdzie buty ortopedyczne?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Daga

Daga

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 20 marzec 2012 - 02:28

Gdzie w Warszawie można zamówić buty ortopedyczne? Chodzi o specjalistyczną wkładkę w jednym bucie. Wkładka ma mieć 4cm, więc naturalnie w zwykłych butach się nie zmieści. Ortopeda polecił mi Ormex, ale kiedy tam pojechałam, okazało się, że wkładkę zrobią, ale wzory butów mają KOSZMARNE i nie robią żadnych innych. No nie mam jakoś ochoty nosić butów jak z lat 60. :P

Myślę o 2 rozwiązaniach:
1. całe buty na zamówienie (gdzie? żeby zrobili dobrze, a nie zdarli kasy, bo oczywiście refundacja obejmuje tylko to badziewie z lat 60).
2. podbicie normalnych butów na całej podeszwie (tzn. tylko jednego buta). Byłoby niestety bez wkładki... ale lepsze to niż nic.

Co radzicie? :)
  • 0
Daga

#2 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6295 postów
  • Skąd:home

Napisano 20 marzec 2012 - 10:30

Co radzicie? :)

Jako dziewczynka musiałam nosić takie buty, więc doskonale rozumiem Twoje odczucia, po prostu istny koszmar. Nie były one ani wygodne, ani ładne i do tego totalny dyskomfort. Rozwiązań nie masz za dużo, wiec najpierw powalczyłabym z pierwszą propozycją na zasadzie wyszukania wzdłuż i wszerz firmy w necie, przykładowo takiej:
http://www.twoj-skle...2007.1/wkladki/

Gdyby wszelkie takie zabiegi zawiodły ostatecznie zdecydowałabym się na rozwiązanie numer 2. Powodzenia!
  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych