Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Ferticare czy taki dobry wibrator dla ON


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 miki89

miki89

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 28 luty 2012 - 10:31

Sporo ostatnim czasem mówi się o ferticare, powstała nawet strona gdzie jego skutecznosc potwierdzona jest badaniami klinicznymi. Podobo pomocny jest w następujących wskazaniach:
Zaburzeniach wytrysku (ejakulacji) u mężczyzn
Zaburzeniach funkcjonowania układu moczowego u kobiet.
Zaburzeniach funkcjonowania układu moczowego u mężczyzn.
Redukcji spastyczności u osób z uszkodzonym rdzeniem kręgowym.
Rozładowaniu napięcia seksualnego u mężczyzn.
Planowaniu rodziny u par, gdzie partner cierpi na zaburzenia ejakulacji.
Przekleilem z ich strony. Interesuje mnie szczegolnie aspekt urologiczny i ejakulacja.
Wiem, ze jest to u nas nowość, ale czy ktoś ma doswiadczenia z ferticare i to co pisza na stronie to prawda?
pozdrawiam i czekam na wiesci Czy na prawde nikt nie ma zdania na temat ferticare? Albo ten kto ma i uzywa go to sie wstydzi przyznac, bo jest zadowolony i nie chce pomoc innym. Zalezy mi na prawdziwych opiniach uzytkownikow
  • 0

#2 rodys

rodys

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 842 postów
  • Skąd:bierze pieniądze na alkohol?

Napisano 02 marzec 2012 - 20:41

3 lata temu byłem na czymś w rodzaju turnusu, dzieliłem pokój z jednym kolesiem (th4), który sobie taki wibrator sprawił i sobie to bardzo chwalił, podobno niemal 100% skuteczności. Z rozmowy wynikało, że kupił sobie, żeby się utrzymać w formie, bo za parę lat planuje potomstwo.
Ponieważ jestem z natury dość ciekawy świata to wtedy (jakies 3 lata temu) pogooglowałem trochę, poczytałem anglojęzyczne fora i doszedłem do następujących spostrzezeń:

1. Cena jak dla nas zaporowa, nie wiem czy dobrze pamietam, ale coś około 4000 zł
2. Bardzo to dobre, sprytne i proste rozwiązanie
3. Poniżej th10 nie działa, poniżej th7-8 jest bardzo trudno (piszę o całkowitym urazie rdzenia)
4. Ma częstotliwość 100 Hz, można go próbować zastąpić masażerami za 100-200 zł. Problem jest, że rzadko jest podana częstotliwość i można się spodziewać mniejszej skuteczności
5. Można kupić używany na ebayu - ale jak dla mnie to poziom hard

Gdybym potrzebował, to bym sobie kupił, bo 4000-5000 zł to nie był by problem jezeli miałbym uszczęsliwić ukochaną kobiete (i siebie) dzieckiem :), ale najpierw bym zaryzykował wtopienie 100-200 zł i nabył masażer z regulowaną częstotliwością drgań. W Polsce nie ma szans na refundację tego ustrojstwa.

Garść informacji z trochę innych dziedzin - ale podobnych:
(1) urządzenia mechaniczne (drgające) są wykorzystywane do pozyskiwania nasienia od byków, ogierów i knurów. Wykorzystuje się do tego celu urządzenia elektryczne, ale niestety nic nie wiem o parametrach prądu. Widziałem kiedyś film "weterynaryjny", gdzie było pokazane i opowiedziane jak to się robi. Podano też informację, że nasienie pozyskane elektrycznie ma mniejszą wartość
(2) znajomy Austriak, w ramach zwiedzania atrakcji Wiednia, zabrał mnie do sexshopu o wielkosci supermarketu, widziałem tam (m. in. oczywiście) ustrojstwo co się nazywało "electric orgasm". Był to rodzaj wdzianka na penisa do którego były podłączone elektrody. Urządzenie było dedykowane przez ich twórców do pedalskich zabaw, kosztowało około 100 euro.

Jeszcze na koniec. Domyślam się, że masz problem prokreacyjny. Proponuję nie stosować elektryczności na własną rękę, bo możesz zostać laureatem nagrody Darvina. Można popróbować z ferticare, albo z masażerami, odradzam wynalazki z sexshopów. Jak się nie uda to pozostaje swoje kroki zwrócić w kierunku jakiejś kliniki "in vitro". Największe w Polsce doświadczenie w pomaganiu meżczyznom po URK mają kliniki Białostockie (np. klinika bocian). Koszt to minimum 8 000 zł. Wypada mieć zdolność kredytową na ok. 20 000 zł...

Tyle mogę pomóc.
  • 0

KNP


#3 miki89

miki89

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 04 marzec 2012 - 14:22

Witaj, dzieki za odpowiedz, troche sie tym zaczalem interesowac jak natrafilem na polska strone ferticare.pl. To co poczytalem troche zmienilo moj stosunek do tego urzadzenia oraz do tego co moze ono zdialac. Jak wszyscy, do tej pory myslalem, ze to urzadzenie do robienia sobie dobrze, a tu prosze tyle zastosowan - przeczytalem te badania w urologii i robia wrazenie. Poza tym redukcja spastyki i rozladowanie napiecia seksualnego. O tym wszystkim do tej pory sie nie mowilo. Co do elektroejakulacji - to wkłada się w znieczuleniu elekrode w odbyt i drażni odpowiednim pradem tak aby wywolac skurcz. Z tego co wiem cholernie bolesne i nieprzyjemny zabieg w dodatku pod kontrola lekarza. Dlatego ta inseminacja domowa z uzyciem ferticare jest dla nas pewna alternatywa. Co do jakosci spermy w elektroejakulacji - ze jest gorszej jakosci to masz racje. Problem jest w tym, ze jest jej mniej w porownaniu do osobistego stymulatora ejakulacji i jest tez mniej ruchliwych plemnikow. Ogolnie u nas jest tylko okolo 20% plemnikow zdolnych do zaplodnienia - tak mowia badania - dlaczego tego jeszcze nie wiadomo - moze sobie jajka przegrzewamy. Kupie go chyba - ciekaw jestem czy mozna tak zrobic jak z wnioskami na sprzet - wozek, parapodium itd.
Co do kupowania uzywanego - to mam wstrest - nie wiem co mozna sobie przeniesc, jakies paskudztwo, moze jakas chorobe weneryczna i jeszcze potem na nia sie leczyc.
Cena urzadzenia jest przystepna w porownaniu do bocianowa bo tylko 2867 zł. Dzieki za info, jesli ktos ma doswiadczenia to dajcie znac. Ja jak kupie to zdam wam relacje jak to dziala.
pozdrawiam
  • 0

#4 miki89

miki89

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 13 marzec 2012 - 22:14

witajcie, szukam 10 osob, ktore chcialyby wziac udzial w prezentacji ferticare. Dzwonilem do firmy i jak sie zbierzemy w 10 osob to zrobia w jakiejs sali prelekcje i bedzie mozna zobaczyc go na zywo. Jak ktos jest zainteresowany to niech sie wpisze na stronie ferticare.pl na stronie glownej w prezentacjach. Ja jestem ze Slaska i szukam osob z tego wojewodztwa.
Czekam na was, zeby szybko zobaczyc to cudo na zywo.
pozdrawiam
  • 0

#5 Pablopk

Pablopk

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 34 postów

Napisano 26 marzec 2012 - 07:57

Może podczas prelekcji jakiś ochotnik zaprezentuje go w akcji :) Powiedzą pewnie to samo co jest na stronie, zabrzęczy ktoś wibratorkiem i tyle. Mogli by dać jakąś zniżkę na takiej prezentacji.
  • 0

#6 zuza34

zuza34

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 28 marzec 2012 - 06:45

Widzę, że to ciekawe urządzenie nadaje się i dla kobiet. Jest polecany przez urologów, ginekologów oraz psychologów w zaburzeniach urologicznych, seksualnych i stanach depresyjnych będących następstwem zaburzeń seksualnych. Bardzo szeroki wachlarz polecających.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych