Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A

Poruszę temat dyskryminacji.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
60 odpowiedzi w tym temacie

#41 Gość_Basia25_*

Gość_Basia25_*
  • Gość

Napisano 22 grudzień 2011 - 01:14

Aaaaa wiec to taka z Ciebie dobra dusza hahahahaha jak na Ciebie pisza ze jastes taka czy owaka to robisz afere na forum ale jak Ty obrazasz Aniolka to wyrazasz tylko swoje zdanie :D Nie badz smieszna. Twoja frustracja az paruje u mnie w monitorze.


Proszę się bardziej nie kompromitować.Poruszyłam poważny temat,a wy nie widzicie nic poza czubkiem własnego nosa i robicie z ważnego tematu coś ohydnego.
  • 0

#42 verselle

verselle

    Sufler

  • Administrator
  • 341 postów

Napisano 22 grudzień 2011 - 01:19

Basia25, pomijając treść Twoich postów, jest kilka punktów którymi jednak naruszasz regulamin.

1.2. c) Nie cytuj całego poprzedniego postu tylko po to, aby dodać np. "zgadzam się z tym"
1.2 f) Zabrania się używania określeń wulgarnych, obraźliwych, obscenicznych, sprzecznych z powszechnymi zasadami współżycia społecznego lub dobrego wychowania.

A tak na marginesie, to ubawił mnie do łez Twój post, w którym piszesz o braku wiarygodności do osoby piszącej w wielu tematach (mówię o Aniołku). Może nie zauważyłaś, ale Aniołek jest Moderatorem na tym forum, i bardzo pomocną osobą, odpisując prawie każdemu kto ma jakiś problem lub potrzebuje jakiejś porady. Do tego wykazujesz ignorancję pisząc czyjeś imię lub nick, z małej litery, ale to już inna kwestia i zwykły brak kultury.
Jeśli ktoś Cię obraził na naszym portalu, obojętnie w jakim dziale, to zawsze możesz raportować taką osobę, lub jak już Ci radzono, napisać na biuro@ipon.pl skargę (najlepiej zrobić screna z takiej rozmowy), i po temacie, a nie bić pianę, i obrażać innych którzy po prostu wdali się z Tobą w dyskusję.
Tak na koniec, to ja Ci poradzę, dokładnie i ze zrozumieniem przeczytać jeszcze raz regulamin.

  • 0

Jacek "Verselle"


#43 Gość_Basia25_*

Gość_Basia25_*
  • Gość

Napisano 22 grudzień 2011 - 01:31

Basia25, pomijając treść Twoich postów, jest kilka punktów którymi jednak naruszasz regulamin.

1.2. c) Nie cytuj całego poprzedniego postu tylko po to, aby dodać np. "zgadzam się z tym"
1.2 f) Zabrania się używania określeń wulgarnych, obraźliwych, obscenicznych, sprzecznych z powszechnymi zasadami współżycia społecznego lub dobrego wychowania.

A tak na marginesie, to ubawił mnie do łez Twój post, w którym piszesz o braku wiarygodności do osoby piszącej w wielu tematach (mówię o Aniołku). Może nie zauważyłaś, ale Aniołek jest Moderatorem na tym forum, i bardzo pomocną osobą, odpisując prawie każdemu kto ma jakiś problem lub potrzebuje jakiejś porady. Do tego wykazujesz ignorancję pisząc czyjeś imię lub nick, z małej litery, ale to już inna kwestia i zwykły brak kultury.
Jeśli ktoś Cię obraził na naszym portalu, obojętnie w jakim dziale, to zawsze możesz raportować taką osobę, lub jak już Ci radzono, napisać na biuro@ipon.pl skargę (najlepiej zrobić screna z takiej rozmowy), i po temacie, a nie bić pianę, i obrażać innych którzy po prostu wdali się z Tobą w dyskusję.
Tak na koniec, to ja Ci poradzę, dokładnie i ze zrozumieniem przeczytać jeszcze raz regulamin.

To,że masz dziwne poczucie humoru,to już Twoja sprawa.Możecie się ze mną nie zgadzać,możecie mnie krytykować i możecie usunąć mój wątek.Jednak jest coś,czego nie możecie zrobić-nie możecie zamknąć mi ust.Nawet jeśli usuniecie mnie z forum problem który poruszyłam w wątku istnieje i sam nie zniknie.Taka jest prawda i doskonale o tym wiecie.
  • 0

#44 verselle

verselle

    Sufler

  • Administrator
  • 341 postów

Napisano 22 grudzień 2011 - 01:42

Czyli mimo że wskazałem Ci gdzie naruszasz regulamin, robisz to dalej.
To aby było wszystko jasne podam Ci jeszcze jeden punkt regulaminu:

1.1. c) Administrator oraz moderator są ostateczną instancją na forum i nie należy podważać ich decyzji dotyczących administrowania forum ani prowadzić do bezsensownej wymiany zdań próbując dojść swojej racji.

Wobec tego, otrzymujesz ostrzeżenie.

  • 0

Jacek "Verselle"


#45 Gość_Basia25_*

Gość_Basia25_*
  • Gość

Napisano 22 grudzień 2011 - 01:48

Czyli mimo że wskazałem Ci gdzie naruszasz regulamin, robisz to dalej.
To aby było wszystko jasne podam Ci jeszcze jeden punkt regulaminu:

1.1. c) Administrator oraz moderator są ostateczną instancją na forum i nie należy podważać ich decyzji dotyczących administrowania forum ani prowadzić do bezsensownej wymiany zdań próbując dojść swojej racji.

Wobec tego, otrzymujesz ostrzeżenie.


I to ma być ta wasza wolna dyskusja?
  • 0

#46 verselle

verselle

    Sufler

  • Administrator
  • 341 postów

Napisano 22 grudzień 2011 - 01:51

Basia25, zapytam jeszcze raz:
Czego nie rozumiesz w tym punkcie regulaminu?
1.2. c) Nie cytuj całego poprzedniego postu tylko po to, aby dodać np. "zgadzam się z tym"

Jakieś problemy ze zrozumieniem słowa pisanego? A niedawno zarzucałaś to samo innym...

  • 0

Jacek "Verselle"


#47 Gość_Basia25_*

Gość_Basia25_*
  • Gość

Napisano 22 grudzień 2011 - 02:04

Basia25, zapytam jeszcze raz:
Czego nie rozumiesz w tym punkcie regulaminu?
1.2. c) Nie cytuj całego poprzedniego postu tylko po to, aby dodać np. "zgadzam się z tym"

Jakieś problemy ze zrozumieniem słowa pisanego? A niedawno zarzucałaś to samo innym...


Nie kompromituj się człowieku.Wolność słowa na waszym forum to bujda.Usuwam ten wątek,bo tu nie ma obiektywnych osób.Ale nie zamieciecie tego pod dywan.Niech wszyscy się dowiedzą.
  • 0

#48 verselle

verselle

    Sufler

  • Administrator
  • 341 postów

Napisano 22 grudzień 2011 - 02:28

Ponieważ dyskusja z Tobą przypomina "kopanie się z koniem" czas ją zakończyć, bo nie widzę z Twojej strony choćby odrobiny zrozumienia co do Ciebie piszę.
Otrzymujesz drugie upomnienie, i zanim cokolwiek napiszesz, dobrze się zastanów, ostudź emocje, bo trzeciego upomnienia nie będzie.

  • 0

Jacek "Verselle"


#49 Gość_Basia25_*

Gość_Basia25_*
  • Gość

Napisano 22 grudzień 2011 - 02:39

Ponieważ dyskusja z Tobą przypomina "kopanie się z koniem" czas ją zakończyć, bo nie widzę z Twojej strony choćby odrobiny zrozumienia co do Ciebie piszę.
Otrzymujesz drugie upomnienie, i zanim cokolwiek napiszesz, dobrze się zastanów, ostudź emocje, bo trzeciego upomnienia nie będzie.


Zgłosiłam już swój wątek do usunięcia.A emocje nie mają tu nic do rzeczy.Na forum każdy ma prawo do własnych poglądów i wyrażania ich.Jesteście po prostu dziecinni i żałośni.Boicie się trudnych tematów.
  • 0

#50 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 22 grudzień 2011 - 02:41

Przykro mi Basiu ale mylisz sie piszac ze wszyscy to zobacza i ze osiagniesz tym jakis skutek zbawisz swiat czy tam co sobie myslisz. Jak juz kilka razy Ci pisalismy nic Ci to nie da a przynajmniej z takim podejsciem jakie Ty masz. Piszesz do mnie o czytaniu ze zrozumieniem a sama wykazujesz jakies dziwne sklonnosci do czytania tylko tego co Ty uwazasz za stosowne i rozumienia tego na swoj dziwny sposob odrzucajac prawde, ktora Ci tu pisza poniewaz boisz sie albo nie przyjmujesz do wiadomosci krytyki na swoj temat. Jak juz jestes taka bojowa to nie udawaj chociaz milej dobrej osoby. 
A swoja droga uwazam ze to jedna wielka sciema z cala ta Twoja historyjka o dobrej duszy :)
  • 0

#51 Gość_Basia25_*

Gość_Basia25_*
  • Gość

Napisano 22 grudzień 2011 - 02:45

Post moderowany.
Może tak uda mi się pokazać Ci jaki robisz błąd! Nie cytuj całych poprzednich postów, wystarczy wpisać nick osoby do której się zwracasz. Czy to takie trudne?
Admin


Czy ja gdzieś pisałam o dobrej duszy?Niczego nie udaję.Piszę prawdę i o to macie do mnie pretensje.
  • 0

#52 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 22 grudzień 2011 - 02:49

Tak pisalas na swoim profilu gdzie starasz sie wykreowac na dobra i krystalicznie czysta osobe bez uprzedzen z poziomem tolerancji po kokardy.... ale jak widac wyszlo Ci to srednio
  • 0

#53 Gość_Basia25_*

Gość_Basia25_*
  • Gość

Napisano 22 grudzień 2011 - 02:53

Tak pisalas na swoim profilu gdzie starasz sie wykreowac na dobra i krystalicznie czysta osobe bez uprzedzen z poziomem tolerancji po kokardy.... ale jak widac wyszlo Ci to srednio


Nie ma krystalicznie czystych osób.
  • 0

#54 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 22 grudzień 2011 - 02:58

Hahahaha padlam...jak widac wyzej faktycznie czytasz i rozumiesz tylko to co sama chcesz nie przyjmujac zadnej krytyki do siebie ale za to pieknie krytykujesz innych....to ksiazkowy przyklad hipokryzji droga kolezanko Basiu. Ja nigdy nie mialam nic do osob zdrowych zawsze ich broniilam ale jesli o ciebie chodzi to brak mi slow (zwyczajnie zostalyby zmoderowane) wiec albo taka z Ciebie zdrowa jak i ze mnie albo masz jakies problemy emocjonalno-egzystencjonalne albo zwyczajnie jestes wredna osoba
(niepotrzebne skreslic) 
Ja juz sie w tym smiesznym temacie udzielac nie mam zamiaru bo szkoda mojej urody :) a jest ona spora wiec tym bardziej onej szkoda :D
  • 0

#55 Brigid

Brigid

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 255 postów

Napisano 22 grudzień 2011 - 03:04

Basiu:
1) weszłam w Twój profil i notka biograficzna jest pusta. O co chodzi?
2) cały czas próbujesz wrzucać wszystkich tutaj do jednego worka, przecież to absurd.
3) albo się czymś bardzo zdenerwowałaś (nie wiemy czym, bo najwyraźniej odwołujesz się do treści, do których nie mamy dostępu) albo jesteś zwykłym trollem.
4) zdecyduj się. Albo "usuwam ten wątek" albo "nie zamieciecie tego pod dywan". Usuwając wątek próbujesz zamieść pod dywan swoją histerię. Nie wiem, jak pozostałym, ale mnie wystarczyłoby jego zamknięcie. Bo i tak nie dowiemy się od Ciebie o co chodzi (skoro przez 3 strony skupiałaś się na wykrzykiwaniu, że masz prawo sobie krytykować innych i cały czas nie wyjaśniłaś, w czym rzecz, to już tego nie wyjaśnisz).
  • 0
Mój awatar jest legalny :) Autor: Andika18 | Dreamstime.com
Prawo autorskie wymaga podania autora i źródła.
Będę wdzięczna za nie usuwanie żadnego z tych fragmentów z podpisu.

#56 Gość_Basia25_*

Gość_Basia25_*
  • Gość

Napisano 22 grudzień 2011 - 03:15

Basiu:
1) weszłam w Twój profil i notka biograficzna jest pusta. O co chodzi?
2) cały czas próbujesz wrzucać wszystkich tutaj do jednego worka, przecież to absurd.
3) albo się czymś bardzo zdenerwowałaś (nie wiemy czym, bo najwyraźniej odwołujesz się do treści, do których nie mamy dostępu) albo jesteś zwykłym trollem.
4) zdecyduj się. Albo "usuwam ten wątek" albo "nie zamieciecie tego pod dywan". Usuwając wątek próbujesz zamieść pod dywan swoją histerię. Nie wiem, jak pozostałym, ale mnie wystarczyłoby jego zamknięcie. Bo i tak nie dowiemy się od Ciebie o co chodzi (skoro przez 3 strony skupiałaś się na wykrzykiwaniu, że masz prawo sobie krytykować innych i cały czas nie wyjaśniłaś, w czym rzecz, to już tego nie wyjaśnisz).

Wyjaśniłam.Nie moja wina,że ze zwykłego wątku zrobiliście coś chorego. 

Hahahaha padlam...jak widac wyzej faktycznie czytasz i rozumiesz tylko to co sama chcesz nie przyjmujac zadnej krytyki do siebie ale za to pieknie krytykujesz innych....to ksiazkowy przyklad hipokryzji droga kolezanko Basiu. Ja nigdy nie mialam nic do osob zdrowych zawsze ich broniilam ale jesli o ciebie chodzi to brak mi slow (zwyczajnie zostalyby zmoderowane) wiec albo taka z Ciebie zdrowa jak i ze mnie albo masz jakies problemy emocjonalno-egzystencjonalne albo zwyczajnie jestes wredna osoba
(niepotrzebne skreslic) 
Ja juz sie w tym smiesznym temacie udzielac nie mam zamiaru bo szkoda mojej urody :) a jest ona spora wiec tym bardziej onej szkoda :D


Nie moja wina,że oceniasz wszystkich według siebie.
  • 0

#57 staniew

staniew

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 22 grudzień 2011 - 03:20

Nie usuwaj .niezły serial powstaje.
  • 0
Lecz ci,którzy ufają Panu,nabierają siły, wzbijają się w górę na skrzydłach jak orły,
biegną,a nie mdleją, idą ,a nie ustają.

#58 Gość_Basia25_*

Gość_Basia25_*
  • Gość

Napisano 22 grudzień 2011 - 03:23

Nie usuwaj .niezły serial powstaje.


Po co ta kpina.Zrobiliście coś ohydnego z ważnego tematu.
  • 0

#59 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 22 grudzień 2011 - 03:34

Wazny temat???????? Hahahahahahaha kobieto wez siebie poczytaj i zobacz co za bzdety piszesz i w jaki sposob. Ja rozumiem ze Posiadanie umiejetnosci czytania ze zrozumieniem jest dosc trudne bo ucza go tylko w szkole podstawowej poniewaz dalej uwazaja ze juz to sie ma opanowane ale postaraj sie zrobic cos dla siebie i poczytaj abecadlo, psa, ktory jezdzil koleja i inne ksiazki na poziomie. Jak juz przez to przebrniesz to pisz wazne watki na forum.
  • 0

#60 staniew

staniew

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 22 grudzień 2011 - 04:04


Nie usuwaj .niezły serial powstaje.


Po co ta kpina.Zrobiliście coś ohydnego z ważnego tematu.


Kpina?czekam na kolejne odcinki,aż usnąc nie mogę.
  • 0
Lecz ci,którzy ufają Panu,nabierają siły, wzbijają się w górę na skrzydłach jak orły,
biegną,a nie mdleją, idą ,a nie ustają.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych