Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Sylwester IPON 2011


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
42 odpowiedzi w tym temacie

#1 admin

admin

    Podpowiadacz

  • Administrator
  • 168 postów

Napisano 05 listopad 2011 - 20:41

Z prawdziwą przyjemnością zapraszam na iponkowego sylwestra, który odbędzie się w ośrodku Mikstat-Las znajdującym się przy trasie Antonin-Mikstat (okolice Ostrowa Wielkopolskiego)
link do strony ośrodka

Koszt imprezy to 250 zł, cena obejmuje:
30.12.2011 piątek:
Przyjazd, zakwaterowanie - ciasteczka, kawa, herbata (bez posiłku)
31.12.2011 r. sobota:
9,00 śniadanie: jajecznica, parówki, ser biały, pomidory, pieczywo, masło, kawa herbata;
14,00 obiad: zupa pomidorowa, kotlet schabowy, pieczeń, kapusta zasmażana, buraczki, ziemniaki kompot, serwis kawowy: kawa, herbata, ciasteczka
19,00 noc sylwestrowa: - menu: flaczki, kurczak z pieczarkami, barszcz czerwony z krokietem, bigos, zimny bufet: wędlina, galaretki drobiowe, jaja w majonezie, śledzie w oleju, masło, pieczywo, sałatka warzywna, sałatka gyros, ciasto, owoce, napoje, kawa, herbata
01.01.2012 niedziela:
śniadanie: żurek z kiełbasą i jajkiem, wędlina, ser biały, dżem, masło, pieczywo, kawa, herbata + stół szwedzki z jedzenia które zostanie z sylwka. Śniadanie w ostatnim dniu może być nieco później 10,00-11,00 godz.


Wpłaty proszę kierować na konto ING Bank Śląski S.A.:

Stowarzyszenie Internetowy Portal Osób Niepełnosprawnych
50-039 Wrocław, ul. Podwale 49/8
nr rachunku odbiorcy:
56 1050 1445 1000 0023 1406 8285


W tytule wpłaty, proszę wpisywać: Sylwester + swój nick.

Link do ankiety zgłoszeniowej: http://www.ipon.pl/s.../zgloszenie.php

Przypominam, że jedyną i ostateczną formą rezerwacji jest dokonanie wpłaty na konto. Nie będzie też możliwości zwrotu wpłaconej zaliczki, dlatego proszę o przemyślane decyzje.
Liczba miejsc, jest ograniczona. Istnieje też możliwość późniejszego wyjazdu (poniedziałek), w takim wypadku prosimy o kontakt.

Dojazd i ubezpieczenie, we własnym zakresie.
Wszyscy chętni, którzy wybierają się na zlot, biorą całkowitą odpowiedzialność za zdarzenia powodujące szkody materialne (samochód, sprzęt elektroniczny i inne), oraz szkody zdrowotne (wypadek, szkoda fizyczna, przynosząca okresowy lub stały uszczerbek zdrowia). Internetowy Portal Os. Niepełnosprawnych ‘IPON’ nie ponosi żadnej ODPOWIEDZIALNOŚCI w tej jak i w każdej kwestii przynoszącej roszczenie ubezpieczenia od osób i szkód materialnych w drodze jak i w czasie trwania zlotu.


Zapraszamy zarówno singli, jak i pary.


Lista uczestników:
1. Anikadiana
10. Michal83
  • 0
Roma locuta, causa finita.

#2 Gość_nicka_brak_*

Gość_nicka_brak_*
  • Gość

Napisano 05 listopad 2011 - 22:44

nnooo....naaaareszcie :D
  • 0

#3 Yazumi

Yazumi

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 51 postów

Napisano 06 listopad 2011 - 07:37

Czy ośrodek jest odpowiednio dostosowany?
Bo nie widziałam tej informacji...
  • 0
so sad...

#4 Diablica2005

Diablica2005

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 204 postów

Napisano 06 listopad 2011 - 13:21

no to obadam jak tam dojechac :)
  • 0
Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/

#5 Anna

Anna

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 63 postów

Napisano 06 listopad 2011 - 15:52

Jestem wstępnie zainteresowana. Czy ktoś z Warszawy również zastanawia się nad wyjazdem?
  • 0

#6 Gość_amber44_*

Gość_amber44_*
  • Gość

Napisano 06 listopad 2011 - 19:15

i znów od Podkarpacia tak daleko ... hmmm..... no chyba że kto mnie zaprasza i zajedzie po mnie
  • 0

#7 endrjuxx

endrjuxx

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 46 postów

Napisano 06 listopad 2011 - 20:08

Anno też sie zastanawiam a mam do pokonania odległość z Białegostoku
  • 0

#8 BAR32

BAR32

    Sufler

  • Moderator
  • 355 postów

Napisano 06 listopad 2011 - 20:16

Zastanawiajcie się :P ja jestem na tak :D
  • 0
"...oto słyszę jak w popiół przemieniam się i kruszę,i coraz mniejszy ciałem wierzę we własną duszę.."
/K.K.Baczyński/

#9 JacentyK

JacentyK

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 315 postów

Napisano 06 listopad 2011 - 20:24

buuu - zazdroszczę ale mnie tam nie będzie - niestety :(
  • 0
Jacek Kruszniewski ( JacentyK vel stary_smok :) )

"Serce rozważne szuka mądrości, usta niemądrych sycą się głupotą."
(Prz 15:14)

#10 BAR32

BAR32

    Sufler

  • Moderator
  • 355 postów

Napisano 06 listopad 2011 - 20:24

Jaka jest najbliższa miejscowość ze stacją kolejową? :D
  • 0
"...oto słyszę jak w popiół przemieniam się i kruszę,i coraz mniejszy ciałem wierzę we własną duszę.."
/K.K.Baczyński/

#11 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3587 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 06 listopad 2011 - 21:00

Jaka jest najbliższa miejscowość ze stacją kolejową?


PKP chyba najłatwiej dotrzeć do Ostrowa Wlkp.
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#12 Tijaa

Tijaa

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 52 postów

Napisano 06 listopad 2011 - 21:47

No to ja już teraz Wam życzę szampańskiej zabawy:)
  • 0

#13 verselle

verselle

    Sufler

  • Administrator
  • 341 postów

Napisano 06 listopad 2011 - 21:53

Jaka jest najbliższa miejscowość ze stacją kolejową? :D


Najbliższa jest w Antoninie, to jest 14 min jazdy z Ostrowa Wielkopolskiego, a około 3 km od naszego ośrodka.
  • 0

Jacek "Verselle"


#14 Slavco

Slavco

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 271 postów

Napisano 06 listopad 2011 - 23:49

Jaka jest najbliższa miejscowość ze stacją kolejową? :D


Z Zakopanego przez Katowice jest bezpośredni autobus do Ostrowa. Może cię zostawi w lesie po drodze w jakim jest Antonin :D

Życzę udanej zabawy :)
  • 0

#15 Anna

Anna

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 63 postów

Napisano 07 listopad 2011 - 09:41

Wprawdzie jeszcze nie podjęłam ostatecznej decyzji czy pojadę, ale jeśli tak nie mam możliwości dotarcia samochodem.
Nie wiedząc bliżej jak mogłabym dotrzeć na miejsce z Warszawy środkami komunikacji napisałam takie zapytanie na jednym z lokalnych for Ostrowa Wielkopolskiego i uzyskałam następującą odpowiedź (cytuję całość w oryginale):

" Do Ostrowa dojedziesz pociągami tlk (podróż koło 5 godzin, może przez remonty więcej). Po wyjściu z dworca (troche zawiły przez remont) pójdziesz w prawo jakieś 150 metrów, za przystankiem autobusowym będzie taki mały plac z którego odjeżdżają prywatne autobusy do Mikstatu. Nie wiem jak z rozkładem u nich ale polecałbym przyjechać w tygodniu, bo w weekend liczba kursów od godzin południowych drastycznie maleje. Chyba że lubisz kilkukilometrowe spacery w pięknej scenerii, polecam zwłaszcza przy pięknej pogodzie, to w Ostrowie wsiądź w pociąg regio do Kluczborka lub Kępna i wysiądź w Antoninie (trzecia stacja)".

Przy okazji małe pytanie:
Ile kosztowałby dodatkowy nocleg jeśli chcialoby się wyjechać z ośrodka dzień póżniej - tj. 02 stycznia? Czy na ten dodatkowy dzień można zamówić posiłki? W jakiej cenie?

Jeszcze jedno :)


Na głównej stronie intwernetowej Urzędu Miasta i Gminy Mikstat: http://www.mikstat.p...enu=27&strona=1
pod górnym czerwonym paskiem przesuwa się cieńszy - biały, zawierajacy różne zakładki - między innymi z rozkładami jazdy komunikacji.
Trzeba mieć na uwadze, że (z tego co wiem) w grudniu 2011 r. zmieniają się rozkłady jazdy - zarówno PKP i jak i (prawdopodobnie) innych przewoźników. Pamiętajcie o tym i trzymajcie rękę na pulsie :)
  • 0

#16 verselle

verselle

    Sufler

  • Administrator
  • 341 postów

Napisano 07 listopad 2011 - 13:47

Przy okazji małe pytanie:
[b]Ile kosztowałby dodatkowy nocleg jeśli chcialoby się wyjechać z ośrodka dzień póżniej - tj. 02 stycznia? Czy na ten dodatkowy dzień można zamówić posiłki? W jakiej cenie?



Cena dodatkowego noclegu to 30zł ,
dodatkowe posiłki: obiad 30zł
śniadanie 16zł
kolacja 16zł
Płatne na miejscu.

  • 0

Jacek "Verselle"


#17 Anna

Anna

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 63 postów

Napisano 07 listopad 2011 - 14:58

Dzięki za informację :)
  • 0

#18 jarek1973

jarek1973

    Milczek

  • R.I.P.
  • PipPipPip
  • 34 postów

Napisano 07 listopad 2011 - 19:41

Może jedzie ktoś na ten zlot z Katowic lub okolic,ewentualnie z Wrocławia lub Warszawy samochodem i miałby jedno wolne miejsce?? - to ja byłbym zainteresowany.Mój email:ja19730425@wp.pl[/align][/i][/b]
  • 0

#19 BAR32

BAR32

    Sufler

  • Moderator
  • 355 postów

Napisano 07 listopad 2011 - 20:51

W lesie mówisz Sławku? hmm.. ostatnio autobus zostawił mnie na autostradzie ;) znów mam wołać na ratunek? ;)
  • 0
"...oto słyszę jak w popiół przemieniam się i kruszę,i coraz mniejszy ciałem wierzę we własną duszę.."
/K.K.Baczyński/

#20 Slavco

Slavco

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 271 postów

Napisano 08 listopad 2011 - 13:26

I tak masz 4km z Antonina do przejścia lub wołanie ratunku :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych