Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A

Prośba o usunięcie konta


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 29 październik 2011 - 10:55

Uprzejmie prosze o usunięcie konta szakal_pl.
  • 0

#2 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3594 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 29 październik 2011 - 18:12

As you wish...
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#3 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 20 listopad 2011 - 23:14

proszę o usunięcie konta buzka003
  • 0

#4 tajemnicza28

tajemnicza28

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 01 grudzień 2011 - 01:54

PROSZĘ O USUNIĘCIE KONTA TAJEMNICZA28
  • 0

#5 Gość_michalina_*

Gość_michalina_*
  • Gość

Napisano 01 grudzień 2011 - 16:48

Będąc na czacie dowiedziałam się, że przyczyną Twojej decyzji były (delikatnie mówiąc)
upokarzające traktowanie na czacie przez znane mi osoby. Więc to one powinny ponieść odpowiedzialność za swój brak kultury, a Ciebie proszę, byś przemyślała swoją decyzję.
  • 0

#6 tajemnicza28

tajemnicza28

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 01 grudzień 2011 - 16:52

OK, na razie nie skasuje konta. Na razie bym nie chciała bym kolejnej zadymy z tego powodu;) dzięki za wstawienie się za mnie ;) pozdrawiam serdecznie ;)
  • 0

#7 Adi1985

Adi1985

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 06 grudzień 2011 - 18:27

Kogoś tu delikatniej mówiąc pogięło permanentnie :mistrz:

Jakim prawem michalina ma sopa skoro ocenia kogoś, nie słysząc ani nie pytając świadków jak rzeczywiście było ?
Byłem przy tej całej chorej sytuacji i powiem tak:

JESTEM ZA CAŁKOWITĄ EUTANAZJĄ TAKICH OSÓB JAK TAJEMNICZA!

Osoba z najwyraźniej niedorozwojem umysłowym, lub co najmniej upośledzeniem umysłowym w stopniu znacznym o nicku tajemnicza, zaczęła na mnie najeżdzać za to że nie odpowiedziałem jej na co choruje (po 2 zdaniach pyta o choroby, no gdzie tu jakakolwiek ogłada)?
jak tylko zobaczyłem że jest to osoba która ma duże problemy ze swoją psychą olalem Ja, i sie laska uwzięła na Ajke. Cały czas jeżdżąc po niej jak po jakiejś ścierce od podłogi.
Sorry ze tak bluznilem dziś na czacie, ale jak się dziś dowiedzialem od Ajki co się stało to aż mnie kur**ca wzięła!
Bede wnioskował o odwołanie michaliny ze stanowiska super operratora, ponieważ tak sie smod nie zachowuje.

Podtrzymuje zdanie że takie osoby jak tajemnicza które szukają tylko powodów do zaczepek ze względu na swoją ułomność powinno się poddawać eutanazji.
  • -1

#8 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6295 postów
  • Skąd:home

Napisano 06 grudzień 2011 - 19:29

JESTEM ZA CAŁKOWITĄ EUTANAZJĄ TAKICH OSÓB JAK TAJEMNICZA!

Masz prawo tak myśleć, Twoja sprawa. Nie zapominaj jednak proszę, że IPON to portal dla wszystkich osób niepełnosprawnych, również dla osób upośledzonych umysłowo. Wypadałoby to tolerować, a swoje żale i wszelkie spory rozwiązuj na polu prywatnym, bo inni nie muszą o tym wiedzieć.
  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#9 Adi1985

Adi1985

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 06 grudzień 2011 - 19:49

Tyle że ja nie mam żadnych żali.
Wkurza mnie jedynie jak osądza się inne osoby nie znając sytuacji.


A co do tej eutanazji - osobom umyslowo chorym wspolczuje. ba, nawet pomagam jak moge,ale jak widze jak cel takiej osoby to sianie fermentu to sorry ale powinno sie takie osoby izolowac od spoleczenstwa, nie prawda?
  • 0

#10 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3594 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 06 grudzień 2011 - 22:05

Jest sobie na czacie taka użyteczna opcja:

Dołączona grafika

Gdyby osoby biorące bezpośredni udział w tym incydencie użyły tego jakże przydatnego wynalazku, do całej tej kłótni prawdopodobnie by nie doszło.
Twoje zapędy eutanazyjne pominę milczeniem... Myślę że Aniołek odpowiedziała w sposób wyczerpujący i nie muszę nic więcej dodawać.

Obawiam się że w tym wątku nie możemy się już spodziewać niczego więcej poza przysłowiowym "biciem piany" dlatego zostaje zamknięty.

Uwaga końcowa:
Ludzie, kiedy ktoś Was wkurza, irytuje - zamiast się z nim kłócić wykonajcie prawoklik na nicku delikwenta i użyjcie opcji "ignoruj". To oszczędzi nerwów nam wszystkim.
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych