Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Czy ktoś z Was używa polskiego IRC-a :-))) ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Anna

Anna

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 63 postów

Napisano 10 listopad 2003 - 13:12

Cześć! Informatyk ze mnie żaden :-(((. Zawsze to podkreślam, ale taka niestety jest prawda...
Liczę więc na Waszą pomoc ;-))).
Jestem baaardzo początkującym IRC-owcem /a właściwie ściślej mówiąc, chcę sie nim dopiero stać :-)/. Program ten instalował mi już jakiś czas temu kolega, który w danych rejestracyjnych wpisał mój nick, którego już dawno nie używam i który chcialabym zmienić.
Problem w tym, że nie wiem jak...!
Zawsze wyswietla mi się ten stary, wspólnie zresztą z adresem e-mail, który także jest już nieaktualny. I właśnie pod takim wciąż jeszcze sie niestety łączę.
Czy można te dane jakoś zmienić?
Chciałabym występować na kanale już w nowym wcieleniu ;-))). Pomóżcie proszę
;-))) Pozdrowionka, pa!
  • 0

#2 marioosh

marioosh

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 11 listopad 2003 - 10:35

Hej :-)

Zakładając, że używasz najpopularniejszego programu (Mirc32) zmianę robi się w następujący sposób:

1. Uruchamiasz program
2. Jeżeli masz ustawione automatyczne łączenie się z serwerem to się rozłączasz (pierwsza ikonka od lewej to ma być jedna żółta błyskawica a nie dwie)
3. Z menu wybierasz opcję File / Options i tam znajdziesz pola które chcesz zmienić :-)
  • 0
Może mądrze, może głupio, ale i tak napiszę :)

#3 marioosh

marioosh

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 11 listopad 2003 - 10:39

W punkcie 1 chodziło o uruchomienie programu, widocznie detektor brzydkich wyrazów zmienił słowo u r u c h a m i a s z na piiiii :)
  • 0
Może mądrze, może głupio, ale i tak napiszę :)

#4 _Ayla_

_Ayla_

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 277 postów

Napisano 23 listopad 2003 - 19:30

Frida
a ja Ci mówię, że zamiast się męczyć Mirc'em, by wchodzić na IRC , wejdź lepiej tutaj : http://www.polchat.p...niepelnosprawny i baw się super :-)
Bywałam na IRC kilka lat i odkąd weszłam na ten chat, tam już mi się nie chce zaglądać... :)

Ayla
  • 0

#5 Rufi

Rufi

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 26 listopad 2003 - 09:27

W punkcie 1 chodziło o uruchomienie programu, widocznie detektor brzydkich wyrazów zmienił słowo u r u c h a m i a s z na piiiii :)

A feee Marioosh to nie wiedziales ze u r u c h a m i a s z to bardzo brzydki wyraz :-P :-P
ladnie jest startujesz :D :D

p.s.
na podgladzie widzialem juz ze na startujesz detektor sie zgodzil, ciekawe jakie jeszcze inne "brzydkie" wyrazy ma zakodowane :?: :?
  • 0
Pozdrawiam

#6 basiak

basiak

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów

Napisano 26 listopad 2003 - 12:28

Chcesz wiedzieć Rufi :?: :lol:
Nasza forumowa cenzura zastępuje wiele brzydkich słów np.: krucha - kruch a, skrucha skruch a, zawierucha zawier ucha, starucha star ucha, gajowy Marucha Mar ucha. :? :lol: Nie ładniej powiedzieć: wątła, żal, porywisty wiatr, stara baba, czy gajowy Niedźwiedź? ;) :P
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych