Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Serwis Wózków Elektrycznych


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 tetruss

tetruss

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 17 październik 2011 - 12:51

Witam!

Kto zna jakieś serwisy wózków elektrycznych?
Gdzie w ogóle szukać?
  • 0

#2 hcl

hcl

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 01 listopad 2011 - 18:48

Witam!

Kto zna jakieś serwisy wózków elektrycznych?
Gdzie w ogóle szukać?


Ogólnie to jedna wielka porażka jeśli chodzi o tego typu serwis. Jestem na czasie bo zepsuł mi się silnik w sierpniu i zaczęły się "schody". Bez rozpisywania się zbędnego - polecem jako jedyny, sprawdzony, wiarygodny i uczciwy serwis aksona gdzie najlepiej kontaktować się z kierownikiem serwisu Andrzejem Śpiewokiem. Zorientowany w temacie i skłonny do pomocy. Natomiast odradzam ZDECYDOWANIE serwis rehamobilu. Tragiczne nieporozumienie... Moja przygoda z serwisami trwała długo, bo miesiąc miałem zepsuty wózek - w sumie miesiąc nie byłem w pracy i "bujałem" się z naprawą. Zakup nowego silnika rozwiązał sprawę i teraz wszystko działa jak trzeba.
Kończąc - jeśli nie chcesz mieć problemów to tylko serwis aksona i nic więcej.
  • 0

#3 tetruss

tetruss

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 24 listopad 2011 - 20:50

Ogłaszający sie na Allegro pod nikiem XXXX

Nazwa usunięta!

Firma xxxxx prowadzi serwis pogwarancyjny wózków i skuterów z terenu całego kraju:

Wózki elektryczne

- Przegląd i ewentualna naprawa odbywają się sprawnie w serwisie w Zielona Góra. Dokonuje ich fachowy zespół mechaników.
- Serwis dotyczy wózków cenionych marek nie tylko polskich ale i zagranicznych.
- Zapewniamy odbiór sprzętu od Państwa oraz dostarczenie go po dokonanym remoncie.
- Prowadzimy również różnego rodzaju przeróbki ślusarskie i tapicerskie oraz lakiernicze pod zamówienie indywidualne klienta. Służymy doradztwem oraz wymierzaniem z dojazdem do klienta.
- Realizacja dofinansowania na remont wózków – skuterów elektrycznych w ramach programu PEGAZ (PFRON)

Posiadamy duży asortyment akumulatorów , sprzedaż części - szybka wysyłka do klienta

Kolejny raz edytuję Twój post który ewidentnie jest reklamą. Otrzymujesz ostrzeżenie.
Admin

  • 0

#4 Rafalek

Rafalek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1105 postów

Napisano 26 listopad 2011 - 17:50

Znam gościa i osobiście nie oddał bym mu swego pojazdu do naprawy.
  • 0

"Boże, daj mi siłę by zmienić to co mogę zmienić
i odwagę by zaakceptować wszystko, czego nie mogę zmienić,
i mądrość, bym znał różnicę".


#5 Pablopk

Pablopk

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 34 postów

Napisano 14 maj 2012 - 09:17

Ja np. w rehaform kupowałem akumulatory do Tracera. Mimo, że ma ponad 3lata to jeszcze się sprawuje ok. Owszem w pierwszym roku miałem poważne problemy ze sterownikiem i po 2 naprawach musieli go wymienić. Wiem, że w rehaform mają serwis wózków inwalidzkich elektrycznych oraz naprawę wózków manualnych i dostosowanie do indywidualnych potrzeb tel. 48 360 60 90.
  • 0

#6 ewampd

ewampd

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 11 czerwiec 2012 - 14:56

Mój znajomy korzystał z tego serwisu wózków który wymienił Pablopk, z tego co wiem to solidna firma.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych