Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Offtop i wycieczki personalne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#1 rodys

rodys

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 842 postów
  • Skąd:bierze pieniądze na alkohol?

Napisano 14 październik 2011 - 12:42

Chciałbym zaapelować do "starych" użytkowników tego forum - czyli do takich, którzy mają kilkaset postów, bo apel do "nowych" nie ma sensu - o chociażby zgrubne trzymanie się tematu w dyskusji.

W wątkach "z dupy" offtop mnie nie rusza... bywa śmieszny i uatrakcyjnia wątek... Lecz w ciekawych tematach offtop drażni oko - bije po oczach megalomaństwo "offtoperów".

Dziwi mnie, że wieloletni dyskutanci rzucają się na siebie jak młode koguty i zamiast merytorycznie zagaić, to robią w kierunku siebie mniej lub bardziej udolne wycieczki personalne.

Przykład z wątku "radio które łączy ...." Śledzę ten wątek, bo temat jest ciekawy. Na pewnym etapie dyskusja odeszła od tematu i przeszła nt. aborcji, poprosiłem o kontynuację sporów w tej kwestii w osobnym wątku. O dziwo dało to efekt - powstał nowy wątek, a posty w wątku "radio które łączy..." były znowu na temat. Jednak nie na długo. Po lekturze ostatnich stron wspomnianego wątku (str nr 8, 9, 10) można zauważyć:
  • Offtop i wycieczki personalne są nieśmiertelne
  • Wszyscy deklarują, że kończą offtop

Kilka przykładów deklaracji (podałem też do kogo adresowanych):
Do Uli:

[...] od teraz ZAPRZESTAJĘ jakiejkolwiek wymiany opinii z twoją osobą, jak również zobowiązuję się nie uczestniczyć w dyskusjach z tobą. [...]

Do obozu "religiosceptyków":

[...]I na tym kończę dyskusję.[...]

Wiadomo do kogo :):

[...] Ulą nie mam już przyjemności dyskutować, odmówiłem sobie tej przyjemności, moja strata. Nie będę też rozwijał wątku w tym temacie, bo to bezcelowe.[...]

Do Uli:

[...]I nie mam przyjemności rozmawiać z Tobą w żadnym przypadku. [...]

Do Uli:

[...] I tyle w mojej rozmowie z twoją osobą!

Do Uli (tak trochę przewrotnie :)):

[...] Dziekuje, wszystko w tym temacie. [...]

Wiadomo do kogo :):

Lilith z Tobą akurat z zasady nie dyskutuję na tym forum.. [...]


Napiszę tak, trzymam wszystkich autorów powyższych deklaracji za słowo. Cieszę się, że deklaracje dotyczą wszystkich wątków (nie tylko tego jednego). Życzę dużego samozaparcia w dotrzymaniu słowa :)
  • 0

KNP


#2 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 14 październik 2011 - 12:58

no masz poczucie humoru Rodys...:D rozbawiłeś mnie tu kolejny raz..
  • 0

#3 JacentyK

JacentyK

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 315 postów

Napisano 15 październik 2011 - 13:40

I Uli ni ma - ocenzurowana :|
  • 0
Jacek Kruszniewski ( JacentyK vel stary_smok :) )

"Serce rozważne szuka mądrości, usta niemądrych sycą się głupotą."
(Prz 15:14)

#4 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 15 październik 2011 - 14:17

JacentyK :D Czystki na forum :D
  • 0

#5 JacentyK

JacentyK

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 315 postów

Napisano 15 październik 2011 - 14:24

Chyba tak :(

Miejcie się na baczności przed ludźmi! Będą was wydawać sądom i w swych synagogach będą was biczować.

(Mt 10:17 BT)


  • 0
Jacek Kruszniewski ( JacentyK vel stary_smok :) )

"Serce rozważne szuka mądrości, usta niemądrych sycą się głupotą."
(Prz 15:14)

#6 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 15 październik 2011 - 14:44

I nadszedł kres "elity" :D
  • 0

#7 JacentyK

JacentyK

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 315 postów

Napisano 15 październik 2011 - 14:47

no cóż - niekiedy tak bywa jak władza ma inne poglądy, a ja znowu w mniejszości i opozycji :)
  • 0
Jacek Kruszniewski ( JacentyK vel stary_smok :) )

"Serce rozważne szuka mądrości, usta niemądrych sycą się głupotą."
(Prz 15:14)

#8 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 15 październik 2011 - 14:53

Cóż,w rozmowach o aborcji wymagany jest jedynie słuszny pogląd :D Ula odczuła na własnej skórze jak kończy ten co ośmiela się mieć inne zdanie.Wszędzie dostępne filmiki i zdjęcia pokazywane może nawet w szkołach tutaj są traktowane jako coś drastycznego :)
  • 0

#9 JacentyK

JacentyK

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 315 postów

Napisano 15 październik 2011 - 15:08

Bo wiesz tu bożyszczem jest lider pewnej grupy rockowej co aby rozgrzać publiczność (kiepski występ musiał być) musiał rozpalić ognisko, a że miał pod ręką pewną książkę to ją spalił, potem tłumaczył się że to ekspresja artystyczna.

A my podnieśliśmy biedne głowy to je pałką :)
  • 0
Jacek Kruszniewski ( JacentyK vel stary_smok :) )

"Serce rozważne szuka mądrości, usta niemądrych sycą się głupotą."
(Prz 15:14)

#10 Gość_bea69_*

Gość_bea69_*
  • Gość

Napisano 15 październik 2011 - 15:10

Ja ostatnio mało jestem na czacie iponu, bo większość facetów uważa ze jak kobieta jest na czacie to z wiadomych powodów. Z tego tez powodu zmieniłam nick i nie gadam na privie. Nie rozumie jednego usuwa się Ule z iponu za link o aborcji ( każdy ma prawo do własnego zdania, Ula też no chyba ze jest ubezwłasnowolniona ). A dla czego nie usuwa się facetów którzy piszą ile bierzesz za noc. Co jest gorsze poglądy Uli czy traktowanie kobiety jak nierządnicy. Czat to miejsce dobrej zabawy, gdzie powinno zapomnieć się o problemach dnia codziennego. Ale też miejscem do dyskusji na ważne tematy, ja jestem kobieta i Uli zdanie na temat aborcji mnie nie uraziło. To są jej poglądy, a ja mogę się z nimi zgodzić lub nie. Ale od razu usuwać, to już początek dyktatury
  • 0

#11 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 15 październik 2011 - 15:12

Drugim bożyszczem jest pewien zacny pan polityk który zawrotną kariere zrobił dzięki gumowym genitaliom co jest przejawem wielkiej inteligencji i odwagi ;)
  • 0

#12 JacentyK

JacentyK

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 315 postów

Napisano 15 październik 2011 - 15:17

I bożyszcze dostało aż 10% głosów :(
Widać że ten przedmiot to teraz atrybut nowoczesności :D
  • 0
Jacek Kruszniewski ( JacentyK vel stary_smok :) )

"Serce rozważne szuka mądrości, usta niemądrych sycą się głupotą."
(Prz 15:14)

#13 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 15 październik 2011 - 15:21

pomyśl co by było jak by taki rządził iponem :D
  • 0

#14 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 15 październik 2011 - 15:43

Po 1 Ula nie dostala ostrzezenia za poglady a za lamanie regulaminu. Regulamin jest ustalony, marder skopiowal punkt, ktory zlamala zaznaczajac nawet dokladnie, ktora to czesc owego punktu. Po 2 zlamala kolejny punk regulaminu sprzeczajac sie z adminem ten punkt tez marder przytoczyl. Tych punktow nikt nie wzial sobie z przyslowiowej doopy, one byly od dawna jeszcze zanim Ula sie na tym portalu pojawila, a ze nie zapoznala sie z regulaminem zatwierdzajac slepo ze sie zapoznala to jej bol i problem. Po 3 nie ma tu zadnych bozyszcz pod postacia Nergala Palikota itp. Zdjecia byly brutalne i obrzydliwe. Taka sama reakcja by byla gdyby ktos inny takowe zamiescil badz inne np. z obdzierania ze skory zwierzat przeznaczonych na futra.
  • 0

#15 JacentyK

JacentyK

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 315 postów

Napisano 15 październik 2011 - 15:50

Po 1 Ula nie dostala ostrzezenia za poglady a za lamanie regulaminu. Regulamin jest ustalony, marder skopiowal punkt, ktory zlamala zaznaczajac nawet dokladnie, ktora to czesc owego punktu. Po 2 zlamala kolejny punk regulaminu sprzeczajac sie z adminem ten punkt tez marder przytoczyl. Tych punktow nikt nie wzial sobie z przyslowiowej doopy, one byly od dawna jeszcze zanim Ula sie na tym portalu pojawila, a ze nie zapoznala sie z regulaminem zatwierdzajac slepo ze sie zapoznala to jej bol i problem. Po 3 nie ma tu zadnych bozyszcz pod postacia Nergala Palikota itp. Zdjecia byly brutalne i obrzydliwe. Taka sama reakcja by byla gdyby ktos inny takowe zamiescil badz inne np. z obdzierania ze skory zwierzat przeznaczonych na futra.


Wam to pasuje - argumentem jest pałka admina :D
A link drastyczny? - wiesz jak krzyslbl pisał - są wszędzie dostępne i ciekawe że zareagował po miesięcy,jak ktoś mu niechybnie doniósł.

Czuję powiew starego gdzie w pismach katolickich, tam gdzie "władza" wycinała drukowano podstawę prawną - co najciekawsze - to też wcieli wyciąć :D
  • 0
Jacek Kruszniewski ( JacentyK vel stary_smok :) )

"Serce rozważne szuka mądrości, usta niemądrych sycą się głupotą."
(Prz 15:14)

#16 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 15 październik 2011 - 15:54

JAcku uwazasz, ze nikt tu nie ma wazniejszych zajec niz donoszenie na Ulenke? Nie jestesmy dziecmi. Marder zauwazyl to dopiero, bo tez ma swoje zycie prywatne oraz prace wiec nie przesiaduje calymi dniami i nocami na iponie i nie przeglada postow. Robi to wtedy kiedy moze wiec nie robcie scen i zamieszania.
  • 0

#17 JacentyK

JacentyK

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 315 postów

Napisano 15 październik 2011 - 16:01

Jest to cenzura i tyle - przykro - ale ja to tak zwę i zastanawiam się, czy jest sens na iponie podejmować kontrowersyjne dyskusje.

Czy tacy jak ja, krzyslbl czy Ula40 i inni, którzy się boją mają tu miejsce.
  • 0
Jacek Kruszniewski ( JacentyK vel stary_smok :) )

"Serce rozważne szuka mądrości, usta niemądrych sycą się głupotą."
(Prz 15:14)

#18 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 15 październik 2011 - 16:19

Zajrzałem na jedną z chyba oficjalnych stron prolife.Nie wyskoczyło mi ostrzeżenie że strona tylko dla osób pełnoletnich.Dostępna jest nawet dla przedszkolaków.Są tam te tzw drastyczne zdjęcia.Nie burzyła się jednak żadna instytucja od etyki mediów skoro dalej są te plakaty. Ciekawe czy ci którzy popierają aborcję twierdząc że dziecko to nie człowiek teraz będą wyrażać swoje oburzenie "drastycznością" z jaką traktuje się to coś,tą kupę tkanek,dziwne. Popierają ten proceder a głupie zdjęcia tak ich oburzają,chciałbym się dowiedzieć co tacy ludzie myślą o wyrzuceniu Uli40.Same chętnie zabiły by dziecko a zdjęcia nawet ich oburzają.
  • 0

#19 JacentyK

JacentyK

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 315 postów

Napisano 15 październik 2011 - 16:34

Wiesz i to się nazywa nadinterpretacja :(
  • 0
Jacek Kruszniewski ( JacentyK vel stary_smok :) )

"Serce rozważne szuka mądrości, usta niemądrych sycą się głupotą."
(Prz 15:14)

#20 lena_

lena_

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 99 postów

Napisano 15 październik 2011 - 17:09

Ciekawe czy ci którzy popierają aborcję twierdząc że dziecko to nie człowiek teraz będą wyrażać swoje oburzenie "drastycznością" z jaką traktuje się to coś,tą kupę tkanek,dziwne. Popierają ten proceder a głupie zdjęcia tak ich oburzają,chciałbym się dowiedzieć co tacy ludzie myślą o wyrzuceniu Uli40.Same chętnie zabiły by dziecko a zdjęcia nawet ich oburzają.


Zdjęcia mnie nie oburzały jednak większość tam umieszczonych stanowiło zwykłą propagandę , niewiele miało to wspólnego z rzeczywistością (to tak na marginesie).
Przyznam, że jestem zaskoczona , myślałam, że Ula sama się uniosła i skasowała konto. Również traktuje to jako nadmierną cenzurę. W końcu po to są fora aby odbywały się na nich dyskusje i Ula moim zdaniem w tych ramach się utrzymywała.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych