Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

brak konfiguracji pomiędzy avastem a klientem pocztowym


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 andrzej1

andrzej1

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 373 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisano 09 październik 2011 - 09:43

Witam,

Miałem teraz problem z systemem operacyjnym, dlatego postanowiłem go przeinstalować, ale zauważyłem, że mam brak konfiguracji pomiędzy Avastem Internet Security, a Microsoft Outlook 2010.
Jeszce nie tak dawno, a mianowicie przed formatowaniem dysku miałem wszystko ok, czyli wszystko dobrze mi się zgadzało, nagle teraz po nowej instalacji systemu, nie mogę dobrze skonfigurować.
Dla informacji nadmieniam, ze głównym oknie programu pocztowego, czyli Outlooku miałem do tej pory filtr antyspam, czarne i białe listy, miałem osobny folder skonfigurowany, a teraz go nie mam. Nie wiem czego to jest sprawa, czy, tego typu, ze może inna wersja tego oprogramowania mam, czy co innego. Bardzo bym prosił o pomoc, bo widzę, ze coś jest nie tak jak trzeba

Please help me
  • 0

#2 Gość_kuba_*

Gość_kuba_*
  • Gość

Napisano 09 październik 2011 - 19:14

A w jakiej kolejności instalowałeś oprogramowanie?
  • 0

#3 andrzej1

andrzej1

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 373 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisano 09 październik 2011 - 19:19

Najpierw jak zwykle Avasta, a potem Office 2010. Tak mnie kiedyś uczono, że w pierwszej kolejności zawsze idzie antywirus.
teraz też tym razem tak mi wyszlo, ale brakuje konfiguracji, czyli dodatków. Nawet nie ma tego w opcjach. Nie wiem nawet czy program Outlook go widzi, bo zawsze go widzial
  • 0

#4 Hoffmanek

Hoffmanek

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 58 postów

Napisano 12 październik 2011 - 15:57

Najpierw instaluje się Office a później avasta.
Tylko Outlook dostępny jest w droższych wersjach office.
Na takiego offica ciebie stać, a używasz avasta?
  • 0

#5 andrzej1

andrzej1

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 373 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisano 12 październik 2011 - 16:27

Jak wspomniałem używam Avasta Internet Security wersja 6.0 Do tej pory miałem wszystko nie moglem narzekać. A jak teraz mogę odwrócić, aby było po kolej, bo może to faktycznie jest istotne, warto próbować, tylko jak to odwrócić?
  • 0

#6 Gość_kuba_*

Gość_kuba_*
  • Gość

Napisano 12 październik 2011 - 20:11

Najlepiej odinstalować i zainstalować na nowo. Oprócz tego, jest taki mechanizm jak przywracanie systemu. W momencie instalowania jakiegokolwiek programu tworzony jest taki punkt przywracania, na wypadek gdyby po instalacji system działał nieprawidłowo. A jak będziesz już instalował programy (avast i Office), to wybierz instalację niestandardową i popatrz czy tam będą odpowiednie komponenty.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych