Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Pan pozna Panią i wicewersa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sylw

Sylw

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 145 postów

Napisano 31 sierpień 2011 - 19:12

W forum IPON w pod-forum Życie towarzyskie i kulturalne mogłyby powstać działy Pan pozna Panią i Pani pozna Pana gdzie IPONkowie umieszczaliby info czy ktoś kogoś szuka, itp.


[edit]
Proszę IPONkowie komentujcie to postami pod abym poznał opinie.
p.s.
nie ma ankiety w tym pod-forum :\
  • 0
Pesymista widzi ciemny tunel. Optymista widzi światełko w tunelu. Realista widzi światło pociągu. Maszynista widzi trzech debili na torach.

#2 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 31 sierpień 2011 - 19:33

Ale przeciez od tego sa randki?
  • 0

#3 Sylw

Sylw

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 145 postów

Napisano 31 sierpień 2011 - 19:41

Ale przeciez od tego sa randki?


Ale na randce musisz być ciągle On-Line a nie którzy nie mają czasu na to, etc. A post napiszesz, podasz numer telefonu, itp. i może leżeć wieczność :)
  • 0
Pesymista widzi ciemny tunel. Optymista widzi światełko w tunelu. Realista widzi światło pociągu. Maszynista widzi trzech debili na torach.

#4 Gość_Tommy_*

Gość_Tommy_*
  • Gość

Napisano 31 sierpień 2011 - 19:52

Ale na randce musisz być ciągle On-Line a nie którzy nie mają czasu na to, etc.


Eee. Sylw wcale nie trzeba być cały czas On-Line. Piszesz do kogoś wiadomości i ta osoba odczytuje jesli jest On-Line
  • 0

#5 Sylw

Sylw

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 145 postów

Napisano 31 sierpień 2011 - 19:58



Ale na randce musisz być ciągle On-Line a nie którzy nie mają czasu na to, etc.


Eee. Sylw wcale nie trzeba być cały czas On-Line. Piszesz do kogoś wiadomości i ta osoba odczytuje jesli jest On-Line


Chodziło mi bardziej o to że nie musisz szukać

- piszesz post, podajesz wymagania, co oferujesz, kontakt, itp.
- odpisuje Ci w PW czy kontaktuje się tak jak opisałeś w poście.
  • 0
Pesymista widzi ciemny tunel. Optymista widzi światełko w tunelu. Realista widzi światło pociągu. Maszynista widzi trzech debili na torach.

#6 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3594 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 31 sierpień 2011 - 20:42

Chodziło mi bardziej o to że nie musisz szukać

Do czasu aż tego typu postów nie byłoby kilkuset... Wtedy będziesz musiał szukać.
Wg. mnie to bez sensu. Byłoby to dublowanie randek.
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#7 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 31 sierpień 2011 - 21:36

No musisz byc online ale zeby przeczytac posty tez musisz byc online albo zeby odczytac wiadomoci na pw....... dziwny pomysl.
  • 0

#8 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 31 sierpień 2011 - 21:49

Gdzieś ktoś pisał że w randkach jest mało opcji do zaznaczenia swojej choroby,a ktoś odpisał że zawsze można to wpisać w rubryce,o sobie. Sylw,te randki nie są złe,wymagania,preferencje da sie wpisać w randkach i PW też jest. Po co na forum dział matrymonialny kiedy tam można dać fotki,jest czat,jest pw,wszystko jest....
  • 0

#9 Sylw

Sylw

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 145 postów

Napisano 31 sierpień 2011 - 22:07

jutro odpisze, teraz mam gościa 
Po kolei, cytując Was:

Chodziło mi bardziej o to że nie musisz szukać

Do czasu aż tego typu postów nie byłoby kilkuset... Wtedy będziesz musiał szukać.
Wg. mnie to bez sensu. Byłoby to dublowanie randek.


To niech tylko osoba szukająca zakłada temat.

No musisz byc online ale zeby przeczytac posty tez musisz byc online albo zeby odczytac wiadomoci na pw....... dziwny pomysl.


Tak ale już wspominałem o czasie, łatwiej będzie komuś za-subskrybować wątek/czy wejść na forum i zobaczyć że są nowe posty Dołączona grafika

Gdzieś ktoś pisał że w randkach jest mało opcji do zaznaczenia swojej choroby,a ktoś odpisał że zawsze można to wpisać w rubryce,o sobie. Sylw,te randki nie są złe,wymagania,preferencje da sie wpisać w randkach i PW też jest. Po co na forum dział matrymonialny kiedy tam można dać fotki,jest czat,jest pw,wszystko jest....


jw.
  • 0
Pesymista widzi ciemny tunel. Optymista widzi światełko w tunelu. Realista widzi światło pociągu. Maszynista widzi trzech debili na torach.

#10 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3594 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 01 wrzesień 2011 - 18:53

Nie przekonałeś mnie. To co proponujesz, byłoby jedynie bezsensownym dublowaniem randek, wprowadzającym dodatkowo chaos - niektórzy byliby na randkach, inni usiłowaliby szukać kogoś tu, na forum. Twoja propozycja zamiast pomóc w znalezieniu kogoś, jedynie by to utrudniła. Do poszukiwań drugiej połówki służą randki. I niech tak zostanie.
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych