Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Przydał by się nowy dział


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Maskotus

Maskotus

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 562 postów

Napisano 28 sierpień 2011 - 23:21

Co myślicie o tym aby powstał dział o sprzęcie ortopedycznym/rehabilitacyjnym. Widzę, że teraz tematy o wózkach aktywnych lecą do paraplegii, tak jakby tylko tetra i para jeździli na takich wózkach. Akurat chciałem pogadać o wózkach elektrycznych i kompletnie nie wiem gdzie założyć taki wątek. :gaah:
  • 0

#2 kaska_zaborze

kaska_zaborze

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Skąd:z wnętrza.

Napisano 29 sierpień 2011 - 10:42

Maskot mam takie same myśli ostatnio. Tez chciałam założyć wątek i tez o elektrykach bo z tyłu głowy mam myśl o kupnie a jestem laikiem w temacie wózków elektrycznych. Temat dała bym w tetraplegii tylko jak sam zauważyłeś rdzeń a elektryk to nie to samo. Kiedyś nawet zaczęłam podobny wątek i dałam go w Wolnej Dyskusji nie dotyczył co prawda elektryków ale ogólnie wózka i taki dział również można by poszerzyć o kule,chodziki itp.Pomysł popieram.
  • 0
Wciąż ma się mało lat a już się tyle przeżyło.Powoli dogasa blask tych co już nie wrócą dni.
Piotr Bukartyk.

#3 lord wodzu

lord wodzu

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 169 postów

Napisano 29 sierpień 2011 - 11:06

Sądzę , że to dobry pomysł . Ludzie będą np pisać opinie na temat wózku i gdzie co można kupić itp .
  • 0
A SŁOWO STAŁO SIĘ CZYNEM!

#4 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6295 postów
  • Skąd:home

Napisano 29 sierpień 2011 - 11:25

Jestem kolejną osobą na tak, gdyż byłby wreszcie z tym porządek. Wszystkim użytkownikom przyniosłoby to korzyść w postaci zamieszczania postów o tej tematyce we właściwym dziale. Pozdrawiam.
  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#5 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3586 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 29 sierpień 2011 - 17:24

Dział został założony.
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#6 Maskotus

Maskotus

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 562 postów

Napisano 29 sierpień 2011 - 20:00

Dział został założony.


Dzięki ziomuś
Dołączona grafika
  • 0

#7 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3586 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 29 sierpień 2011 - 22:43

:coffee: :D
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#8 piccola

piccola

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 12 marzec 2013 - 21:18

Mam propozycję stworzenia nowego działu (np. na forum), coś w rodzaju "Grafika Iponu", gdzie IPON-ki, którzy lubią bawić się grafiką, mogliby dzielić się z innymi swoimi projektami graficznymi - oczywiście nie wszystkimi, mam tu na myśli np. grafikami, layoutami, tapetami, coś w pigułce dot. portalu Ipon. Co Wy na to? Jak pomysł wypali, to z góry zaznaczam swoją aktywność w takim dziale. Pozdrawiam.


Użytkownik mrowciaa edytował ten post 12 marzec 2013 - 21:19

  • 0
"Miłość to pomieszanie podziwu, szacunku i namiętności. Jeśli żywe jest choć jedno z tych uczuć, to nie ma o co robić szumu. Jeśli dwa, to nie jest to mistrzostwo świata, ale blisko. Jeśli wszystkie trzy, to śmierć jest już niepotrzebna - trafiłaś do nieba za życia." William Wharton

#9 amber47

amber47

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów
  • Skąd:Przemyśl

Napisano 12 marzec 2013 - 22:33

Mam propozycję stworzenia nowego działu (np. na forum), coś w rodzaju "Grafika Iponu", gdzie IPON-ki, którzy lubią bawić się grafiką, mogliby dzielić się z innymi swoimi projektami graficznymi - oczywiście nie wszystkimi, mam tu na myśli np. grafikami, layoutami, tapetami, coś w pigułce dot. portalu Ipon. Co Wy na to? Jak pomysł wypali, to z góry zaznaczam swoją aktywność w takim dziale. Pozdrawiam.

dobry pomysl Magdo


  • 0

#10 Gość_kuba_*

Gość_kuba_*
  • Gość

Napisano 13 marzec 2013 - 13:01

Nie mówię nie, na coś takiego, jednak taki wątek z grafikami (wzorem tematu fotografia) można spokojnie założyć w dziale Zainteresowania.


  • 0

#11 piccola

piccola

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 13 marzec 2013 - 20:57

Zakładamy? :cool: W sumie szukałam na forum, ale nie ma chyba podobnego wątku... choć pokroić się za to nie dam :P


  • 0
"Miłość to pomieszanie podziwu, szacunku i namiętności. Jeśli żywe jest choć jedno z tych uczuć, to nie ma o co robić szumu. Jeśli dwa, to nie jest to mistrzostwo świata, ale blisko. Jeśli wszystkie trzy, to śmierć jest już niepotrzebna - trafiłaś do nieba za życia." William Wharton

#12 Gość_kuba_*

Gość_kuba_*
  • Gość

Napisano 13 marzec 2013 - 21:24

Wątku z grafiką nie ma, jest wątek z fotografią...


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych