Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

samocena osób niepełnosprawnych ruchowo oraz fukcjonowanie w społeczeństwie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 GOSIACZEK87

GOSIACZEK87

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 22 lipiec 2011 - 00:01

Błagam o pomoc Samoocena i funkcjonowanie w społeczeństwie osób niepełnosprawnych ruchowo . http://www.ankietka.pl/ankieta/67931/inwentarz-samowiedzy-spolecznej-uzytecznej.html prosze o pomoc 
[/quote]
[/quote]

Witam, mam prośbę do państwa o wypełnienie kwestionariuszy. Jestem studentką piątego roku psychologii piszę prace mgr na temat samooceny i funkcjonowaniu w spoleczenstwie osób niepełnosprawnych. Kwestionariusze sa dość długie ale szybo sie je wypełnia :) Próbowałam w wielu ośrodkach, domach opieki, szkołach niestety z każdego miejsca odsyłają mnie do koljnego wiec jedynym rozwiązaniem jest zamieszczenie kwestionariuszy w internecie . Bardzo prosiłabym o pomoc
  • 0

#2 Paulla

Paulla

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 897 postów
  • Skąd:Gniezno

Napisano 22 lipiec 2011 - 10:14

Błagam o pomoc Samoocena i funkcjonowanie w społeczeństwie osób niepełnosprawnych ruchowo .

Błagam o zdrowy rozsądek! Nie powielamy tematów. Aj podobno psycholog to osoba kompetentna aż strach pomyśleć jak niektórzy wykorzystują "kompetencje i umiejętność logicznego myślenia".
  • 0
"Wszystkie niejasne pojęcia muszą upaść nim uczeń może nazwać siebie mistrzem..." Bruce Lee
"Trzeba mieć niemało odwagi, aby się ukazać takim jakim się jest naprawdę." Søren Aabye Kierkegaard

#3 GOSIACZEK87

GOSIACZEK87

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 22 lipiec 2011 - 13:27

Rozumiem, że może być to irytujące, że tematy się powtarzają ale po pierwsze nie mam wglądu w wyniki kwestionariuszy innych osób oraz moje kwestionariusze różnią się od ankiet innych osób które poruszyły ten temat. Do wypełnienia Kwestionariusza nikogo nie zmuszam poprosiłam tylko o pomoc. Pozdrawiam 
http://www.ankietka....nw...cznej.html
  • 0

#4 Paulla

Paulla

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 897 postów
  • Skąd:Gniezno

Napisano 22 lipiec 2011 - 14:09

Nie mam na myśli ankiet innych osób, ale napisałaś 2 razy tego samego posta. W dodatku się powtarzasz. Nawet w tej wiadomości. Nie trzeba super wglądu na forum, wystarczy czytać regulamin i używać wyszukiwarki.
Post piszesz raz i czekasz bez "błagalnych wieści" aż ktoś odpowie.
  • 0
"Wszystkie niejasne pojęcia muszą upaść nim uczeń może nazwać siebie mistrzem..." Bruce Lee
"Trzeba mieć niemało odwagi, aby się ukazać takim jakim się jest naprawdę." Søren Aabye Kierkegaard

#5 GOSIACZEK87

GOSIACZEK87

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 22 lipiec 2011 - 14:50

Pomylić się każdy może i nie rozumiem czemu Cię to tak denerwuje? Nie pisałam tego żeby kogoś denerwować tylko potrzebuje pomocy nikt Cię do niej nie zmusza więc po co jakieś dziwne uwagi?? Nie chcesz wypełnić kwestionariusza to tego nie rób na szczęście są osoby którym to nie przeszkadza ze ktoś się pomylił i wypełniły kwestionariusz. I nie trzeba od razu atakować.
Pozdrawiam
  • 0

#6 Paulla

Paulla

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 897 postów
  • Skąd:Gniezno

Napisano 22 lipiec 2011 - 14:53

Ale ja Cię nie atakuje tylko takie są fakty. Lubię pseudo-psychologom bić pianę :) :lol:
  • 0
"Wszystkie niejasne pojęcia muszą upaść nim uczeń może nazwać siebie mistrzem..." Bruce Lee
"Trzeba mieć niemało odwagi, aby się ukazać takim jakim się jest naprawdę." Søren Aabye Kierkegaard

#7 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1461 postów

Napisano 22 lipiec 2011 - 15:00

Chciałam wypełnić, bo temat ciekawy, lecz nie widać na ekranie części tabelki (prawa strona). Pewnie to jakiś błąd techniczny...
  • 0

#8 GOSIACZEK87

GOSIACZEK87

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 22 lipiec 2011 - 15:04

Chyba strasznie Ci się nudzi i nie oceniaj kogoś kogo nie znasz .
Życzę miłego dnia.
  • 0

#9 GOSIACZEK87

GOSIACZEK87

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 22 lipiec 2011 - 15:11

Na końcu tabelki jest możliwość przesunięcia jej w prawą stronę ( trzeba zaznaczyć myszką i powinno się przesunąć) z góry dziękuję za pomoc
  • 0

#10 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6295 postów
  • Skąd:home

Napisano 22 lipiec 2011 - 16:20

Wypełnione :) Pozdrawia :)
  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#11 GOSIACZEK87

GOSIACZEK87

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 22 lipiec 2011 - 17:18

Bardzo dziękuję za pomoc:)
  • 0

#12 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1461 postów

Napisano 22 lipiec 2011 - 17:36

Wypełniona
  • 0

#13 ula820

ula820

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 321 postów

Napisano 22 lipiec 2011 - 17:55

Gosiaczku, psychologiem tak naprawdę to chyba nigdy nie zostaniesz z takim nastawieniem i podejściem do ludzi. Owszem, będziesz miała dyplom, ale tylko na papierze, pozdrawiam.
  • 0

#14 GOSIACZEK87

GOSIACZEK87

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 27 lipiec 2011 - 09:53

Witam,
Chciałabym poprosić jeszcze raz o pomoc ponieważ brakuje mi jeszcze paru wypełnionych kwestionariuszy.
Z góry dziękuję .
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych