Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Obuwie firmy Piedro


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Bear

Bear

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 176 postów

Napisano 18 lipiec 2011 - 20:49

Witam serdecznie

Bardzo długo nic nie pisałem, ba nawet nie pokazywałem się na portalu. Przepraszam:heart:

Jestem 16 lat po udarze mózgu z lewostronnym porażeniem, przykurcz spastyczny pozostał na lewej dłoni i stopie (konkretniej palce), poza tym lewa stopa jest końsko-szpotawa. Miałem palce młotkowate, ale miałem je usztywniane i teraz jest całkiem klawo :)
Obecnie moim największym problemem jest supinacja stopy, postępująca. Nie mogę już postawić stopy na płasko, chodzę na jej zewnętrznej krawędzi, co sprawia mi wielki ból. W ramach oszczędzenia żołądka odstawiłem Rantudil Forte, ale chyba długo tak nie pociągnę. Niedawno znów byłem w szpitalu w Otwocku, w celu wykonania artrodezy stawu skokowego, jednak profesor orzekł, że jeszcze za wcześnie na to i zalecił możliwie najwygodniejsze buty komercyjne i rehabilitację. Butki kupiłem, na rehabilitację idę w piątek. Pomyślałem jednak, że jeszcze przydałyby mi się wygodne buty do chodzenia w pracy. W necie znalazłem informacje nt. obuwia firmy Piedro, oferują między innymi obuwie na stopy o różnym zniekształceniu, jest nawet jeden model w formie sandała, który najbardziej by mi odpowiadał.

Przechodzę do meritum

Chciałbym Was kochani zapytać czy mieliście już styczność z obuwiem firmy Piedro i jeśli tak to jakie są Wasze opinie?
A jeśli nie Piedro to co jeszcze ewentualnie?
Za wszystkie odpowiedzi z góry serdecznie dziękuję
  • 0
"W rzeczywistości problem nie polega już na tym, by się dowiedzieć, czy Aniołowie istnieją, lecz raczej na tym, czy archanioł Gabriel jest lepszym trębaczem od Milesa Davisa"

Pierre Jovanovich


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych