Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Szkoła Policealna Studium Informatyczne CKR Konstancin Jeziorna


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 malwisia12345

malwisia12345

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 01 czerwiec 2011 - 08:06

Jeśli jesteś osobą niepełnosprawną i nie masz pomysłu na siebie lub chcesz się dalej edukować lecz Twój obecny stan zdrowia na to nie pozwala To jest szkoła właśnie dla Ciebie;)


CKR (Centrum Kompleksowej Rehabilitacji) w Konstancinie Jeziornie ogłasza nabór uczniów na kierunek informatyczny. Jest to szkoła internat, która jest w pełni przystosowana dla osób niepełnosprawnych. Osoby w wieku 18-23, potrzebna ukończona szkoła średnia, nie konieczna jest matura. Dodam jeszcze iż szkoła zapewnia rehabilitacje szkolną a na dodatek, że ma podpisaną umowę z NFZ również daje nam rehabilitację NFZ-etowską. CKR -
ośrodek medyczny specjalizujący się w leczeniu schorzeń narządu ruchu i rehabilitacji osób niepełnosprawnych. Jeżeli są osoby zainteresowane to poniżej umieszczę link gdzie znajdziecie dokładne informacje na ten temat. Jeśli będziecie mieć jakieś pytania do mnie dotyczące szkoły piszcie i dzwońcie: e-mail: malwisia9006@gmail.com tel. 516 263 839 oto link: http://www.ckir.pl/node/35;)
  • 0

#2 marcini

marcini

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 lipiec 2011 - 11:25

Witam
Otrzymałem z pracy kupon dzięki któremu mogę za darmo odbyć kurs języka angielskiego w szkole gowork. czy ktoś korzystał wcześniej z tego kursu, lub ma jakieś doświadczenie z tą szkołą. Proszę o opinie.
  • 0

#3 malwisia12345

malwisia12345

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 21 lipiec 2011 - 11:58

ale czemu dodales komentarz do mojego watku tutaj jest ogloszenie szkoly a nie pytania nie zwiazane z ta szkola! Nic mi o tym nie wiadomo nie znam takiej szkoly.
  • 0

#4 ikmieciak

ikmieciak

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 26 kwiecień 2012 - 10:25

Jesteśmy w trakcie zbierania wszystkich dokumentów potrzebnych do tej szkoły. Byłam tam z synem, szkoła i internat na tym samym pietrze , rehabilitacja w tym samym budynku, wszystko bezpłatne. Jedyny koszt to wyżywienie. Atmosfera bardzo rodzinna, indywidualne podejście do każdego podopiecznego. Syn mój zdecydował ,że to placówka dla niego :)

Ośrodek przystosowany dla wszystkich osób niepełnosprawnych ruchowo.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych