Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A

Jak minął dzień?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Pudlarz_*

Gość_Pudlarz_*
  • Gość

Napisano 17 maj 2011 - 21:54

Rano wizyta u diabetolożki, w południe otwarcie sezonu czyli piwko, frytki i papieros (w knajpie - to istotne - sceneria, zapach... no i dojazd bez barier).
.
[img][IMG]http://images41.fotosik.pl/864/0356b69d4c972d57.jpg[/IMG][/img]
.
Drobne przyjemnostki są bardzo ważne, bo pod ręką.
Po południu kawa i drzemka a wieczorem "Niagara" z MM.
To był dobry dzień - żyć nie umierać...
  • 0

#2 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 17 maj 2011 - 22:30

Tak jest,w knajpie:D Obok mojego okulisty jest knajpa,zawsze po badaniach i kropelkach mało widzę i wbijam do baru i piwko,potem jeszcze jedno.Powoli odzyskuje wzrok i idę na busy i nie boję się że wpadnę pod samochód na przejsciu.Często umawiam się na popołudnie czyli wracam po zmroku,wszystko wiruje po tych kroplach,plus piwo,potem podróż,brak zdolności oceniania odległości,to jest najciekawsze,dlatego pokutuję w barze zanim wyjdę na ulicę po zmroku.Frytek nie lubię,tylko domowe i mojej własnej produkcji
  • 0

#3 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 20 maj 2011 - 22:17

o fantastycznie dzis.. bo mialam okazje stanac za sterami statku.. i plynac do portu...:) ciagle jestem pod wrazeniem :) ;)
  • 0

#4 Gość_Pudlarz_*

Gość_Pudlarz_*
  • Gość

Napisano 09 lipiec 2011 - 07:35

Wczoraj - piątek - to był dobry dzień, zwłaszcza pod względem kulinarnym. Ziemniaki (młode, ma się rozumieć) z cebulką, kalafior i kwaśne mleko - to małe piwo, ale BÓB... - to bylo danie główne, na deser.
  • 0

#5 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 09 lipiec 2011 - 11:53

Moje ulubione danie,bo smaczne i proste,co jest najwazniejsze.Młode ziemniaki,cebulka podsmażona i śmietana.Jak ja to lubie :) Albo jajka smażone z cebulą i pomidorami,pychota
  • 0

#6 Valeska

Valeska

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 376 postów

Napisano 09 lipiec 2011 - 12:00

To nie jesteś zbyt wybredny w kwestii menu. Ja też czasami tak jem jak jestem na wiosce lub na działce, a i w domu też nie raz z braku laku coś takiego się usmaży.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych