Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Sierpniowy zlot IPON


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
123 odpowiedzi w tym temacie

#101 Gość_Tommy_*

Gość_Tommy_*
  • Gość

Napisano 21 sierpień 2011 - 15:54

Ale nie wszystkich spotkałem co chciałem, szkoda.


Sylw, jak siedziałeś tylko w jednym miejscu to się nie dziwię.

Kochani, było zajebiście po prostu zajebiście :D Pozdrawiam zlotowiczów i do następnego zlotu :)
  • 0

#102 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 21 sierpień 2011 - 16:12

Sylw jeszcze nikt tyle w jeden dzień ludzi na Woodstock nie zaprosił co Ty w piątek hehe
A w ogóle Kałboju jak wróciłeś do domu słyszałem, że ciężko było z taksówką:D
Teraz do konkretów dziękuje wszystkim za miłe towarzystwo a szczególnie ekipie z domku numer 13 oraz tym co towarzyszyli mi przy ognisku po mojej lewicy i prawicy:)
Tifani to jak z tą jazdę na Kretę w końcu będzie czy nie :D
  • 0

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)


#103 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1461 postów

Napisano 21 sierpień 2011 - 16:33

Dzięki Cukierkowi jestem już w domu. Było cudnie, o czym napiszę jutro, gdy dojdę do siebie :-D.
  • 0

#104 Gość_Majonez_lodz_*

Gość_Majonez_lodz_*
  • Gość

Napisano 21 sierpień 2011 - 16:33

Cukierek, nie pożegnałeś się, zapłacisz za to ;-)
  • 0

#105 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 21 sierpień 2011 - 16:44

Cukierek, nie pożegnałeś się, zapłacisz za to ;-)


Właśnie sam nie wiem jak to się stało.
Skapnąłem się dopiero przed Częstochową.
Nic nie tylko z Wami się nie pożegnałem będziemy się macać następnym razem :)
  • 0

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)


#106 lukasz504

lukasz504

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 33 postów

Napisano 21 sierpień 2011 - 16:49

witam dotarłem Cały:P padniety ale mam jeszcze siły na sałatke :P. Z mojej strony jestem baaardzo zadowolony Miło bylo tu, tam i tam gdzie mnie nie było :) ,fajne z was paskudy :P , Pozdrawiam tych których poznałem i tych których nie zdążyłem Poznać .
  • 0

#107 Tifani

Tifani

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 45 postów
  • Skąd:Poznań

Napisano 21 sierpień 2011 - 17:10

Tez wszystkim chciałam serdecznie podziękować za miłe towarzystwo , bawiłam się naprawdę przednio !!! Szczególne podziękowania ......(można wpisać imię w zakropkowane miejsce) ....mam nadzieję, że do następnego razu...Dni faktycznie za mało , bo nawet połowy ludzisk nie zdążyłam pamięciowo ogarnąć:)) i zamienić słowo...no nic - może następnym razem:))
  • 0
Gorące całuski - Tifani

#108 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3587 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 21 sierpień 2011 - 18:43

Też już wróciłem :) Dziękuję wszystkim którzy przybyli na zlot za wspaniałą zabawę i miłe towarzystwo.
Coś więcej napiszę jutro, jak odeśpię :)
  • 0

#109 Djwp

Djwp

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 21 sierpień 2011 - 20:22

Podkarpacie powrocilo;) Co tu duzo sie rozpisywac ;)Dzieki za kolejny niesamowity ;) ....zlocik. Pozdrawiam wszystkich :)
  • 0

#110 Diablica2005

Diablica2005

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 204 postów

Napisano 22 sierpień 2011 - 07:44

No to teraz JA :) Wróciłam , ochłopnęłam więc parę słów napiszę. Dawno się tyle nie uśmiałam - brzuch mnie boli jeszcze dziś. Dziękuję za kolejny wspaniały czas-przede wszystkim podziękowania należą się ekipie nr 15 :) :Gosik04, Marinka,Krzyś 1 i Krzyś 2 (kolejność przypadkowa) :D za śniadania , obiady ,kolacje i niesamowitą integrację... już mi brakuje "robienia dobrze", pięciokątów , kołysanek, no i oczywiście niedokończonej baśni ... Gosik bardzo proszę o podszkolenie się z języków obcych -będzie egzamin :)...nie będę się rozpisywała bardziej, niech inni coś dopowiedzą:)... Elciu , Renatko dziękuję za tą chwilkę rozmowy ... dziękuję również pozostałym zlotowiczom
Do zobaczenia Kochani

  • 0
Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/

#111 Kaneta

Kaneta

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 261 postów
  • Skąd:Powiew Jodu... :)

Napisano 22 sierpień 2011 - 08:18

Pomorze też dotarło i juz od rana pracuje...
Dziękuje za kolejny świetny zlocik, wciągnęłam się już w nie ;), bo sa tak świetni ludzie. Tylko zawsze tak daleko i tak krótko hihihi.
Smyczku, mam nadzieje, że autko już Cię więcej nie zawiedzie i bedziesz mogła śmigać na zloty.
Muszko... następnym razem prosimy śniadanie do łóżeczka ;)
Kriss - mam nadzieję, że też się wciągniesz w takie imprezki :)
Pozdrowionka dla wszystkich zlotowiczów i do następnego!
aneta

P.S. Dobrze, że pogoda w sobote i niedzielę dopisała ;)
  • 0
Najpiękniejszych chwil nie zaplanujesz, one przyjdą same...

#112 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1461 postów

Napisano 22 sierpień 2011 - 10:47

Pomysł, by w poniedziałek pozlotowy wziąć sobie dzień wolny, był strzałem w dziesiątkę :-D. Odespałam, odpoczęłam, więc mogę coś więcej napisać.
Do Dzierżążnej bezpiecznie i szybciutko dotarłam dzięki Przemkowi, za co mu serdecznie dziękuję, jak i za to, że do domu wróciłam w jednym kawałku :-).
Ten zlot był wyjątkowy, głównie dlatego, że "odkrywałam" osoby, z którymi się stykałam od lat, ale były to kontakty bardzo pobieżne, jak to na zlotach, gdzie wszystko dzieje się szybko, a czas leci z szybkością światła. Tym razem mogłam, z czego się bardzo, bardzo cieszę, porozmawiać z Tiją i Marcinem. Gdyby nie Wasze towarzystwo, obiadek nie smakowałby tak dobrze.
Przy ognisko czas mi szybko i przyjemnie minął na rozmowie z Dagmarą i Pawłem. Rozmowy i przebywanie z Wami naprawdę nastroiły mnie pozytywnie, dając potężnego kopa energetycznego :-).
Nie mogę nie wspomnieć o ekipie z domku, którym przypadła niedola mieszkania ze mną i Marderem. Elu, tym, co Bolek gada nie należy się przejmować; on już tak ma, że pogadać sobie musi, wredota jedna. Poza tym po raz kolejny przekonałam się, że we Wrocławiu są niezwykle fantastycznie dziewczyny. Cieszę się, że mogłam poznać Renię oraz Marzenkę i mam nadzieję, że jeszcze będziemy miały okazję się spotkać i bliżej poznać. Może na następnym zlocie? :-)
Gosiu, Krzysiu jesteście fantastyczną parą i przebywanie z Wami, to prawdziwa frajda; emanuje z Was fajna, pozytywna energia. Życzę Wam, by tak było już zawsze :-).
Lucynko, sądzę, że jeszcze w tym roku grzybkami zdążysz się nacieszyć, więc nic straconego :-). Jak zawsze byłaś dobrym duchem zlotu :*.
Dadi, mam nadzieję, że dziś nie spóźniłaś się do pracy ;-). Masz wspaniałą córeczkę i cieszę się bardzo, że chłopaki Was zwinęli i miałyśmy okazję zamienić kilka zdań. Mamuśka, jak zawsze śpiewała i niemożebnie mnie wyściskała :-)). W Jej ramionach zawsze jest fajnie ;-).
Jednym słowem było rewelacyjnie, szkoda tylko, że tak krótko. Niecierpliwie czekam na kolejny zlot!

  • 0

#113 BAR32

BAR32

    Sufler

  • Moderator
  • 355 postów

Napisano 22 sierpień 2011 - 15:43

Brakło mi sił wczoraj by napisać ;) Zlot był jak zwykle super :) Dzięki organizatorom i przede wszystkim współlokatorom za wyrozumiałość i miłą atmosferę :) Mam nadzieję że jeszcze nie raz będzie okazja pogadać przy śniadanku :) Wszystkich serdecznie pozdrawiam :)
  • 0
"...oto słyszę jak w popiół przemieniam się i kruszę,i coraz mniejszy ciałem wierzę we własną duszę.."
/K.K.Baczyński/

#114 eddie78

eddie78

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 22 sierpień 2011 - 18:33

Było, ale niestety się skończyło. Za szybko, za krótko na całe szczęście zbyt intensywnie :)
Gosiu wielkie podziękowania za super rozmowy i tosty. Krzysiu za jajówę, oględziny „swetera”, i całą resztę. Diabełku – tak dobrze to mało kto mi robił.
A teraz specjalne podziękowania dla Pani „M” za wszystko. To co przed, w trakcie i teraz po zlocie. Jesteś absolutnie niesamowita.
Diablica2005 groszek to nie kukurydza a kukurydza to nie groszek :)
Podziękowania dla Panów Prezesa i Tego z 20 złotowego banknotu za wspaniałą organizację, błyskawiczną poogniskową akcję niewidzialnej ręki, instrukcję poganiania Fatimy, (działa jak diabli), :) – jesteście debeściaki.
Agnieszko jak ja Cię nie lubię to tylko Ty wiesz :) Wojtuś zrób coś z tą kobietą bo nie wytrzymasz ;)
Madziu kiedy jedziemy do Lublina? Morelówka mnie ominęła niestety ;)
Lucynko, Staszku – dziękuję za wszystko i do zobaczenia z Wami, całą ekscentrycznie erotyczno-kulinarną ekipą piorunującej piętnastki i wszystkimi, których poznałem bliżej ;) lub dalej.
Przy okazji pragnę zauważyć, iż czarownice, (z moich obserwacji wynika, że było to około 1,4285% wszystkich uczestników zlotu), powinny były już dawno spłonąć na stosie a więc uprasza się organizatorów o wyższe i przede wszystkim większe w średnicy ognisko. ;)
  • 0

#115 Diablica2005

Diablica2005

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 204 postów

Napisano 22 sierpień 2011 - 18:40

Jak widac Eddie się pogubiłam całkowicie... ale juz naprawiłam błąd :) buhahaha.. a czemu żadne z nas nie wspomniało o E-molu?? Hmm może Gosik naprawi nasze gapiostwo hahahaha
  • 0
Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/

#116 solana

solana

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 87 postów

Napisano 22 sierpień 2011 - 19:08

ja kak zawsze tez dziekuje za mile towaszycho:) moze nie byłam tak aktywna jak zawsze:D no ale wlasnie dogorywam zlot w łóziu...
  • 0

#117 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 22 sierpień 2011 - 21:12

No ja tez dotarlam szczesliwie i bezpieczne za co wielkie podziekowania naleza sie Sebciowi i Ewelinie kochani jestescie cudni iii na kawe oczywiscie zapraszam z Rysiem i nawet na caly dzbanek :D
Bylo jak zwykle super nie bede tu orginalna ale taka atmosfere zawdzieczam organizatorowi (wielki uklon w Jego strone) oraz super ludzikom, z ktorymi ten czas spedzilam ;) Olcia ciesze sie ze znow po tylu latach sie spotkalysmy, Kasiu Ciebie to wiesz ze koffam z Toba zawsze usmieje sie do lez a o to na zlocie chodzi przeciez :) i dziekuje za prezencik uroczy i jeszcze za cos dobrze wiesz ze bez Ciebie by mnie nie bylo na zlocie :*:*:*
Ciesze sie takze ze po taaaakim czasie z Ireckim sie zobaczylam hehehe i za ten powitalny drink zlotowy :P no i jeszcze te dydki och och :D
Bardzo milo bylo tez poznac nowych ludkow (nielicznych bo sie chowali po domkach) Tija i jej narzeczony super para bardzo bylo milo przy kocyku
Tifani jestes fantastyczna babka :D rowniez milo bylo zamienic kilka zdan i Cie poznac mam nadzieje ze jeszcze nie raz porozmawiamy
Dadusce dziekuje za ochlodzenie plecow :P ii za pogawedki do rana , Mamusce za 2 powitania i za samo bycie na zlocie, za spiew i poczucie humoru, ogolnie za caloksztalt
Masterku Tobie dziekuje za zapakowania mojego pojazdu ufff nie wiem co by bylo gdyby sie nie udalo...
Aaaa izapomnialabym o panu ze straganu od ktorego dostalysmy pyszne pomidory ale nie wiem czy on to czyta :P
No i na koniec Jozef nie daruje Ci tej 2 godzinnej poczekalni przed domkiem .... ;)
  • 0

#118 Gość_nicka_brak_*

Gość_nicka_brak_*
  • Gość

Napisano 22 sierpień 2011 - 21:13

i ja dziekuję tym, z którymi udało sie choć chwilę porozmawiać i znowu spotkać, jak zawsze za krótko to trwało :) Moniu jedyne czym sie zmartwiłam, to nie tym co mówi Boluś, tylko tym, że skubaniec tak szybko biega :P i dzięki za tę nasza babską solidarność :* do następnego miłego zobaczenia :)
  • 0

#119 kris.

kris.

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 42 postów

Napisano 22 sierpień 2011 - 21:59

Dzięki bardzo za ciepłe przyjęcie mnie jako debiutanta i za miłe towarzystwo:) Mam nadzieję do następnego razu. Pozdrawiam wszystkich zlotowiczów:)
  • 0

#120 Gosik04

Gosik04

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 25 postów

Napisano 22 sierpień 2011 - 22:02

Hejka,
Dzięki ekipie w domku nr e-15 - Diabliczce za hihi i śmichy, Marince i Krzysiowi również za towarzystwo na fajeczce, a mojemu Krzysiowi za to że jest... . Na wejściu brak światła bardzo wszystkich zaskoczył ... Diablica wie o czym mówię hihi. E-mola dało się jakoś przeżyć i pozbyć.
Wszystkie zloty są niepowtarzalne i miłe a atmosferę tworzą ludzie, z którymi się przebywa. Trudno wszystkich wymienić, żeby kogoś nie pominąć ... tak więc dzięki za mile spędzony chwile bo wszystko co dobre szybko się kończy ( niestety ) ... i do następnego razu ;o)))

P.S. Monia74 - dzięki za miłe słowa i Wam też życzę wszystkiego najlepszego.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych