Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Kamień Pomorski: Szpital Uzdrowiskowy "Mieszko" - Jaki?Jaka?Jakie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Warto do Mieszka ? :) (1 użytkowników oddało głos)

Warto do Mieszka ? :)

  1. tak (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  2. nie (1 głosów [100.00%])

    Procent z głosów: 100.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 neo

neo

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 56 postów
  • Skąd:zewsząd

Napisano 30 marzec 2011 - 11:33

Hey,
czy Ktoś był może w Uzdrowisku Kamień Pomorski - Szpitalu Mieszko??
< http://www.uzdrowisk...ewpage&pageid=9 >

Się trafiła okazja, może i nawet w tym roku dostać się tam na turnus, ale nie potrafię znaleźć w "przeszukiwarce" informacji konkretnych o Tym: "największym i najbardziej znanym ośrodkiem leczniczym w Kamieniu Pomorskim".

Proszę o opinie doświadczonych, którzy mieli tam już przyjemność(?) gościć :-)

z góry dziękuję :-)
pozdrawiam
NeO Bardzo dziękuję, że AŻ Tyle Osób odpowiedziało na zadany najprostszy temat, którym starałem się dowiedzieć czegoś szczególnego na temat szpitala uzdrowiskowego, na którego chciano mnie wysłać...

Szkoda, że musiałem się sam przekonać...

Jeśli Ktoś jest chętny wysłuchać osobistą ocenę tego miłego "ZenDrum ZdroFFia" - możliwe na razie PW (w oczekiwaniu na decyzję NFZ).


Zawiodłem się na Was Przyjaciele... :(
  • 0

#2 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 26 czerwiec 2011 - 13:11

Myślę, że nikt z Iponków tam nie był, oprócz Ciebie, więc nie mogłeś doczekać się opinii na temat tego ośrodka.

Bardzo chętnie poznamy Twoją opinię, jeśli zechcesz się nią z nami podzielić - tutaj, w tym dziale forum, a nie na PW.

P.S.
Na Przyjacielu nie da się zawieść. Jeśli się zawiodłeś, to widocznie nie byli Przyjaciele. Chyba, że oczekiwałeś czegoś, co jest niewłaściwe lub niewykonalne.
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#3 neo

neo

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 56 postów
  • Skąd:zewsząd

Napisano 26 czerwiec 2011 - 15:24

Mam takową nadzieję i wierzę :)

Taka rada: - Jak nigdzie o czymś nie piszą (bądź np. piszą w np. regionalnej gazetce o np. zatruciach wynikłych z racji bakterii w pokarmach serwowanych np.w takich Ośrodkach/Szpitalach) ... - radzę się dobrze zastanowić :)


Co do opinii bardzo chętnie wystawię (i oczywiście, że tutaj), jednak muszę czekać na decyzję NFZ (prosiłem o ponowne rozpatrzenie skierowania, z racji nie wzięcia udziału we wcześniejszym turnusie...).

Pozdrawiam :)
NeO

PS. Każdy przecież może mieć swoje myśli , a ja jednak miałem nadzieję, że cenzura dobrych rad i wskazówek, pomiędzy Doświadczonymi Osobami, a Niedoświadczonymi, - nie istnieje na Forum, które ma służyć NAM i NASZEMU Zdrowiu???



Myślę, że nikt z Iponków tam nie był, oprócz Ciebie, więc nie mogłeś doczekać się opinii na temat tego ośrodka.

Bardzo chętnie poznamy Twoją opinię, jeśli zechcesz się nią z nami podzielić - tutaj, w tym dziale forum, a nie na PW.

P.S.
Na Przyjacielu nie da się zawieść. Jeśli się zawiodłeś, to widocznie nie byli Przyjaciele. Chyba, że oczekiwałeś czegoś, co jest niewłaściwe lub niewykonalne.


---> A IPON z IPONk'ami - i tak Koffam :* ;D
  • 0

==================

 

&->


#4 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 09 lipiec 2011 - 15:39

Co do formy określania użytkowników Iponu - Iponk'ami, to pozwolisz, że się nie zgodzę.
Ipon to nie jest słowo z obcego języka, np. angielskiego, tylko skrót od słów Internetowy Portal Osób Niepełnosprawnych, więc nie uważam, aby używanie apostrofu po skrócie (nazwie własnej) było konieczne, tylko po to, aby dodać końcówkę...
Jeśli jednak chciałbyś się upierać przy tym, to nie powinieneś pisać "IPONK'AMI", tylko IPON'KAMI.

Co do cenzury na forum, to nie bardzo wiem co masz na myśli, jednak bardzo popieram cenzurę wulgarności.

Czekamy na opis wrażeń z pobytu w w/w Szpitalu Uzdrowiskowym.
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#5 neo

neo

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 56 postów
  • Skąd:zewsząd

Napisano 09 lipiec 2011 - 22:30

Co do formy określania użytkowników Iponu - Iponk'ami, to pozwolisz, że się nie zgodzę.
Ipon to nie jest słowo z obcego języka, np. angielskiego, tylko skrót od słów Internetowy Portal Osób Niepełnosprawnych, więc nie uważam, aby używanie apostrofu po skrócie (nazwie własnej) było konieczne, tylko po to, aby dodać końcówkę...
Jeśli jednak chciałbyś się upierać przy tym, to nie powinieneś pisać "IPONK'AMI", tylko IPON'KAMI.

Co do cenzury na forum, to nie bardzo wiem co masz na myśli, jednak bardzo popieram cenzurę wulgarności.

Czekamy na opis wrażeń z pobytu w w/w Szpitalu Uzdrowiskowym.



Jeżeli Ktokolwiek tak samo jak Pani odebrał moje nieprzemyślane słowa, [którymi chciałem określić Przyjaciół w pozytywnym tego słowa znaczeniu, z racji podobnych do moich zmagań z rzeczywistością ] - najmocniej z całego Serca przepraszam...

Co do napisania znaku: ' , zostało to wykonane z rozpędu, pomyłki (nie można się tutaj mylić? - Czy jest tutaj Ktoś z Niepełnosprawnych podobnych do mnie, Którego podobnie jak Panią krytycznie uraziło moje określenie: "IPONK'iem"????) - więc ponownie proszę o zrozumienie.

Wielokrotnie widzę dużo brzydsze określenia na forach internetowych - w tym również i tym. Dlaczego tak się Pani mnie doczepiła? :) [znamy się? ;> ]

Oczywiście temat zakończę jak tylko dostaniemy (ja z Rodzicami) odpowiedź, na wniosek o ponowne rozpatrzenie skierowania, z wyjaśnieniem powodu, dla którego zrezygnowałem z I turnusu.


z poważaniem i szczerym wyrazem szacunku wszystkim Użytkownikom Forum IPON i Administratorom/Moderatorom:

Neo :)

  • 0

==================

 

&->



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych