Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Program Student II


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
860 odpowiedzi w tym temacie

#781 mateo11

mateo11

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 25 listopad 2014 - 13:18

Ja umowę podpisałem w piątek 21.11


  • 0

#782 Banerx

Banerx

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 129 postów

Napisano 25 listopad 2014 - 18:35

Trwają wybory samorządowe i nikt jeszcze nie podpisał żadnych umów. Po co te absurdalne pytanie??? W celu prowokacji??

 

Co mają wybory do podpisania umów, bo nie kapuje, w krakowie czekamy jak na razie.


  • 0

#783 Tiril

Tiril

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 29 postów

Napisano 25 listopad 2014 - 20:05

To mają, że umowy podpisuje prezydent miasta a skoro nie wiadomo kto będzie, bo w wielu miastach ma być druga tura, to kto ma nam te umowy podpisać?


  • 0

#784 Rafal1990

Rafal1990

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 26 listopad 2014 - 09:10

Jeżeli jest tak że prezydent musi podpisać umowy a jest druga tura to oby w tym roku były podpisane.

Tak czy inaczej mają czas na wypłacenie do 31.01.2015 roku


  • 0

#785 mateo11

mateo11

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 26 listopad 2014 - 09:13

Ja umowę podpisałem w piątek 21.11

pieniądze na koncie w banku


  • 0

#786 wiolett74

wiolett74

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 26 listopad 2014 - 15:32

płońsk-podpisana umowa :)


  • 0

#787 Tiril

Tiril

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 29 postów

Napisano 26 listopad 2014 - 22:49

No to pozostaje mi tylko Wam pozazdrościć, ja muszę czekać aż się wybory skończą.. :s


  • 0

#788 wiolett74

wiolett74

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 27 listopad 2014 - 15:02

witam serdecznie

prosze pomózcie,czy mam mozliwosc odwołania sie jesli kwota która otrzymałam jest za niska


  • 0

#789 Yoanna

Yoanna

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 28 listopad 2014 - 21:44

czy Wy również na podpisanie umowy musieliście przynieść dowód wpłaty na czesne oraz zaświadczenie o studiowaniu? pytam, ponieważ wiadomo jakie są dziekanaty i niekiedy ciężko jest załatwić takie zaświadczenie z dnia na dzień.


Użytkownik Yoanna edytował ten post 28 listopad 2014 - 21:45

  • 0

#790 Rafal1990

Rafal1990

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 30 listopad 2014 - 11:05

czy Wy również na podpisanie umowy musieliście przynieść dowód wpłaty na czesne oraz zaświadczenie o studiowaniu? pytam, ponieważ wiadomo jakie są dziekanaty i niekiedy ciężko jest załatwić takie zaświadczenie z dnia na dzień.

Zaświadczeniu o kontynuowaniu nauki zawsze musi być załączone do wniosku, a jeżeli chodzi o potwierdzenie wpłat to odpowiedz brzmi TAK chodź w moim przypadku jest to faktura za 2 raty z 5 a za 3 mam obowiazek donieść w ciągu 2 tyg. od otrzymania środków


Użytkownik Rafal1990 edytował ten post 02 grudzień 2014 - 07:00

  • 0

#791 pawel31313

pawel31313

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 grudzień 2014 - 11:06

Witam

Dostałem dofinansowanie z progrmu pomoc  w uzyskaniu wykształcenia poziomie wyższym.Jestem na studiach stacjonarnych i nie mam opłaty za czesne.Co wpisujecie w tabele rodzaj kosztu tzn na co wydawane sa te pieniądze przeze mnie. I czy musze miec fakture?


  • 0

#792 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6295 postów
  • Skąd:home

Napisano 06 grudzień 2014 - 15:28

Łącze ze sobą posty do istniejącego już tematu na forum, albo może i nie, a za to w międzyczasie proponuje przejrzeć posty archiwalne: http://www.ipon.pl/f...sty-archiwalne/

 

Mnie samą zaciekawiły posty ze strony nr 17 (post nr 329) i nr 19 (post nr 378). Odpowiedzi nie próbuję udzielić, bo zwyczajnie nie mam pojęcia. Pewne jest, że archiwum bywa przydatne tylko trzeba trochę posiedzieć nad nim.

Pozdrawiam, M.


Użytkownik __ANIOLEK__ edytował ten post 07 grudzień 2014 - 15:25
dopisek.

  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#793 zet.ka

zet.ka

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 08 grudzień 2014 - 00:03

A możesz mi powiedzieć Super Moderatorze gdzie są posty z ostatniego roku? Chyba je połączyłaś z nieistniejącym tematem. Przeszkadzały?

 

 

 

Odpowiem ja, Admin: nie przeszkadzały. Jakiś czas temu padła nam baza danych. Ta baza ma już ponad 12 lat, przeszło 2 GB i wiele razy w ciągu tych lat była przenoszona z serwera na serwer. Naprawiłem bazę, ale musiałem usunąć dwa wątki. Ten który wg. Ciebie nam "przeszkadzał" i jeszcze jeden, z działu "Na wesoło".

To wszystko co mam do powiedzenia na ten temat.


  • 0

#794 serdusio28

serdusio28

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 166 postów

Napisano 08 grudzień 2014 - 16:40

Witam
Dostałem dofinansowanie z progrmu pomoc  w uzyskaniu wykształcenia poziomie wyższym.Jestem na studiach stacjonarnych i nie mam opłaty za czesne.Co wpisujecie w tabele rodzaj kosztu tzn na co wydawane sa te pieniądze przeze mnie. I czy musze miec fakture?

Musisz mieć faktury na wszystko,pamiętaj aby zawsze pytać właściwych osób...pozdrawiam
  • 0
Guest zapamietaj że Jeśli jakaś dłoń ma miejsce w drugiej dłoni ,to własnie jest przyjaźń

#795 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6295 postów
  • Skąd:home

Napisano 10 grudzień 2014 - 13:30

A możesz mi powiedzieć Super Moderatorze gdzie są posty z ostatniego roku?

 
Ciesze się, że już wszystko się wyjaśniło dzięki Adminowi. Dziękuję. Jak widzisz nic nikomu nie przeszkadza, bo i nie ma co. Nikt nie chce źle tylko czasem dziwnie rzeczy same, wbrew wszystkiemu dzieją się.

 

Musisz mieć faktury na wszystko,pamiętaj aby zawsze pytać właściwych osób...pozdrawiam

 

I myślę, że to było właściwe posunięcie. W końcu @pawel31313 pyta innych, w tym studentów, których tu nie brak, czego samym przykładem są wszystkie wpisy na forum do tej pory napisane :)


  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#796 Sonic1

Sonic1

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 grudzień 2014 - 21:40

Witam, mam pytanie, jakie muszę przedstawić dokumenty w zusie. Czy wypis ze szpitala (choruję na zespół paranoidalny) wystarczy, czy muszę jeszcze inne dokumenty przynieść, mam też pytanie czy mogę pracować starając się o rente, czy z automatu takich ludzi odrzucają ?


  • 0

#797 Rafal1990

Rafal1990

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 16 grudzień 2014 - 13:06

Witam.

 

Czy jest ktoś kto dostał dofinansowanie czesnego (studia niestacjonarne) a z braku środków dodatku już nie?


  • 0

#798 Krysztalki lodu

Krysztalki lodu

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 333 postów

Napisano 13 styczeń 2015 - 14:25

Czy dostajecie dodatek na pokrycie kosztów kształcenia? Od czego zależy i jakiej jest wysokości?
  • 0

#799 apostol

apostol

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 68 postów
  • Skąd:podkarpackie

Napisano 03 luty 2015 - 16:15

ryszył program na 2015 http://www.pfron.org...e-obowiazu.html


  • 0

Bo JEZUS skryje mnie w dniu niedoli w szałasie swoim


#800 _MIKI_

_MIKI_

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 20 postów

Napisano 27 luty 2015 - 16:01

Witajcie,

 

Mam pytanie czy może w Warszawie można już składać wnioski o dofinansowanie opłat za czesne?

 

Pozdrawiam,

 

Mikołaj


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych