Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Galeria bez Daffiego??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Kati

Kati

    Podpowiadacz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPip
  • 279 postów

Napisano 21 październik 2003 - 22:34

Hmmmmm zastanawiałam sie gdzie napisać moją prośbe i to jest chyba najlepsze miejsce :-D . Rybciu oglądając fotki z gelerii iponków, bardzo się cieszę że jest nas tak dużo :lol: :lol: . Sama jestem zadowolona, z faktu że mogę istnieć w galerii iponków. Ostatnio zauważyłam jednak ze w galerii nie ma fotki naszego szefa :( :( co mnie bardzo zasmuciło. Uważm ze jako twórca naszego czacika powinna znależć się jego fotografia :lol: . Jest naszym szefem i chyba nie wsztydzi się znależć obok nas w galerii, która sam powołał do życia :lol: i w towarzystwie nas czyli iponków. Nie jest tez jakąs maszkarą, :twisted: :twisted: która mogłaby straszyć swoim wygladem nowych iponków :-P Wierzę ze spełnisz moją prośbę rybciu , i wkrótce znowu pojawi się fotka naszego szefa :D :D :D Pozdrawiam

Kati
  • 0
Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.

#2 kinia_legionowo

kinia_legionowo

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 137 postów

Napisano 22 październik 2003 - 15:32

Niestety muszę Cię zasmucić, ale z tego co wiem to Daffi sam usunął się z galerii na własne życzenie. A dlaczego??? Któż to wie? Może niewytrzymał konkurencji hihi. Twoja prośba napewno się spełni i ktoś inny podrzuci jego zdjątka :) POZDRAWIAM KINIA
  • 0
A my tak łatwopalni biegniemy w ogień by mocniej żyć!, tak śmiesznie marni dosłowni zbyt


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych