Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

porady psychologa lub psychiatry darmowe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#1 motylek65

motylek65

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 9 postów
  • Skąd:TORUŃ

Napisano 22 marzec 2011 - 22:12

wiele sie mowi o problemach ale jest jakis darmowy psycholog ktory pomoglby nam napisac o problemach i otrzymac porade
  • 0

#2 pozaczasem

pozaczasem

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 40 postów

Napisano 22 marzec 2011 - 22:23

Mozesz zapytac w swojej miejscowosci czy gdzies w przychodni lub szpitalu przyjmuje psycholog a najlepiej psychoterapeuta,na NFZ wtedy bedzie za darmo.
  • 0

#3 Piotr M

Piotr M

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 435 postów
  • Skąd:Bystra Krakowska

Napisano 23 marzec 2011 - 00:02

wiele sie mowi o problemach ale jest jakis darmowy psycholog ktory pomoglby nam napisac o problemach i otrzymac porade


A skąd jestes
??
  • 0

Piotr M
(...)Jeżeli bro­nisz się, znaczy: czu­jesz się ata­kowa­ny. Jeżeli czu­jesz się ata­kowa­ny, znaczy: jes­teś cel­nie tra­fiony. Miej to na uwadze. Edward Stachura


#4 Gość_kuba_*

Gość_kuba_*
  • Gość

Napisano 23 marzec 2011 - 10:59

Spróbuj na www.zdrowemiasto.pl Tam porad udziela profesor Bassam Aouil - jest dobrym psychologiem i w pomocy Online "siedzi" już dłuższy czas.
  • 0

#5 kaska_zaborze

kaska_zaborze

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Skąd:z wnętrza.

Napisano 23 marzec 2011 - 11:25

motylek65 jest taki portal psychospace.pl Psychologowie i konsultacje online.
Link:
http://www.psychospace.pl/start/
  • 0
Wciąż ma się mało lat a już się tyle przeżyło.Powoli dogasa blask tych co już nie wrócą dni.
Piotr Bukartyk.

#6 motylek65

motylek65

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 9 postów
  • Skąd:TORUŃ

Napisano 23 marzec 2011 - 21:21

Spróbuj na www.zdrowemiasto.pl Tam porad udziela profesor Bassam Aouil - jest dobrym psychologiem i w pomocy Online "siedzi" już dłuższy czas.


kuba a moze znasz adres meilowy tego czlowieka
  • 0

#7 Gość_kuba_*

Gość_kuba_*
  • Gość

Napisano 24 marzec 2011 - 02:27

Ma swoją stronę: http://www.aouilb.uk...u.pl/index.html
  • 0

#8 Paulla

Paulla

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 897 postów
  • Skąd:Gniezno

Napisano 31 sierpień 2013 - 10:33

A jakiej konkretnie pomocy potrzebujesz? Bo napisałaś wiadomość w liczbie mnogiej. Ja jakoś pomocy nie potrzebuję, ale jak masz problem to na prv zapraszam. Jest forum medyczne, na którym można za darmo sie zarejestrować. Są tam też psychiatrzy i psychoterapeuci.


Użytkownik Paulla edytował ten post 31 sierpień 2013 - 10:37

  • 0
"Wszystkie niejasne pojęcia muszą upaść nim uczeń może nazwać siebie mistrzem..." Bruce Lee
"Trzeba mieć niemało odwagi, aby się ukazać takim jakim się jest naprawdę." Søren Aabye Kierkegaard

#9 Kermi

Kermi

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 16 luty 2014 - 16:17

Możesz zadzwonić anonimowo na numer jakiejś kliniki, w Medoxie udzielają takich darmowych porad, podaję linka jakby ktoś potrzebował pomocy http://medox.org.pl/


  • 0

#10 Kruszynka6

Kruszynka6

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 03 czerwiec 2015 - 14:48

prosze, niech mi ktos pomoze, tak mi zle..


  • 0

#11 Gość_michalina_*

Gość_michalina_*
  • Gość

Napisano 03 czerwiec 2015 - 16:01

Jakiej pomocy oczekujesz?


  • 0

#12 Kruszynka6

Kruszynka6

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 03 czerwiec 2015 - 16:08

mam mysli samobojcze, moje zycie stracilo sens


  • 0

#13 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 03 czerwiec 2015 - 16:13

Powinnaś iść do psychiatry i na terapię do psychologa. - W takiej sytuacji, to konieczne.


  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#14 Gość_michalina_*

Gość_michalina_*
  • Gość

Napisano 03 czerwiec 2015 - 16:27

mam mysli samobojcze, moje zycie stracilo sen

 

Nigdy nie działaj pod wpływem impulsu.

Nie ma problemu, którego nie można rozwiązać. To co obecnie wydaje nam się dramatem, matnią, po przemyśleniu i pomocy

fachowej ulega zmianie.

Czasem tzw: wygadanie, wyżalenie się już jest krokiem w dobrym kierunku.

Każdy ma swoje trudne chwile. Uwierz, że jutro może być lepsze.

Piszę to z własnego doświadczenia.


  • 1

#15 Kruszynka6

Kruszynka6

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 03 czerwiec 2015 - 16:58

najgorsze jest to ze ja nie mam sily z domu wyjsc , nawet nie mam sily do lekarza sie zapisac a co dopiero isc,,, cale zycie sobie zmarnowalam, nic  mi sie nie udalo osiagnac,,,


  • 0

#16 Gość_michalina_*

Gość_michalina_*
  • Gość

Napisano 03 czerwiec 2015 - 17:16

Co do lekarza, to lekarz ma obowiązek przyjść do Ciebie.

Większość z nas ma nie wiele sił a mimo wszystko pokonują trudności.

Nastawienie psychiczne to podstawa.

Nie mów, że zmarnowałaś życie. Obecnie tak myślisz. To jest Twoje subiektywne odczucie.

Nie znamy Ciebie, ale weź poczytaj ile dramatycznych sytuacji przedstawiali tutaj użytkownicy naszego portalu.

Net jest pełen dramatycznych historii i pokonywania przeciwności.

Pozytywne myślenie, to po pierwsze! Jeszcze wszystko może się zmienić. To Ty jesteś kowalem swojego życia.

Wezwij lekarza - opowiedz co Ci dolega, a on pokieruje jak Ci pomóc!

Bo tak poprzez pisanie na forum trudno dotrzeć do Twojej psychiki.

Pozdrawiam :)


Użytkownik michalina edytował ten post 03 czerwiec 2015 - 17:35

  • 0

#17 Gość_kuba_*

Gość_kuba_*
  • Gość

Napisano 03 czerwiec 2015 - 17:31

Co do lekarza, to lekarz ma obowiązek przyjść do Ciebie.

Wezwij lekarza - opowiedz co Ci dolega, a on pokieruje jak Ci pomóc!

Bo tak poprzez pisanie na forum trudno dotrzeć do Twojej psychiki.

 

Działanie pod wpływem impulsu zazwyczaj nie jest racjonalne i można narobić tylko kłopotów...

Jeśli sama nie masz siły na zrobienie pierwszego kroku, nawet na wizytę u lekarza, to niech taką wizytę umówi ktoś z Twoich najbliższych. W ogóle, niech ktoś z nich poda Ci pomocną rękę - tylko o tym powiedz na głos...   


Użytkownik kuba edytował ten post 03 czerwiec 2015 - 17:39

  • 1

#18 Ona1

Ona1

    Milczek

  • R.I.P.
  • PipPipPip
  • 26 postów

Napisano 03 czerwiec 2015 - 22:13

Kruszynka6 , wiem że słowa " wszystko będzie dobrze" mało  działają w momentach załamania, Nawet bym powiedziała że są denerwujące, Myślę jednak że samo to że chciałaś się z Tym podzielić świadczy o tym że masz w sobie nadzieję na lepsze Jutro. Zgadzam się z wcześniejszymi wypowiedziami odnośnie lekarza i porad psychologa . Ja parę lat temu w momencie kiedy usłyszałam diagnozę myślałam że to dla mnie koniec. Miałam różne myśli, byłam tak zrozpaczona że nie słyszałam co do mnie ktoś mówił. Chciałam umrzeć i przestać cierpieć, poszłam do psychologa i wystarczyła jedna wizyta abym spojrzała na pewne rzeczy z innego punktu widzenia. Potem włączyłam komputer i poczytałam o podobnych problemach. Zapaliło się światełko w tunelu, oczywiście nie  z dnia na dzień ale wystarczy na początek chwila pozytywnego myślenia.

Ja wierzę że cuda się zdarzają, i że wiara czyni cuda. Dobrze by było abyś zajęła się rzeczami które sprawiają Ci radość, Słuchała ulubionej muzyki, obejrzała dobry film, poczytała książkę, zaczęła pisać wiersze, rysowała, Staraj się też rozmawiać z ludźmi , może nawet zacznij pisać pamiętnik. przelewaj na papier lub komputer swoje uczucia złość i radość , dzień gorszy lepszy itd itd, małe rzeczy które sprawiają odrobinę radości robione regularnie sprawiają że za pewien czas zaczniesz się uśmiechać i poczujesz się lepiej. Wiem to z własnego doświadczenia. Ja się cieszyłam nawet z herbaty z rumem którą mnie w szpitalu częstowała koleżanka.Zacznij od małych rzeczy, Spróbuj chociaż . Nie wiem czy coś pomogłam. mam tylko nadzieje że nie zaszkodziłam i niczym nie uraziłam, nie znam się na psychologi i napisałam to z własnego doświadczenia .

życzę coraz jaśniejszych dni .

Pozdrawiam M.

 

ps. Mnie jeszcze bardzo pomogły medytację o afirmacjach , o zdrowiu , o poczuciu uzdrawiania. różne z tematyką które mnie dotyczyły, codziennie przed snem zakładałam słuchawki i słuchałam. zasypiałam nawet przy nich. Bardzo mi to pomagało wyciszało i sprawiało ze czułam się silniejsza. Spróbuj. 

 

Figarska Bożena afirmacje medytację ,   można ściągnąć z internetu lub odsłuchać ,na YouTube też powinny być,


Użytkownik Ona1 edytował ten post 03 czerwiec 2015 - 22:34

  • 1

#19 Kruszynka6

Kruszynka6

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 04 czerwiec 2015 - 00:37

pani Michalina prosze o kontakt na prywatna wiadomosc, nie wiem czy to mozliwe bo jestem tu nowa ale potrzebuje z kims madrym porozmawiac..


  • 0

#20 Aleksandraulerych

Aleksandraulerych

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 04 czerwiec 2015 - 11:49

Od nie dawna walczę z depresją jestem na lekach anty depresyjnych powiecie jak mam sobie radzić z nią oczywiście już jest lepiej ale powiedzcie ile taka terapia trwa jak długo się z niej wychodzi? :)


  • 1


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych